Skocz do zawartości

Nielsen Briliance


Bartek1985

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj wykończyłem resztki starego Brillance'a i zacząłem nowego.

Wydaje mi się, ze jest ciut rzadszy i nawet lepiej rozprowadza się pędzelkiem po oponie.

A może to tylko takie wrażenie przez to, że psikacz bardziej rozpyla niż ten stary...? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Panie i Panowie czy ktoś z Was orientuje się czy Nielsen Briliance ma nową formułę?

Ponieważ chciałbym do niego powrócić lecz parę postów wyżej napisane jest, że to już nie ten produkt co kiedyś i trochę zbiło mnie to z tropu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Obecnie testuje Nelsen Brilance. Z początku byłem nawet zadowolony. Efekt wow utrzymuje się max dwa dni. Po 3 dniach fakt, że deszczowej pogody efektu nie ma w ogóle. I tu ciekawostka dla Was. Przy tej samej aplikacji (na nie czyste opony). Położyłem jedna stronę Brilance a na drugą z kolegą położyliśmy "specyfik" z salonu AUDI z , którego znajomy go sobie wynosi ;) I tu UWAGA Brilance jak pisałem po 3 dniach efektu zero. Tak ten specyfik z AUDI masakra ! Efekt czarne opony (tłustawe mazidło -sprawdzane palcem) przez całe 3 dni w deszczowej pogodzie !

 

Czy ktoś z Was testował również ten specyfik ? Sam dla siebie dowiem się co to jest i postaram się o więcej i jakąś relację dla Was.

 

 

Pozdrawiam

Ł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Więc co Panowie polecicie zamiast NB....

Wszystko jest na forum, testy, opinie, opisy. Produktow jest masa. Kupuj, baw sie, testuj, sprawdzaj co lezy lepiej na twoich kolach - kazda guma jest inna. Detailing to zabawa. Nie bedziemy Ci nic sugerowac bo potem kazdy swiezak leci jedna utarta sciezka a produktow jest masa. To tak jak sugerowac gdzie masz na wakacje leciec, a przeciez miejsc jest milion.

 

Do wyboru do koloru http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... -opon.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

lukasz87, ja ostatnio smaruje produktami CarChemu lub ewentualnie Gtechniq T1. Tych pierwszych masz 100ml za kilkanascie pln. Kup 3 rozne i testuj, starczy na pewno na dluzej jak na jeden sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przeczytałem go cały i NB przewija sie bardzo często jako ten jeden z lepszych a w innym temacie już jest zmieszany z błotem :kox:

Domel ciekawy masz sposób myślenia wg którego można by wysnuć wniosek, że forum jest niepotrzebne bo wystarczą same sklepy...kupować, testować kasę wywalać ...nic nie gadać o nic nie pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy z tym NB robicie ale ja po nałożeniu aplikatorem gabkowym i przetarciu po 10 minutach(nie lubię mega swiecacych opon musi być satyna) zapominam o robieniu opon przez co najmniej miesiąc i opona cały czas wygląda na zabezpieczona. Nawet mimo jazdy w deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko zależy od opon. Czy stare czy nowe..stare potrafią tak pić nielsena,ze szok, na nowych.. dłużej sie wchłania i szybciej jak by schodzi :) ale to nie sa diametralne różnice :)

jednym słowem..stare porzekadło .. jak dbasz tak masz... sprawdza sie zawsze i wszędzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Wasz NB tez tak smierdzi? Woze go w bagazniku i cale auto nim smierdzi... Taka jakby nafta czy cos. Uprzedzajac pytanie to nie rozlal mi sie ;)

zapach podałeś dobry jednak ja go osobiście nigdy nie wyczuwałem przez samą butelkę, dopiero po otworzeniu czy też użyciu :good: może wozisz także aplikator :D wyjmij i pozostaw w garażu, piwnicy i po sprawie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
zapach podałeś dobry jednak ja go osobiście nigdy nie wyczuwałem przez samą butelkę, dopiero po otworzeniu czy też użyciu może wozisz także aplikator wyjmij i pozostaw w garażu, piwnicy i po sprawie

:good:

 

Ciekaw jestem, czy faktycznie NB w jakiś sposób się zmienił, czy jest to tylko odczucie niektórych osób. Było by fajnie, gdyby ktoś posiadał, nazwijmy to "obie wersje" i mógł porównać bezpośrednio. Ja posiadam raczej tzw. starą wersję i złego słowa powiedzieć nie mogę. Jeden z lepszych środków do opon. Śmierdzi naftą? Cóż, dla jednych to smród, dla innych ukojenie zmysłów :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.