Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

piotrl, wg. mnie promocja z DW na nasze pianownice nie jest dużo lepsza od naszej oferty.

 

Wychodzi +/- 275zl z przesyłką do PL.

 

U nas po rabacie dla forumowiczów 223,20zł + 1L piany gratis (nie dot. Magifoam) + przesyłka.

 

Dla tego pisałem ze nie sprawdzałem w PL tylko w UK uważam ze jeżeli jest taka opcja w Polsce to nie widzę sensu przepłacać i męczyć się z zamawianiem w Anglii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

mam takie pytanie do tych którzy mają już jakieś doświadczenie z pianownicami i w ogóle z myciem za pomocą pian aktywnych.

 

Posiadam myjkę Karcher K 4.650

 

Jaką moglibyście mi polecić pianownicę (fajnie jakby była też karchera) i pianę aktywną?

 

Czy występują w ogóle piany aktywne które nie naruszają warstwy wosku?

wystarczy przeczytać ten temat i masz odpowiedzi, pianownica PA, tą od karchera to masz w zestawie zapewne, piana VP Neutral Snow Foam, Autobrite Magifoam albo K2 Activ do wyboru do koloru

w zestawie nie miałem żadnej pianownicy, poza normalną lancą po której "skręceniu" sika mi wodą/chemią ze zbiorniczka, ale raczej nie przypomina to piany.

 

Rozumiem że te piany które podałeś nie naruszają wosku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, odpowiedział że to włoska firma MTM.

 

Bo generalnie duża jest różnica między tą MTM a ori karcher:

http://allegro.pl/pianownica-myjka-oryg ... 64245.html ??

 

obie mają regulację strumienia i pobierania chemii, a na pierwszy rzut oka różnią się tylko wielkością pojemnika na chemię...

 

choć ta MTM ma mosiężny wkład adaptora a ta Karcherowska plastik..

cenowo drugie tyle..

 

warto brać tą MTM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

SJake, +1

 

Długość utrzymania się na lakierze bez porównania, przy aplikacji Magi foam na suche auto : pianuję, idę po gadżety do mycia kół, myje koła, odnoszę gadżety do kół, płuczę koła, pianuję koła i nadkola, samochód nadal biały, dopiero po tych zabiegach zaczynam płukać aut :song: ale niestety cena droższa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad pianownicą, tylko nie wiem jaką pianę wybrać czy VP NPH czy MagiFoam używał ktoś tych pian ? :o

 

Bezapelacyjnie Magifoam. To ,że piana siedzi dłużej to jedno ale oprócz tego Magi dużo lepiej domywa.

Warta każdej złotówki dopłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem w ofercie będę miał pianę do mycia zasadniczego nie naruszającą wosków naturalnych która na aucie utrzymuje się na prawdę dłuuugo:)

Oczywiście próbki do testów będą rozdane wśród forumowiczów. Cena za 5 l koncentratu z którego otrzymujemy 500 l gotowego szamponu (100ml /10l wody) to około 55 zł ( + -) brutto(dla forumowiczów będzie cena hurtowa w detalu kosztuje trochę więcej)

Dodatkowo zawiera przyjazny dla skóry komponent o działaniu łagodzącym, dzięki któremu ręce nie niszczą się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.