Jump to content

WĄTEK PRZYWITAŃ

Recommended Posts

• Replies 11.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów na bardzo bogatym w wiedzę motoryzacyjno-detailingową forum. Mam nadzieję, że wzbogacimy je w drobny sposób informacjami o produktach, które produkujemy a

Witamy na forum Kosmetyka Aut.

Cześć! Miło nareszcie dołączyć do Waszego grona 🙂 Niedługo przedstawimy Wam całą gamę naszych produktów wraz z opisami i zdjęciami i chętnie będziemy odpowiadać na wszelkie pytania 🙂 Miłego dnia!

Posted Images

cześć wszystkim 😉 

postanowiłem lekko ogarnąć swoje auto i tak oto trafiłem na to forum. Sporo fajnych treści - będę czerpał wiedzę 😉 

Siema wszystkim, jestem tu już jakiś czas. Ale w końcu zebrałem się na przywitanie i na odbycie szkolenia i pójścia w kierunku zawodowym jako detailer. pzdr 

Siema wszystkim.

Podglądam Was juz jakiś czas, kilka transakcji mam na giełdzie nawet hehe i w końcu robię ten krok 🙂 

Siema Wszystkim.

Trafiłem na wasze forum z polecenia użytkowników forum Vectry C :-)

Nazywam się Sebastian ,mam 31,pochodzę z Wrocławia i na codzień prowadzę 40-tonowy zestaw po drogach Europy :-)

Chcę choć trochę zadbać o swoje auto ,własnymi rękoma i mam nadzieję,że uzyskam wiedzę i pomoc na ten temat na tym forum :-)

Siemanko, na imię mam Adrian. Jestem detailingowym zapaleńcem choć ze swoim doświadczeniem będę dużo więcej czytał i się uczył niż sie udzielał, choć coś tam już umiem ;-)  Wszystkiego dobrego i do zobaczenia w tematach :-D 

Witam serdecznie, wszystkich forumowiczów. Zaczynam dopiero moją zabawę z detailingiem mojej Skódki. Dzięki temu forum dowiedziałem sie już całkiem sporo ale jeszcze długa droga przede mną, by przejrzeć ważne posty... ;-)

Cześć Wam! 

Wiele błędów już popełniłem, czas je wyeliminować czerpiąc wiedzę od bardziej doświadczonych detailerów. Do usłyszenia na forum! :) 

Hej. Mateusz z tej strony jakis czas temu zacząłem się bawić w detailing mojego oczka w głowie 😁 wpadłem tu po to by dowiedzieć się czegoś nowego. Pozdrawiam serdecznie 😁🤟

Siema.
Przychodzę uczyć się od Was 😉

Zalążek pasji do mycia samochodów dał mi ojciec, kupując w 2013 Megsa Ultimate Wax. Na poważnie zajmuję się detailingiem od jakiś 3 lat.

Po godzinach się ścigam, więc możecie pytać też o rowery 🙂