Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

jestem wielkim pasjonatom motoryzacji i mojego Golfa GTD. Od początku chucham i dmucham na niego jak tylko mogę. Konsekwencją tego wszystkiego jest oczywiście chęć zadbania właściwie o auto. Na forum wiele rzeczy się dowiedziałem, wiele osób publikuje tutaj wiele cennych uwag. Mam nadzieję, że też będę miał okazję dodać coś od siebie, żeby pomóc innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, wstyd trochę bo jestem na forum od końcówki 2019 a się nawet nie przywitałem. 

Michał lat 30 - dumny posiadacz Mondeo Mk4 Turnier Titanium. 

AD interesuje się w sumie od nabycia auta w 2019 właśnie ale ciągle powiększam "magazyn" sprzętu i preparatów do pielęgnacji mojego autka. 

A był co robić. Niestety poprzednia właścicielka nie dbała zbytnio o auto i sporo było mechanicznie i wizualnie do poprawy. Po ponad roku walki powoli dochodzę do najlepszego czyli "odpicowania" auta. 

Dlatego forum uważam za zbawienie i nieopisaną pomoc. 

Witam i dziękuję, że jesteście 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja! Trafiłem tu szukając informacji o detailingu... i na razie planuję zostać, pewnie raczej tylko amatorsko ;)

Dziękuję wszystkim obecnym za dzielenie sie wiedzą, przykladami i radami. Jest tego mnóstwo!:)

Pozdrawiam z mazowieckiego!
A.

Wysłane z mojego Pixel 4a przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Juz jakiś czas temu zacząłem interesować się kosmetyką aut. Szukając informacji trafiłem na wasze forum. Prawdziwą kopalnie wiedzy. Dzięki wam wiele się dowiedziałem i mam nadzieję że w końcu uda mi się wykonać pierwsza korektę moich autek 🙂

Pozdrowienia dla Was Wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, forum odkryłem przypadkowo poszukując preparatów do pielęgnacji mojego Astrolota. Aktualnie kompletuję cały zestaw i mam nadzieję że z waszą pomocą i opiniami na temat różnych produktów uda się go złożyć. Detailingiem interesuję się od krótkiego czasu.

Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.