Skocz do zawartości

Dlaczego nie warto używać pasty Tempo?


Camel-

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam małą sugestię - chciałem pokazać "efekt Tempo" na forum alfaholików, ale w teście te "najważniejsze" zdjęcia się nie wyświetlają - można załadować je raz jeszcze?

 

Bo sam test wymowny i zacny i niejednemu tempo z głowy wybije ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

luki530 - od 2 lat próbuję wyleczyć swojego teścia od stosowania Tempa i mycia auta szczotką... Już drugie auto traktuje w ten sposób - moje kosmetyki i akcesoria nazywa wynalazkami, a za coraz to nowe rysy na swoim aucie oskarża teściową i jej "niedbanie" o stan samochodu... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo ze swoim dziadkiem, który stwierdził,że moja rękawica do mycia zostawia więcej rys na samochodzie niż jego szczotka. Ok jego samochód ja się nie wtrącam w to jak ogarnia samochód.

Choć nie ukrywam kolegę który stosował pastę tempo po pokazaniu mu co się dzieje z lakierem po użyciu szybko wyrzucił :)

Grunt mieć dobre argumenty dla takich osób które niedowierzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eidos71, nie wyleczysz.Ja swojemu ogarnąłem kiedyś auto i położyłem colliego.Gadam mu chłopie masz teraz spokój na 3 miesiące z autem..Nie minął tydzień a rozcierał syf spryskiwaczem pod blokiem na aucie bo dla niego to mycie a jak już to zrobił to dzieło zwieńczył woskiem koloryzującym gdzie nawet uszczelki zostały granatowe i tyle z mojej pracy.Człowiek który nie przywiązuje wagi do lakieru nie zrozumie że źle postępuje z nim .Ile te auto ma swirli i rys to ja nawet nie mam na klapce wlewu paliwa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co Wy chcecie od Tempo, kolega dziś się pochwalił, że w sobotę "przeleciał" Octavie (czarna perła) przedmiotową pastą i "efekt jest powalający" :lol:

Powalający lakier :D

 

Kiedy został delikatnie podpuszczony w temacie, powiedział, że"w tych wszystkich drogich woskach to się za metkę płaci, wszystkie są jednakowe" :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamilton, Z takimi ludźmi się nie dyskutuje. Czasem ktoś się mnie też zapyta w pracy co bym polecił to od razu odpowiadam no z marketu to tylko tempo -i czekam na reakcje jak mnie wyśmieje to wiem że mogę z nim porozmawiać na jakikolwiek temat a jak powie że używa i jest petarda to go nie wyprowadzam z błędu bo nie ma sensu.

Znajomy chciał teraz na szybko odświeżyć samochód -totalnie na szybko-czas operacyjny 2h-gościu na co dzień nawet plaka nie używał(to akurat mu się chwali :D ).Poleciało szybkie mycie, odsmalacz od megsa,apc,z 4 rysy megsem uc, na felgi tuga, na opony megs hot shine gel, plastiki megs gold class trim detailer, środek PB natural look, a na zewn tylko QD SG morning Dew. Jak widział co te środki robią z 11 letnimi plastikami, lakierem itp. ,które nie widziały nic wcześniej kompletnie ,to zrozumiał jaka jest różnica między tłustym ociekającym plakiem a dobrym dressingiem, tempo która więcej rysuje niż niweluje a UC i starą flanelką a fluffy gdzie padły słowa "ty..ja przykładam a to pije wodę od razu".

Jeden się nawrócił co do środków ale stwierdził że nie miałby tyle siły i chęci się bawić tym non stop lecz przynajmniej zrozumiał dlaczego wolę kupić "to" niż odwiedzać market lub sklepik na stacji benzynowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamilton, Z takimi ludźmi się nie dyskutuje. Czasem ktoś się mnie też zapyta w pracy co bym polecił to od razu odpowiadam no z marketu to tylko tempo -i czekam na reakcje jak mnie wyśmieje to wiem że mogę z nim porozmawiać na jakikolwiek temat a jak powie że używa i jest petarda to go nie wyprowadzam z błędu bo nie ma sensu.

Albo przytaknie stwierdzając "no, no tak", bo weźmie Ciebie niesłusznie za idiotę i stwierdzi że szkoda czasu dyskutować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy chciał teraz na szybko odświeżyć samochód -totalnie na szybko-czas operacyjny 2h-gościu na co dzień nawet plaka nie używał(to akurat mu się chwali ).Poleciało szybkie mycie, odsmalacz od megsa,apc,z 4 rysy megsem uc, na felgi tuga, na opony megs hot shine gel, plastiki megs gold class trim detailer, środek PB natural look, a na zewn tylko QD SG morning Dew.

Wystarczyło ci 2h ? to chyba naprawdę "po łebkach" działałeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem ci tak.Jak chciał tak miał.Ominąłem glinkę,deironizacje,clener i wosk a że w bmce mało plastików na zewn to i szybko poszło.On chciał tylko tak "o" żeby się troche lepiej prezentował bo chce sprzedać i zdjęcia chciał porobić co nie zmienia faktu że się dobrze spociłem ale w docieraniu QD mi pomógł :D

 

-- 29 kwie 2015, o 15:24 --

 

KHOT, akurat w pracy wiedzą że mam pier..lca na punkcie auta i kosmetyków to też czasem ktoś coś podpyta a zaczynam od tempo ironicznie bo już trochę sie nasłuchałem że jestem nienormalny dając 100 zł za rękawice do mycia.. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.