Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jako, że lubię dbac o swoje auto, chce chłonąc wiedzę. Powiem więcej, chcialbym z tym powiązać zawodowo swoje krótkie życie (już tak gdzieś za połową jestem:( )

Mam nadzieję, że nawiaże tu też jakieś kontakty, które pozwolą mi wejść w to środowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Godziny spedzone na forum i dzis pierwszy one step. Co prawda nie skonczony, bo braklo czasu na 5 elementow, ale efekt i tak jest mega. Przyznaje ze forum to naprawde swietne zrodlo informacji, dlatego dzieki za wasz wklad. Jedyna rzecz o ktorej nie doczytalem, to ze tyle z tym schodzi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam, w końcu już tu jestem od tygodnia.. 

Witam wszystkich, doświadczonych, i z góry dziękuję za pomoc Pro 😊

 

Ps. Jako, że nabyłem nowy środek transportu ☺️, i nie wiem jak 🙃 wciągnął mnie "autodetailing", więc wujek G. zaprowadził mnie do was... 😁 Dziękuję 🙇 Bo co, jak co, o nowe trzeba też dbać 🙃🙃

Ps. 2. Już na drugi dzień od odbioru uczyniłem "Urszulce" 😁 dekontaminację (krwawiła), mycie na dwa w. Przygotowanie do zimy : fusso 99 (zeszło parę godzin) 😊, impregnacja tapicerki i siedzisk, dywaników, NW GLACO ROLL, zabezpieczenie reflektorów ceramiką Sonax'a, serwis uszczelek.. 

Ps.3. Po dwóch tygodniach, powtórne mycie 👍

 

~ zaraziłem się 🙃

 

 

IMG_20201114_163924~2.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

 

Po roku "aktywnego" udziału w formie obserwatora - setkach godzin spędzonych na oglądaniu recenzji, ocen i dyskusji sam chciałbym zacząć brać w nich udział stąd dołączam już w formie użytkownika forum. 

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.