Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić pianownicę PA mam K 7.91 zastanawiam się nad końcówką czy mosiądz czy tworzywo. Czy ktoś miał do czynienia z mosiądzem i jego ciężkim działaniem i blokowaniem bo tworzywo ponoć się nie blokuje, a z drugiej strony czy ta z tworzywa nie jest to taka z mosiądzu wewnątrz a tylko z zewnątrz zalana tworzywem?

 

Druga sprawa czy piana od SG poradzi sobie z zabrudzonymi maszynami rolniczymi? Czy szukać czegoś mocniejszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy ktoś używa zestawu karcher k2 + pa + nowa piana od SG? Stpsuje według zaleceń wszystkich i leci mi mleko a nie piana:/ czy to wina słabości K2?

 

Ja. Taka uroda K2, że ma małe ciśnienie. Większe stężenie trzeba zrobić, przy 1:7 jest już OK - ale dalej nie tak, jak w poście wyżej z K7. Resztę badaj pokrętłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zdecydowałem się na zakup polecanej przez Was pianownicy PA, jednak pojawiła się u mnie pewna wątpliwość. Posiadam myjkę Boscha Aquatack 110 o ciśnieniu 110 bar i przepływie wody 360 l/h. Widzę, że duża część z użytkowników posiada zdecydowanie mocniejsze myjki. Czy z tak słaba myjka będzie prawidłowo współpracowała z pianownicą PA i osiągnę pianę odpowiedniej jakości i skutecznośći?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

mysle nad pianownica PA do Aquatak 100 od Boscha. Da rade ta myjka ogarnac wystarczajace cisnienie ?

 

Czy po zakupie Karchera serii K da rade gdzies dokupic zlaczke do PA czy trzeba nowa dokupic cala pianownice ? Jakby ktos jakims linkiem zapodał, bo nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Panowie, używa ktoś pianownicy z Techkar'a za 99zł? Jak to się ma w porównaniu do PA, warto dopłacić?

Ja mam taką, ale z Aliexpress za 28$ - nie ma z nią problemów, wszystko identyczne jak w PA, oprócz tej naklejki przy wejściu wody i napisu na regulatorze przepływu. Butelka dobrej jakości, podobnie jak wykonanie części mosiężnych. Pasują części z PA. Przy dzisiejszej cenie dolara brałbym tą z Techkara, a nie z Chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś miał negatywne doświadczenia z pianą aktywną od K2? Mam takie 5L u chciałbym go używać do mycia maszyn rolniczych ale mam dwa nowe JD z pięknym jeszcze lakierem i nie chcę uszkodzić lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.