Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

mkbewe, pianownice PA sprzedaje PHU Wera na allegro w stalej cenie od dluzszego czasu. W porownaniu do lanc innych firm, ktore robia mleko, a nie smietanie to cena jest i tak okazyjna.

 

Jak szukasz jeszcze tanszej opcji to poluj na uzywke na gieldzie, ale w zasadzie nikt tego nie sprzedaje, bo zbyt sie czlowiek przywiazuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zamiast wody destylowanej do ręcznej pianownicy można stosować wodę przegotowaną?

I czemu stosuje się wode destylowaną? Chodzi o to, by domyło lepiej auto i żeby plamy nie zostawały czy żeby kamień nie osadzał się w pianownicy?

Pianownica to Epoca, a piana VF NSF ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem połowę tego wątku i przyznam szczerze mam dość :) Za miesiąc odbieram Ducato Maxi, przed wyjazdem z salonu planuje go odpowiednio zabezpieczyć (o ile salon użyczy mi miejsca). Wiadomo, że ciężko z myciem takiego klocka ale chce go utrzymać w jak najlepszym stanie. Opryskiwacz o jakiej pojemności najlepiej zakupić 5L, 9L,12L i czy taki opryskiwacz przerobie na pianowniceUSUNIĘTO ZE WZGLĘDU NA NARUSZENIE 17. PUNKTU REGULAMINUEwentualnie co możecie polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć wszystkim.Słuchajcie. Chciałem kupić pianownicę PA na allegro.Problem w tym że jedyny sprzedawca na allegro już mnie olewa bo od 10 stycznia piszę kiedy będą mieć w ofercie końcówki do black&decker. Miały być do 8 dni.Teraz już w ogóle żadnej odpowiedzi nie dostaję.Trudno. Nie wiem czy czekać w nieskończoność czy kupić to:

USUNIĘTO ZE WZGLĘDU NA NARUSZENIE 17. PUNKTU REGULAMINU

 

Wygląda podobnie.Jest to coś warte?Testował może ktoś i może jednoznacznie powiedzieć czy kupić czy czekać na PA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde moja kopia epoki recznej 2L dziwnie robi piane... Zamiast ją rozpylać to robi taki prosty strumien.... Można się zajechać przy pianowaniu. Jak przez przypadek wypadły filce po rozkreceniu to strumień był fajny i szeroki.

Nie znam się kompletnie na tym sprzecie, wie ktoś może co zrobić żeby uzyskać szerszy strumien pianowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShiningCar, dokładnie o to chodzi. Tak już własnie sobie w głowie kombinowałem, że pewnie za dużo filcu i przymula, u mnie wychodzi jeden sik i w niczym to nie przypomina tego szerokiego strumienia z filmiku. Jak będe robił test dl SG i wezmę Mr. Foamera od dziewczyny to pokombinuje ;) Dzięki za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.