Skocz do zawartości

Dlaczego nie warto używać pasty Tempo?


Camel-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

... ile firm tyle past tempo :-]

TEMPO to raczej już nazwa: jak ADIDASY ...buty nike a mówią ,w adidaskach do kościółka nie pójdziesz wnusiu... ;)

wystarczy w google z zakładką grafika zerknąć po wpisaniu "tempo"...

 

pewnie każdy(lub większość) kiedyś podpieszczała Swoje perełki PRL'u...

no i król PLASTMAL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ile firm tyle past tempo :-]

TEMPO to raczej już nazwa: jak ADIDASY ...buty nike a mówią ,w adidaskach do kościółka nie pójdziesz wnusiu... ;)

wystarczy w google z zakładką grafika zerknąć po wpisaniu "tempo"...

 

pewnie każdy(lub większość) kiedyś podpieszczała Swoje perełki PRL'u...

no i król PLASTMAL ;)

 

Niestety kilka naście lat temu nie było dostępne nic lepszego.

Do dziś nie zapomnę jak pierwszy raz kupiłem i użyłem PLAKA:) Banan mi z gęby przez tydzień nie schodził:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra fajny test, ale skoro rysuje to podajcie jakąś tanią alternatywę. Nie kazdy siedzi dniami na forum i czyta. Ja tam przepolerowałem zderzak, klamki, większe rysy na karoserii, zaprawki i spisuje się świetnie, także czym to zastąpić Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tezapl, a ty to troche nie za wygodny jesteś? Masz cały dział o polerowaniu lakieru więc nie rozumiem

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewforum.php?f=11

Nie kazdy siedzi dniami na forum i czyta
proponuję jednak troche posiedzieć bo niewiedza może właśnie cie kosztować - nieprzemyślane zakupy nieadekwatne do potrzeb, niepotrzebną pracę czy nawet zniszczenie czegoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Już nie linczujcie tak tego tempo, ono kosztuje tyle co dwa bochenki chleba... Co innego gdyby kosztowało kilkadziesiąt zł... Przecież nie każdy jest takim miłośnikiem detailingu co z daleka wynajdzie najmniejszą ryskę. Jakąś tam część rys niweluje i dla przeciętniaka to wystarczy. Poza tym tempowy zestaw to wydatek max 10 zł. Zrobienie polerki wg przykazań detailingu to wydatek kilkuset zł ! Różnica w efekcie jest wielka ale w cenie jeszcze bardziej. Tak więc temp jest ale dla zupełnie innej grupy odbiorców. To tak jakby porównywać pranie w szarym mydle do prania w super pralce z odplamiaczem, płynem do prania i płukania... Wiadomo co jest lepsze ale za jakie pieniądze... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie linczujcie tak tego tempo, ono kosztuje tyle co dwa bochenki chleba...

 

Lepiej kupić dwa bochenki chleba...

 

Jakąś tam część rys niweluje i dla przeciętniaka to wystarczy.

 

Przyjrzałeś się dokładnie temu testowi? Nikt tu nie linczuje tej pasty, tylko pokazujemy jak faktycznie ona oszukuje. NIE usuwa rys, tylko sama je powoduje! Po użyciu faktycznie auto lepiej wygląda dla Kowalskiego, ale to tylko przez wypełniacze w niej zawarte (z 2 myciami zejdą)- ukrywa ono zło, które narobiła. Wydać kasę na taką pastę, która nam zniszczy lakier i doprowadzi do postaci gorszej niż przed po kilku myciach? ;) Hmm, jeśli tak to, ona jest dla bogaczy, biednych ludzi nie stać na kupowanie "tanich" rzeczy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmię twierdzić że to jest dobry produkt albo że nadaje się do renowacji lakieru ale do niektórych rozwiązań jak np ktoś komuś przytarł bok albo pasiada inne zadrapania to dla osoby, która nie przywiązuje większej wagi do auta w zupełności wystarczy i pare swirli, które wyrządzi nie mają dla niego znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kiedyś raz wysmarowałem TEMPO ale nablyszczającą auto i efekt gołm okiem widoczny był :P póki deszcz nie spadl :P ehh do dziś pamiętam jak nakładałem na całe auto grubo tego zeby był "lepszy efekt a potem 2 godziny to tarłem :ad::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.