Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

ja do deski rozdzielczej i plastików używam mleczka firmy Autoland.

Daje naprawde fajny matowy efekt, początkowo przy nakladaniu wydaje sie jakby błyszczal ale jak sie go przetrze szmatką która jest w kąplecie i jak przeschnie to wyglada super. Ale najlepsze co w nim to zapach. Zapach jak dla mnie jest super i zostaje na dlugo w aucie. Cena tez bardzo atrakcyjna bo kosztuje koło 10 zł.

 

mleczkoautoland.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie zapodałem 303 Areo na środek i puki co jestem zadowolony.

Fajnie bo nie jest tłusty i nie klei kurzu choć odrobinę za bardzo się świeci.

Tak czy inaczej wg mnie środek na 4+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam do grupy zadowolonych użytkowników PB NL.

:)

Również :-] mam, korzystam i jestem zadowolony. A jeszcze niedawno nie chciałem nic innego niż Plak :lol: Po nim deska było lekko świecąca ale tylko przez chwile ;) Szybko traciła na wyglądzie a PB NL dość długo utrzymuje się na plastikach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wyżej jestem zwolennikiem NL, ma bardzo przyjemny zapach, jest wydajny, nadaje lekki połysk i odzywia plastiki, do NL porównywalny jest Nielsen Finesse, też pozostawia fajne wykończenie, utrzymuje się długo ( 4 tydzien idzie a on wcale nie chce schodzić :D ), jedynym minusem jest to, że ten zapach jest tylko sam w sobie, po aplikacji już nic nie pachnie. Poza tym NL ma fajniejszy zapach, coś w stylu białej landrynki :-] , a finesse przejedzony już cytrus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB NL może i ma fajny zapach ale raczej bardzo szybko przestaje pachnieć. (i dobrze i źle zależy od auta i właściciela)

Mi się właśnie kończy PB NL i chyba go kupie po raz drugi.

 

od razu zostają ślady po kroplach deszczu

tylko na twardych plastikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja coz moge powiedziec w sumie to niewiele poniewaz dopiero co zaczynam lepiej dbac o swoje auto ale na poczatek zrezygnowalem z Ludwika+szmaty+Plaka :) i na dobry poczatek zaopatrzylem sie w nie tak profesjonalne srodki ja niektorzy ale podstawa : APC - super koncentrat od Carvalet oraz Super Cocpit rowniez z tej firmy od jakiegos czasu goszcza w moim garazu i w porownaniu z poprzedia metoda jestem bardzo zadowolony

 

 

wszystkie chropowate plastiki ( niemal wszystko jest w szarym kolorze ) po wymyciu odzyskaly niezly wyglad - wiadomo nowka to nie bedzie ale i tak jestem zadowolony

 

a najbardziej to zadowolony jestem z rezygnacji z Plaka :) na rzecz Super Cocpitu jesli chodzi o szare plastiki to roznicy w kolorze wygladzie nie ma rewelacji ale co tydzien plastiki ładnie i dosc trwale pachna, nie swieca sie jak ...., nie kleja sie, dluzej pozostaja czystsze i srodek jest bardzo bardzo wydajny !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB NL może i ma fajny zapach ale raczej bardzo szybko przestaje pachnieć. (i dobrze i źle zależy od auta i właściciela)

Mi się właśnie kończy PB NL i chyba go kupie po raz drugi.

Jeśli podoba Wam się zapach PB NL to polecam zapach do auta CS Coronado Cherry :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna wada PB NL to właśnie że po deszczu zostają ślady na desce. Zapach ekstra. Żeby wykorzystać to co zostało w butelce NL dolałem troche wody destylowanej i wkręciłem atomizer. Powiem że gorzej aplikuje sie aplikatorem. Jest więcej roboty. Mogli by zrobić wersję trochę rzadszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boczki w a6 są twarde czy miękkie? bo tam też zostają

 

Pewnie miękkie :) ale jeśli zostają to moze juz taka przypadłośc tego materiału w A6.

W bmw e46 na boczkach drzwi nie zostają...(w A3 zostają ale tylko na tym kawałku twadego plastiku otaczającym włączniki do otwierania/zamykania szyb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podoba Wam się zapach PB NL to polecam zapach do auta CS Coronado Cherry

 

A co ma wiśnia do migdałów, którymi pachnie NL ?

No nic, ale zapachy jednak są podobne (cukierkowe) :D Tym bardziej, że to są sztuczne zapachy ;) No i oba czuć czymś podobnym do migdałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam Avensis z 2007 r. Autko sprowadzone i bardzo zadbane wewnątrz jak i na zewnątrz (czarne wnętrze) ale i tam mam zamiar je dopieścic. Co powiecie o Ultimate Protectant Meguiara? Wiem że zapewnie nie jeden raz ten produkt był tu już poruszany ale z miłą chęcią poznam najswieższe opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Avensis z 2007 r. Autko sprowadzone i bardzo zadbane wewnątrz jak i na zewnątrz (czarne wnętrze) ale i tam mam zamiar je dopieścic. Co powiecie o Ultimate Protectant Meguiara? Wiem że zapewnie nie jeden raz ten produkt był tu już poruszany ale z miłą chęcią poznam najswieższe opinie

 

Wydajny , długotrwały efekt wew. jak i na zew. plastikach , fajny zapach , w mojej A4 dał fajny satynowy wygląd desce rozdzielczej i innym czarnym elementom ... dobrze najpierw umyj wszystkie elementy APC , przy aplikacji używaj go b.oszczędnie , jak przesadzisz mogą powstać dziwne plamy ( które powinny zniknąć po kilkukrotnym przetarciu MF )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.