Skocz do zawartości

Nielsen Briliance


Bartek1985

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

siemka zakupiłem Nielsen Briliance i mam dylemat jak najlepiej go nałożyć na opony pędelkiem czy gąbka co polecacie. Często ten sam dystans ze względu na układ dróg, korki i światła autem pokonamy tylko o połowę szybciej. Wybierając jednak auto pozbawiamy się kolejnej okazji do ruchu. W weekendy natomiast zamiast spędzania rodzinnie czasu przed telewizorem idźmy na wspólny spacer lub pojedźmy gdzieś razem na rowerze. Takie wypady integrują i pozwalają odpocząć od męczących ekranów. Jeśli już koniecznie musimy zostać w domu to zamiast typowej gry telewizyjnej wypróbujmy te z kontrolerami ruchu, aby chociaż w ten sposób złapać odrobinę aktywności. Tak samo na urlopie – nie leżmy tylko na plaży. Chodźmy na spacery, wypożyczmy rowery, nie jedźmy do sklepu autem tylko pójdźmy pieszo. Jak zawsze najlepiej przekonywać na przykładzie. Jeśli mieszkacie 2 km od swojej pracy to idąc do niej codziennie i wracając spalicie około 300 kalorii. Jeśli do tego dołożycie wieczorne wyjście z psem, podczas którego pokonacie podobny dystans, to spalonych kalorii uzbiera się już tyle, co podczas półgodzinnego biegu w tempie konwersacyjnym (czyli w takim, podczas którego możemy w miarę swobodnie prowadzić rozmowę). :?:

 

U mnie gabka mnieszy połysk krótsza trwałość. Pedzel wiekszy połysk duzo wieksza trwałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psikacie na opony i pedzelkiem rozprowadzacie środek na całą oponę?

 

Można tak lub przelać do jakiegoś plastikowego kubeczka i maczać pędzel. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało :lol: Osobiście nie lubię psikać Nielsen'a bezpośrednio na oponę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda po prawie miesiącu (aplikacja 2 warstw 16 maja) - opona nie była zbytnio czyszczona, jedynie "przetarta" szczotką z siuwaxami :oops:

dscn3908w.jpg

A tak zachowuje się w połączeniu z wodą:

 

dscn3910ph.jpg

dscn3911k.jpg

 

Nielsen dostępny jest w 3 sklepach: CDS, Kanar i MrCleaner ;) Mam nadzieję, że żadnego nie pominąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny "śmierduch" ten Brillance. Używam od 1,5 roku i irytuje mnie jego zapach. Trwałość i cena jest dużym plusem.

..... a co my mamy powiedzieć jak importer jest w Łodzi i zamawiamy online? :/

Lubicie przepłacać :shock: W Namlecie są opakowania 0,5 i 1l jakieś 30% tańsze niż w sklepach int. 1L Brillance kosztuje chyba 18 czy 20 zł brutto. Mają też Scholla, bo są ich dystrybutorem na Polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.