Skocz do zawartości

Dlaczego nie warto używać pasty Tempo?


Camel-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Przecież to nie wiadomo na jakie Tempo się w sklepie trafi, zawsze można wybrać to destrukcyjne i narobić szkód.

Oczywiście że idzie to wyczytać pewnie na opakowaniu ale ludzie którzy kupują Tempo nie będą wiedzieli że istnieją 2 rodzaje i tylko ślepy los za nich zdecyduje...

 

Widziałem taką scenkę w Tesco przy środkach do auta: przyszedł facet z 2 babkami i stoją koło tempo by druhema bodajże. Wtedy jedna z babeczek łapie tą pastę i z zachwytem w głosie czyta: nadaje połysk, usuwa rysy - to będzie idealne do Twojego samochodu!!! Bierzemy!

Tak wyglądają zakupy - ludzie w 100% wierzą informacji na opakowaniu i są szczęśliwi po zakupie Tempo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ja nie wiem czy ten test obali mit o leczniczych właściwościach Tempo :o . Takie zarysowania jak na części drzwi po korekcie i przetarciu tempo przez zwykłego zjadacza chleba wogóle nie są postrzegane jako rysy bo "przecież każde auto takie ma i widać je dopiero przy konkretnym świetle". Stan lakieru jak po profi korekcie czyli idealne lustro jest dla Kowalskiego zjawiskiem wystepującym tylko na nowych autach i nierealnym do utrzymania zbyt długo. Jesli taki Kowalski użyje Tempo, które troche mu spoleruje grube swirle, a reszte wypełni to jest wniebowzięty, a tych drobnych zarysowań popolerskich i tak nie będzie widać na tle pozostałych defektów.

Jakie potrzeby taki produkt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Świetny test i relacja! Dzięki po stokroć za poświęcony czas na jej przeprowadzenie. Tempo to zło, co doskonale widać na załączonych obrazkach. Pamiętam jak przyjechała do mnie klientka czarną Vectrą o którą bardzo chciała zawsze dbać i podążając za radą ojca co miesiąc "woskowała" samochód pastą Tempo. Ta czarna Vectra miała mleczny odcień :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wywołany wilk z lasu :)

Cytat z mojego samochodowego forum:

 

"... Po każdym myciu (własna myjka ciśnieniowa) woskuję lakier. Używałem wspomnianego wcześniej wosku castrol, a ostatnio - niedawno zakupionej - pasty Tempo. Pytam, jak usunąć zmatowienia lakieru?..."

 

Dziękuję Bogu, że trafiłem tutaj zanim wpadłem na takie pomysły :)

 

Takie pytanie, w sumie do autora testu, prawa autorskie, te sprawy ... ;)

Czy jest sposób by podlinkować ten test na innej stronie, bo bez logowania chyba nie przejdzie? Jeśli nie, to chciałbym "zapożyczyć" 1,2 zdjęcia dla skomentowania tego cytatu :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor

Za zgodą autora tematu oraz samego testu umieściliśmy na naszym blogu ten materiał (dla potomnych :) ). Teraz będzie łatwiej wkleić na inne forum czy pokazać znajomym. Bardzo dziękujemy za zgodę na publikację.

 

Link do testu: http://jak.pielegnowacauto.pl/newsy/dla ... sty-tempo/

 

Pozdrawiam

WIolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest forum KA moderatorzy usuneli moje posty bo napisałem prawde ze test był niemiarodajny. Bo na koniec została zastosowana pasta LEKKOŚCIERNA która zawsze porysuje lakier. Proponuje zrobić z pastą tampo nabłyszczającą i nie wprowadzać ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.