Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dziś czyściłem skórę zestawem colourlock strong - rewelacja !

 

nie ma co szukać i eksperymentować z innymi środkami bo ten zestaw jest na prawdę wart każdej wydanej złotówki

przydałyby się jedynie w zestawie dwie ściereczki zamiast jednej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem wstawię skutki po dimerze w pewnym Audi a6 znajomego handlarza

Czekam na wstawki.

Apropos handlarzy i skóry, mój znajomy ma lakiernika-handlarza z dalszych okolic Rzeszowa, i kiedyś się przyznał (ten lakiernik) iż skórę "czyści" przeważnie dimerem i nie kryje iż czysta skóra jest ale co się z nią dzieje po sprzedaży auta jego już nie interesuje, ważne że autko sprzedane i $$ jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Jak się ma Colourlock Strong do Zymol Leather Cleanera? Miałem już Stronga, kończy mi się, a Zymol jako marka z wyższej półki to ma coś do zaoferowania z cleanerów?

 

Zymol posiada w ofercie Leather Cleaner. Jest to cleaner porównywalny mocą do Colourlock Soft i służy do bieżącej pielęgnacji.

Jeśli posiadasz już wcześniej wyczyszczoną skórę środkiem Strong, to polecam coś delikatniejszego do używania na codzień - będzie łatwiej i bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma Colourlock Strong do Zymol Leather Cleanera? Miałem już Stronga, kończy mi się, a Zymol jako marka z wyższej półki to ma coś do zaoferowania z cleanerów?

 

Zymol posiada w ofercie Leather Cleaner. Jest to cleaner porównywalny mocą do Colourlock Soft i służy do bieżącej pielęgnacji.

Jeśli posiadasz już wcześniej wyczyszczoną skórę środkiem Strong, to polecam coś delikatniejszego do używania na codzień - będzie łatwiej i bezpieczniej.

 

A co polecasz o podobnej sile czyszczenia jak Colourlock Strong? I nie mam na mysli dimmera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich, nabyłem 3 letnie autko z czarną skórą po przeczytaniu postów na forum zdecydowałem ze do impregnacji użyję Zaino Z10 ale nie mam pojęcia czego użyć do czyszczenia i czy w ogóle powinienem bo przyznam szczerze że jak dla mnie wygląda jak nowa pomimo kilku niewielkich "wgnieceń" i też nie chciałbym traktować ją jakimś mocnym środkiem choć nie znam się kompletnie dlatego proszę o pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj jednego z cleanerów, np Colourlock Soft, jeśli mówisz że nie są brudne, ale to mało prawdopodobne. Poza tym możesz użyć cleaner od Gliptone'a, dobrze daje radę, ale trochę od niego daje, orzez co nie do końca go lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj jednego z cleanerów, np Colourlock Soft, jeśli mówisz że nie są brudne, ale to mało prawdopodobne. Poza tym możesz użyć cleaner od Gliptone'a, dobrze daje radę, ale trochę od niego daje, orzez co nie do końca go lubię.

 

Witam, a ten preparat nie będzie dobry Zaino Z9 Soft Leather Spray Cleaner ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.