Skocz do zawartości

Krakowskie spoty


ShiningCar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szukam pomocy :D Strzeliła mi w Volvo nagrzewnica i trochę płynu chłodniczego poszło w wykładzinę. Usterke już naprawiłem i poszukuje kogoś kto pomógłby mi w wypraniu tego. Nie mam odkurzacza, więc sam tego nie zrobię. Jeśli chodzi o zwrot kosztów to myślę, że się dogadamy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam,

 

Jako ze zaczynam swoja przygode ze smart repair i detailingiem chcialbym poznac ludzi z Krakowa i bliskich okolic rowniez rozpoczynajacych nauke tego szerokiego i jakze wciagajacego tematu :) Pomyslalem ze fajnie by bylo wymieniac doswiadczenia a moze kiedys wspolpracowac.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, widzę, że jest wola w narodzie, ale brakuje kogoś kto to skoordynuje?

Co wy na to, żeby zacząć spotykać się regularnie na myjce bezdotykowej przy galerii bronowice/ lub na parkingu przy IKEA? 

Np. w każdy czwartek lub w sobotę/niedzielę o 20:00? Możnaby pogadać o autach/kosmetykach/pokopać w opony, itd.

Byłoby super, gdyby udało się ustalić regularne spotkania, (co tydzień, albo co dwa) tak aby każdy zainteresowany mógł wpaść i poszerzyć swoją wiedzę o detailingu.

Zachęcam do wyrażenia swojego zdania odnośnie terminu/miejscówki. Warszawka spotyka się regularnie od lat, to i chyba my damy radę, co nie? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ktm950 napisał:

Panowie, widzę, że jest wola w narodzie, ale brakuje kogoś kto to skoordynuje?

Co wy na to, żeby zacząć spotykać się regularnie na myjce bezdotykowej przy galerii bronowice/ lub na parkingu przy IKEA? 

Np. w każdy czwartek lub w sobotę/niedzielę o 20:00? Możnaby pogadać o autach/kosmetykach/pokopać w opony, itd.

Byłoby super, gdyby udało się ustalić regularne spotkania, (co tydzień, albo co dwa) tak aby każdy zainteresowany mógł wpaść i poszerzyć swoją wiedzę o detailingu.

Zachęcam do wyrażenia swojego zdania odnośnie terminu/miejscówki. Warszawka spotyka się regularnie od lat, to i chyba my damy radę, co nie? ?

Czwartek albo niedziela, 19 lub 20. Czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.