Skocz do zawartości

O firmie MX NOWICKI (www.pielegnowacauto.pl)


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 442
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Cześć :)

 

Nie wiem czy już wiecie (pewnie nie wszyscy :P ), że współpracujemy z portalem felgi.pl i jesteśmy fundatorem nagród w konkursie "Pokaż swoje felgi - zrób zdjęcie swojego auta i zgarnij nagrody!"

 

Szczegóły konkursu znajdziecie na NASZYM BLOGU oraz na portalu felgi.pl

 

Co miesiąc z nadesłanych zdjęć wybierane są 3 zwycięskie więc szanse na zgarnięcie nagrody są duże :) Wystarczy wysłać zdjęcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Kochani,

 

Jeszcze jeden ważny komunikat! Z powodu wyjazdu jutro (15.02.2013) przesyłki nie będą realizowane (w te mrozy i tak staraliśmy się nie nadawać paczek przed samym weekendem ale wolimy Was poinformować o naszej nieobecności).

 

Mamy nadzieję, że wybaczycie nam też opóźnienia w odpisywaniu na wiadomości w ten nadchodzący weekend ;)

 

Ale jest dobra wiadomość... Sklep w Macierzyszu będzie działał :good:;) Dlatego jeżeli czegoś zabraknie przed detailingowym weekendem spokojnie można przyjechać i zakupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

FG 400 jest dużo lepszą pastą niż FG500. Mam obydwie i FG400 dużo lepiej wykańcza lakier i bez problemu w większości można robić FG400 i po tym SF4000. Siła cięcia moim zdaniem podobna do FG500 za to dużo mniej pyli i dłużej można nią pracować (jest bardziej oleista).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Przepraszam za opóźnioną reakcję :oops:bienek dzięki za udzielenie koledze rzeczowej odpowiedzi w naszym temacie :good:

 

Zależy od stanu lakieru, ale jeżeli ma być zrobione mocniejsze cięcie to raczej fg400. Może kolosalnych różnic w cięciu nie ma, ale fg400 jest jednak trochę mocniejsza. Ja sięgam ostatnio tylko po Power Cut'a z kocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, bo własnie sobie zobaczyłem w historię zamówień i na 10 zamówień ( żeby to żona widziała ;) 6 mam przetwarzanie , 1 oczekuje, 2 skonczone 1 anulowane.

W sumie wszystkie skończyły się pozytywnie ( tzn powinny mieć zakończone)

Niewiem czy ma to wpływ na jakiś rabacik :D ale cosik źle działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć

Piszę z takim zapytaniem, czy jest szansa na pojawienie się w Waszej ofercie ponownie maszyny polerskiej Lare EPL-11 ? Bo u Was jak i u samego dystrybutora nie ma ich na stanie. I zastanawiam się, czy produkcja została zaprzestana, czy trzeba czekać na uzupełnienie zapasów :)

 

Pozdrawiam

Przemysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.