Skocz do zawartości

Krakowskie spoty


ShiningCar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Cześć, szukam osoby która chciałaby wraz ze mną zająć się na poważnie detalingiem samochodowym w Krakowie. Na zasadach współwłaściciela lub jeżeli nie ma takiej potrzeby na zasadach pracowniczych. Dobrze by było, gdyby ta osoba miała doświadczenie w detalingu samochodowym i była dyspozycyjna. Lokal już znalazłem - znajduje się w dobrej lokalizacji w Krakowie, posiada wszelkie zezwolenia na prowadzenie tego typu działalności - od września będzie do wynajęcia. Posiada 3 stanowiska myjące. Jeżeli ktoś jest chętny na wspólne założenie studia detalingu to proszę o kontakt trzeba się szybko zdecydować. Tel. 509 051 648

 

PS. wiem, że to może nie ten temat, ale tu są wszyscy z małopolski więc proszę o wyrozumiałość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Myślę, że lada moment będziemy mogli zaprosić Was do naszej nowej lokalizacji na cichy kącik - duża hala, uzdatniona woda, dwa poziomy, miejsce zabaw dla dzieciaków, duży, asfaltowy plac przed budynkiem, kosmetyki od ShiningCar do testów, nowości i ciekawostki z branży i wiele innych ;)

 

Pasjonaci klasycznej motoryzacji spotykają się z nami w każdą drugą sobotę miesiąca na Klasycznym Wash It Day, więc myślę, że podobna inicjatywa będzie w sam raz dla wszystkich pasjonatów zadbanych samochodów z KA? :-]

 

pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Myślę, że lada moment będziemy mogli zaprosić Was do naszej nowej lokalizacji na cichy kącik - duża hala, uzdatniona woda, dwa poziomy, miejsce zabaw dla dzieciaków, duży, asfaltowy plac przed budynkiem, kosmetyki od ShiningCar do testów, nowości i ciekawostki z branży i wiele innych ;)

 

Pasjonaci klasycznej motoryzacji spotykają się z nami w każdą drugą sobotę miesiąca na Klasycznym Wash It Day, więc myślę, że podobna inicjatywa będzie w sam raz dla wszystkich pasjonatów zadbanych samochodów z KA? :-]

 

pozdrawiam,

Michał

 

Od kiedy przenosicie Klasyczny Wash It Day do nowej lokalizacji? Wybieram się już od jakiegoś czasu i nie mogę dojechać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To chyba nie najlepsze miejsce ale nie wiem gdzie zadać to pytanie:

Poszukuję PEWNEGO i znającego się na rzeczy mechanika ( grupa VAG ) zależy mi na wymianie głowicy + wałka. 1.9 TDI PD

( Sam nie mam niestety "hali" / ew. z podnośnikiem i nie mogę tego wymienić ... bo tak wiadomo było by najpewniej ).

 

Czego oczekuję, a) mechanik wie doskonale jak to zrobić, wie że trzeba wymienić wszystkie uszczelki, odpowiednie śruby itd.

b) wie że trzeba USTAWIĆ pompowtryski i jak to się robi.

c) dotrzymuje terminu i robi w miarę "czysto" ( nie ułamie połowy rzeczy itd )

 

Mile widziany mechanik w okolicach Krakowa ( może być i do 100KM jak jest na prawdę dobry ).

Jeśli to złe miejsce na ten post, proszę moderatorów o przeniesienie ew usunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.