Skocz do zawartości

pianownica za... 18PLN :)


uki

Rekomendowane odpowiedzi

a od czego jest kolejka? podjeżdżasz, pianujesz i jak przychodzi twoja kolej to lecisz bezdotykiem i tyle ;)

 

Każdy sposób jest dobry ale zwrócić uwagę na siebie nie problem wśród czekających. U siebie w pracy produkujemy takie myjnie i nie raz na rozruchach czy serwisie widziałem jak ludzie prawie się bili. Można się pośmiać :lol:

 

Nie dajmy sie zwariowac

Kiedys trzeba spac i pracowac na to wszystko :)

 

nie mam tutaj na myśli ekstremalnych godzin. Ja mam do bezdotykówki 300m więc mogę skoczyćna myjnię przed snem :P

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzecia dziurka psuję wszystko,leci praktycznie samo powietrze.Po jej zaklejeniu wszystko wraca do normy,jutro jeszcze pobawię się z filcami,bo dzisiaj już mnie(+ Marolex) żona wygoniła z pod prysznica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest w tej pianie ale po kilku testach w lazience zaczyna mnie drapac w gardle.

Nawet wentylacja nie pomaga :thumbdown:

 

Potwierdzam,dlatego poscie wyżej napisałem że mnie żona wyrzuciła z pod prysznica,bo już się oddychać w łazience nie dało.. i dlatego też tak "dycham" jak stary żubr na moim filmiku,bo wytrzymać nie mogłem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam i ja również to gryzienie w gardło i raczej nie za bardzo jest wskazane testowac to w takich właśnie małych,zamkniętych pomieszczeniach. !! Kurde zrobiłem dziś tą drugą dziurke i piana faktycznie fajniejsza,suchsza,wolniej spływa,ale wydaje mi się,że po "całkowitym napompowaniu" powietrza starcza na mniejszą powierzchnię. To za sprawą tej dziurki i większej ilości powietrza pewnie tak ? I po krótkim czasie i delikatnej zabawie filcami również zostałem wygnany z łazienki. :D Więc nie mogłem dojśc do do końca do "naj setup-a" .

the_rahzel, jak wkładałeś t filce z Castoramy to zdzierałeś z nich jakoś klej czy coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the_rahzel, jak wkładałeś t filce z Castoramy to zdzierałeś z nich jakoś klej czy coś ?

 

Oczywiście że tak... Trochę nożykiem a potem w 2 pary kombinerek...jak początek odejdzie to potem już ładnie idzie..

 

[ Dodano: 12 Styczeń 2012, 20:35 ]

również zostałem wygnany z łazienki. :D

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodziło

Ci którzy zrobią działającego klona powinni Ci piwo wysłać

 

Dasz detale?

 

Wielka pochwała

_________________

Dzieki

Motywacja zawsze jest wieksza jesli ktos doceni Twoj wysilek.

Nie wiem ile powstalo klonow malego marolexa ale na moja prosbe(jest w moim podpisie)odpowiedzialy chyba tylko 3 osoby i jedna sie wycofala :song:

Pewnie ze podam detale jak tylko ogarne to w spojna calosc zeby uniknac pytan jak to bylo za pierwszym razem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, Oczywiście jak Ty modzisz te opryskiwacze to musi wyjśc :good: Tylko zastanawia mnie jedno - po co Ci tyle tych opryskiwaczy poprzerabianych na pianownice ?? :-]:D

Filce kupiłem takie:

obraz070lb.jpg

 

A odnośnie tego:

Ci którzy zrobią działającego klona powinni Ci piwo wysłać :-]

To jak najbardziej się zgadzam. :good::song:

 

[ Dodano: 12 Styczeń 2012, 21:51 ]

A czy zauważyliście tak jak napisałem wcześniej,że po zrobieniu drugiej dziurki,tego powietrza które pompujemy"starcza na mniej",na mniejszą powierzchnie ?? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi sie podoba to to ze piane szykowalem w domu w pianownicy na cale auto na raz.

Zero dolewania ,brudzenia,czysta sucha pianownica wrocila do autka.

Jesli ktos mysli nad pianownica to tylko FM50 albo do dziela i robic mody na czym tej wielkosci :good:

 

[ Dodano: 12 Styczeń 2012, 22:16 ]

wieksza powierzchnie pokrywa piana.... A dlugo trzeba go pompowac?

Ma dosc duza pompke wiec dla doroslego faceta to pikus.(solidnie dwa razy na moje autko)

Latwo tez mozna mu dorobic zaworek do kompresora.

Ja tego nie zobie bo nie mam takiej potrzeby (dzisiaj)

kamilgt, dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzy moze wiecej.

I to bez sciemy.Kto sprobuje ten juz nie bedzie chcial sie bawic w ciagle pompowanie i dolewanie roztworu do opryskiwacza pelnego piany :-]

U mnie na cale auto zostaje duzy a na detale zostawie sobie glorie i malego marolexa.

Reszta wraca do opcji fabrycznej czyli opryskiwacze :P

Moze tu bedzie cos lepiej widac

Acha wiem ze od dolu do gory :song: Chodzilo o efekt wizualny a nie mycie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.