Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie !

nie mam co prawda jeszcze miejsca gdzie w spokoju będę mógł umyć auto i muszę korzystać z myjni bezdotykowych ale chce powoli wkroczyć w świat detailingu (amatorskiego oczywiście) mam nadzieje ze będę garściami czerpać widzę z forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, na imię mam Damian dla przyjaciół Dameq, jestem raczej amatorem w świecie detailingu, wielu rzeczy się uczę, buduje właśnie garaż swój kąt, liznąłem trochę kosmetyki, interesuje się bardzo hydro grafiką to chcę robić w życiu swoim. Jednak Detailing sprawia mi również wielką przyjemność. Obecnie śmigam Opel Corsa D 1.3 CDTI ale rozważam zakup BMW K 1200 LT jako że zakochałem się w motocyklach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!!

 

Detalingiem zajarałem się od momentu gdy obejrzałem film na YT Detail Geek z Kanady kolegi Mike. Linka do niego dał mi kolega który zauważył, że zajmuje się takim autem jak moje, potem znalazłem kosmetykaaut.pl i zostanę tu na dłużej. Poniżej moje auto do testów kosmetyków samochodowych 🙂

 

UCTyh67.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

postanowiłem dołączyć do szanownego grona ponieważ tak jak większość (a jak nie wszyscy) jestem mega pasjonatem motoryzacji i zawsze petantycznie dbam o swoje auto. Wiele ciekawych rzeczy mam nadzieje się dowiedzieć ale też chce też od siebie dać na podstawie swoich doświadczeń (kilka lat już się bawię detailingiem).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 🙂 miło dołączyć do szanownego grona mniejszych jak i większych freaków pielęgnacji aut. Zawsze wszyscy się śmiali ze mnie, że pucuje furę co chwilę, ale to uwielbiam 🙂 jednak po obejrzeniu kilku (na początku) filmików na YT bo stwierdziłem, że ja to jestem 5 liga. Ale bardzo miło mi, że takich ludzi jednak jest dużo - pucowanko i smalcowanko to jest to co tygryski lubią najbardziej ! 🙂 Tak więc witam Wszystkich ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.