Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pisaliście chwile przed chwilą że wosk nakładać delikatnie, a jeśli będe nakładał UC (niestety ręcznie) to rozumiem że na aplikator i wmasowywać w lakier, no właśnie i pytanie jak długo i czy tutaj ważne jest z jaką siłą? Oczywiście na końcu przetarcie mikrofibrą i na to wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smalec, spróbuj:

Korab Narzędzia Ścierne Koralewski Koralewska Spółka Jawna

Brwinów, ul. Pszczelińska 35 a

tel. 22 7297777

 

[ Dodano: 2 Sierpień 2010, 13:19 ]

ewentualnie:

http://www.polishstyl.com.pl/

lub

"MARBAD" Zakład Technik Obróbki Powierzchni

ul. Kulczyńskiego 14, Warszawa

tel. 22 644 29 45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens, jeśli będą tego jakieś efekty. Osobiście na SSR3 nie pracowałem (choć mam), ale słyszałem że lubi się kulkować. Wtedy lepiej dać krople czegoś, co jest bardziej tłuste i nada dobrego "poślizgu" i pomoże w rozsmarowywaniu, np. SSR1. Natomiast łączenie SSR2 z SSR3... No nie wiem - sam musisz zobaczyć. Przed przystąpieniem popróbować na jakimś małym kawałku, jakie mieszanki najlepiej będą zbierały i wtedy do dzieła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: znajomy, który zrobił już niejedno auto, poradził mi, aby przy zielonym i żółtym korku spryskać pada wodą przed polerowaniem... Czy ktoś ustosunkuje się do tego? Nigdzie na forum nie znalazłem o tym informacji, czytałem wręcz, że systemem 3M poleruje się na sucho... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj żeby nie przesadzić z ilością wody, jedno pryśnięcie opryskiwaczem wystarczy. Konieczność spryskania zależy od wielu rzeczy, m.in. od pada, pasty, lakieru, temperatury, wilgotności.

Musisz spróbować sam i zobaczyć, czy odczujesz korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie jest absolutne minimum czasu dla bazy i klaru w zaprawkach, w którym nie wolno ich ruszać?

 

nie mam na myśli jeszcze wyrównywania papierem, ale po ilu godzinach mógłbym umyć, wyglinkować i obkleić sobie taśmą auto przed korektą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piękny słoneczny dzień przy nagrzanej karoserii baza schnie jakieś 10sek, z klarem jest różnie, w zależności jakiego używasz. Czy jest to klar z zestawy zaprawkowego czy kupiłeś, lud dostałeś od lakiernika. Jeśli jest z szybkim utwardzaczem to po jakiś 30min na słońcu możesz go ciorać papierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.