Jump to content

Nielsen Briliance


Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

siemka zakupiłem Nielsen Briliance i mam dylemat jak najlepiej go nałożyć na opony pędelkiem czy gąbka co polecacie. Często ten sam dystans ze względu na układ dróg, korki i światła autem pokonamy tylko o połowę szybciej. Wybierając jednak auto pozbawiamy się kolejnej okazji do ruchu. W weekendy natomiast zamiast spędzania rodzinnie czasu przed telewizorem idźmy na wspólny spacer lub pojedźmy gdzieś razem na rowerze. Takie wypady integrują i pozwalają odpocząć od męczących ekranów. Jeśli już koniecznie musimy zostać w domu to zamiast typowej gry telewizyjnej wypróbujmy te z kontrolerami ruchu, aby chociaż w ten sposób złapać odrobinę aktywności. Tak samo na urlopie – nie leżmy tylko na plaży. Chodźmy na spacery, wypożyczmy rowery, nie jedźmy do sklepu autem tylko pójdźmy pieszo. Jak zawsze najlepiej przekonywać na przykładzie. Jeśli mieszkacie 2 km od swojej pracy to idąc do niej codziennie i wracając spalicie około 300 kalorii. Jeśli do tego dołożycie wieczorne wyjście z psem, podczas którego pokonacie podobny dystans, to spalonych kalorii uzbiera się już tyle, co podczas półgodzinnego biegu w tempie konwersacyjnym (czyli w takim, podczas którego możemy w miarę swobodnie prowadzić rozmowę). :?:

 

U mnie gabka mnieszy połysk krótsza trwałość. Pedzel wiekszy połysk duzo wieksza trwałość

Link to comment
Share on other sites

psikacie na opony i pedzelkiem rozprowadzacie środek na całą oponę?

 

Można tak lub przelać do jakiegoś plastikowego kubeczka i maczać pędzel. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało :lol: Osobiście nie lubię psikać Nielsen'a bezpośrednio na oponę.

Link to comment
Share on other sites

U mnie gabka mnieszy połysk krótsza trwałość. Pedzel wiekszy połysk duzo wieksza trwałość

 

Dokładnie tak samo z tym, że pędzel = większe zużycie.

Link to comment
Share on other sites

dlatego ja nakładam oplikatorem gšbkowym , bo lubię bardziej mat .

osobom preferujšcym mniejszy blask ( a raczej mat/naturalna nowa guma ) polecam jeszcze Duragloss New Look Tire & Rubber Dressing #253

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o trwałość to ile dni/tygodni siedzi na oponie? Wiem, że to zależy od kilku czynników więc czysto orientacyjnie pytam. Jak wypada z porównaniu z Endurancem Megsa na płaszczyźnie trwałości?

Link to comment
Share on other sites

Straszny "śmierduch" ten Brillance. Używam od 1,5 roku i irytuje mnie jego zapach. Trwałość i cena jest dużym plusem.

..... a co my mamy powiedzieć jak importer jest w Łodzi i zamawiamy online? :/

Lubicie przepłacać :shock: W Namlecie są opakowania 0,5 i 1l jakieś 30% tańsze niż w sklepach int. 1L Brillance kosztuje chyba 18 czy 20 zł brutto. Mają też Scholla, bo są ich dystrybutorem na Polskę.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.