Skocz do zawartości

O firmie MX NOWICKI (www.pielegnowacauto.pl)


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 442
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dystrybutor

Dzięki Damian za wyręczenie nas :)

 

Informujemy że sklep został już przeniesiony na nowy serwer. Mogą jednak jeszcze występować powikłania przez najbliższą dobę. Jeżeli po odpaleniu strony głównej pojawi się ziomal z informacją że są przeprowadzane prace na sklepie, to oznacza że działacie jeszcze na starym serwerze.

Na sklep możecie wejść omijając stronę główną, czyli np. http://www.pielegnowacauto.pl/kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówienie zostało złożone ...

a może jako pierwsze na nowej platformie ?? :)

zamówienie Nr:# 100000450

nie obrażę się z jakiegoś małego gratisika z tej okazji :D

(spróbowałbym jakiejś akt pianki-nie próbowałem jeszcze takiego produktu zawsze tylko wiadra z szamponami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

No prawie pierwsze ;) ale myślę, że mimo wszystko coś się znajdzie w paczce poza zamówionymi towarami ;)

 

na PW napisałam kwotę po rabacie ale jak zrobiłeś przelew to po prostu w paczce się dodatkowy gratisik :)

 

Bardzo nas cieszy, że sklep od rana działa bez problemów. Jeszcze żaden z klientów nie zgłaszał błędów więc mamy nadzieję, że nadal tak będzie :)

 

I przy okazji dziękujemy za wszystkie zamówienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nie mogę zrobić :/ Jak klikam "Przejdź do Kasy" to wyświetla mi się takie coś http://img825.imageshack.us/img825/1218/beztytuugjt.jpg i żadnej z opcji nie mogę wybrać. Ma ktoś coś podobnego?? :o

 

ja mialem 2 dni temu tak samo, napisalem ze nie moge zlozyc zamowienia, odpisano mi abym na maila skladal, tak tez zrobilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Paczka dotarla cala i zdrowa, jak widac nawet poczta da sie zrobic super saver delivery :D:P I niech mi ktos powie ze tripple smierdzi, jak dla mnie to ma za malo intensywny zapach :)

 

Podziekowal :good:

 

Zdecydowanie PP jak che to potrafi :D

 

I my dziękujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Dystrybutor

UWAGA

 

W dniu 2.12.2011 (piątek) przebywamy na urlopie dlatego ostatnie paczki przed najbliższym weekendem zostaną wysłane 1.12 (czwartek). Będziemy mieli również przez weekend ograniczony dostęp do internetu dlatego możemy nie odpisywać lub odpisywać z opóźnieniem na maile/wiadomości :) W poniedziałek wszystko wraca do normy :)

 

Wiolka i Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Oczywiście nie trzeba mieć konta żeby złożyć zamówienie. Myślę, że problemem może być przeglądarka IE, z którą Magento czasami się "gryzie". Widzę, że u mnie jest to samo na IE. Problem zgłoszony do administratora. Czy masz może możliwość sprawdzenia na innej przeglądarce czy się tak dzieje?

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogłem się powstrzymać ;)

W dniu 2.12.2011 (piątek) przebywamy na urlopie

to raczej będzie "urlop" po którym trzeba będzie wziąć kolejny by odpocząć :P

Będziemy mieli również przez weekend ograniczony dostęp do internetu dlatego możemy nie odpisywać lub odpisywać z opóźnieniem na maile/wiadomości :)
już się postaram byście już tam nie pracowali za dużo :kox:;)
Czy masz może możliwość sprawdzenia na innej przeglądarce czy się tak dzieje?

żeby nie było 100% offtopu - na Google Chrome zamówienie bez konta udało się złożyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Jak zwykle dziękujemy za test :) na FF też działa. Nad IE pracujemy.

 

Cii nie zdradzaj szczegółów urlopu, bo aż wstyd :mrgreen:

 

Wiolka

 

[ Dodano: 30 Listopad 2011, 11:17 ]

Na wszystkich przeglądarkach sklep już powinien działać poprawnie! Jeżeli będą jeszcze jakieś problemy bardzo prosimy o ich zgłaszanie ponieważ czasami nam coś "umyka" i wychodzi w tzw. "praniu"

 

Jeszcze raz przepraszamy za problemy.

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.