Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Marco, mi jednak pomarańczowy, który to jest rzekomo przystosowany "do polerowania zgrubnego jak i wykańczającego" zbytnio przy do wykańczania się nie przydał... Za to czarny - jak najbardziej! :good: Spisał się lepiej, niż niebieski 3M. Z tym że u mnie na Oplu lakier to też insza inszość... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

lakikwap, troche dziwne porównanie ;) O ile tester FK pozwala na powiedzmy w miare normalne użytkowanie go jako zwykłego wosku, to RG 55 starczy Ci na 2 razy ( może ), więc traktowałbym go tylko w ramach ciekawostki a nie pełnowartościowego produktu.

 

Co do jakości, to oba są świetne w swoich kategoriach (carnauba vs sealant),ale zupełnie różne i cięzko porówynywać. No i zupełnie różne półki cenowe w przypadku pełnych opakowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde może rzeczywiście lepiej kupić (jako tester) FK bo jednak RG55 ma tylko 15ml! FK zdecydowanie więcej. No widze że ceny pełnych opakowań FK i RG różnią sie bardzo, ale w kwesti samplerów to mała różnica dlatego sie też zastanawiam nad tym RG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na stronie niby jest ale dzwoniłem i dostępność w ciągu 7 dni. - 'TO INNY SKLEP BYŁ"

 

dzięki to juz poczekam chyba na all4auto bo więcej rzeczy tam chciałem kupic

 

dz i pozdrawiam i bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mniemaniu żółtemu bliżej do cutting ,a pomarańczowemu do polishing. Oba bardzo fajne. Żółtym można zrobić mocną pastą całkowitą korekcję praktycznie bez poprawiania.

 

Wezmę pewnie obie, tylko zastanawiam się którą profilowaną, a którą płaską - szczególnie żółta/pomarańczowa.

 

Myślę nad czymś takim z ABW na początek:

 

Biała, płaska 150mm, gr. 25mm, rzep

Niebieska, płaska/profilowana(?) 150mm, gr. 25mm, rzep - jest ponoć ostra, więc tu sie waham czy nie lepiej samą białą.

Żółta, profilowana 150mm, gr. 25mm, rzep + 80mm

Pomarańczowa, płaska 150mm, gr. 25mm rzep

Czarna, profilowana 150mm, gr. 25mm rzep + 80mm

 

Oczywiście kilka sztuk, szczególnie finishingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.