Skocz do zawartości

O firmie MX NOWICKI (www.pielegnowacauto.pl)


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 442
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

ok biorę zestaw z kocha :)

jakąś wysyłkę w poniedziałek da się zorganizować żebym to na środę miał w domu ?

robię kolejne zamówienie i bardzo bym o to prosił by mi tego przypilnować i jeśli się da to wysłać tak by do środy doszło, wybrałem przesyłkę kurierską, zaraz przelewam kasę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
mkbewe, 101 będzie pod koniec nadchodzącego tygodnia. My stosujemy zamiennie 101 z Kochem Power Cut i możemy polecić również tę pastę.

 

Power cut nada sie na maszyne DA pod pady z MF ?

 

Kiedy beda pady flexipads MF ? Chyba finishing macie ale cutingow brakuje z tego co pamietam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Domel Power Cut'a używamy i spisuje się bardzo dobrze. Polecam pad mikrofibrowy finishowy ponieważ jest bardziej trwały, a różnicy w sile cięcia nie zobaczysz. Dokup jeszcze z Flexipads futerko pod DA Pro-Wool. Robi świetną robotę i jest dużo agresywniejsze od padów mikrofibrowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel Power Cut'a używamy i spisuje się bardzo dobrze. Polecam pad mikrofibrowy finishowy ponieważ jest bardziej trwały, a różnicy w sile cięcia nie zobaczysz. Dokup jeszcze z Flexipads futerko pod DA Pro-Wool. Robi świetną robotę i jest dużo agresywniejsze od padów mikrofibrowych :)

 

Dzieki za info. :) pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor

W ostatnim czasie mieliśmy okazję testować model P10. Porównaliśmy go do naszego Paint Detective PD8 i byłem w wielkim szoku. Do tej pory myślałem że takie mierniki to tak jak piszesz "chińszczyzna". Nic bardziej mylnego. Dokładność do 1 mikrona, odczyty bardzo zbliżone do PD8, jeśli nie identyczne. Dodatkowo bardzo podoba mi się sonda na kablu. Końcówka sondy w P10 i P11 ma ruchomą iglicę, dzięki czemu potrzebuje mniejszą powierzchni styku podczas pomiaru. Moim zdaniem P10 jest naprawdę warty 399zł :good:

Co jeszcze przemawia za zakupem tego produktu? Produkt polski, a co za tym idzie serwis na miejscu. Gwarancja 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.