Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam. Na imię Karol zawsze dbałem dokładnie o każde auto teraz chce zacząć przygodę z polerowaniem i i jeszcze bardziej dbać o auto ;). Z racji że wolę auta starsze które mają lakier dość zmęczony przez życie to każda fajna rada na forum się przyda. 

Zawsze wychodzę z założenia że auto nie tylko ma jeździć ale i wyglądać i się prezentować jak najlepiej. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Witamy wszystkich użytkowników 🤗

Jesteśmy dystrybutorem marki ZviZZer. To przemyślany system polerski pozwalający osiągnąć maksymalne efekty polerowania przy minimalnym wysiłku. Dołączyliśmy do forum, aby dzielić się z Wami wiedzą na temat produktów ZviZZer oraz korekty lakieru. Jeśli macie jakieś pytania, zachęcamy do odwiedzenia naszego działu i tematu powitanego, gdzie zbieramy informacje, jakie tematy Was interesują:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czołem. 

Od 12 lat jestem związany z tematami około detailngowymi.  Obecnie kieruję projektem Autonova.com - w skrócie budujemy aplikację do obsługi klientów zainteresowanych usługami w motoryzacji. Oczywiście również usługami  detailingowymi.  Na dziś aplikacja to terminarz do zarządzania klientami, stanowiskami  i terminami z opcją komunikacji SMS. Aplikacja wysyła info do klienta na kiedy jest umówiony, przypomina, że powinien przyjechać np. na serwis powłoki etc. Można też wysyłać SMS-ami zaproszenia na usługi sezonowe np. czyszczenie wnętrza po zimie, czyszczenie klimy.

Jesteśmy dopiero na początku drogi i mam nadzieję, że znajdę tutaj kogoś kto będzie chciał się podzielić swoimi doświadczeniami, związanymi z działaniem w tej branży. 

Pozdrawiam! 

Tomek 

PS. w sprawie partnerstwa na forum już się zgłosiłem 😉 

baner auto.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam na imię Wojtek.

Na razie obserwuje i czytam. A muszę się dużo naumieć bo 3 auta do roboty. 

23 letnie Volvo w którym lakier jest już matowy

11 letni Prius z zaskakująco dobrym stanem lakieru 

4 letnie Volvo na którym coś siedzi ale za cholerę nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.