Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

kurde i ja bym chlapnął ale z czasem ciężko

chyba że widzimy się o pod Galą i chlapiemy, tak powiedzmy o 19? (spod gali blisko później na LKN)

Klasyki o 19.30 robią objazd po mieście,a oficjalny start jest zaplanowany pod areną o 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam kolegów.. potrzebuje Waszej opinii na temat lubelskich firm zajmujących się detailingiem. Wygooglowałem kilka firm, ale cóż można powiedzieć po ofercie internetowej... Mam nadzieję, że macie wyrobione opinie na ten temat i możecie coś polecić/odradzić.

Chętnie przyjmę również na priv kontakt któregoś z kolegów, który się zajmuję się na własną rękę:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kumpel w S-Plusie malował miejscowo błotniki, robota spartolona po całości, po krótkim czasie odchodził bezbarwny i momentalnie pojawiała się ruda, co lepsze, nie było potrzeby zdejmowania błotników do tej naprawy, ale oni postanowili zdjąć, śruby poobdzierane, co dla mnie w aucie bezwypadkowym i nigdy nie ruszanym jest nie do przyjęcia, jeździł poprawiać malowanie w sumie 3, albo 4 razy. Za każdym razem coś było nie tak, tu brak śrubki, tu brak jakiejś osłonki... generalnie masakra. Cena też kosmos w porównaniu do tego co zapłaciłem za identyczną usługę u normalnego lakiernika (wada Leonów z pakietem TS/FR, plastikowe nakładki progowe pracują bezpośrednio po lakierze sukcesywnie jego wycierając i powodując odpryskiwanie lakieru). Nie dość, że zrobione bardzo ładnie w pierwszym podejściu to podchodząc z miernikiem nie widać śladu naprawy, w przeciwieństwie do auta kumpla, gdzie zrobiło się już grubo. Zdecydowanie nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.autospafranczak.pl/

 

Daje radę. :good: Widziałem auto tam robione, nie najgorzej. lakiernia z komorą, pełne profi.

 

Już u nich byłem. Robią niezłą robotę ale nie zajmują się naprawami typu smart.

 

naprawami typu smart?

 

ale chodzi o gniotki czy malowanie ??

 

Mała stłuczka parkingowa- i jedno i drugie.

 

Dzięki za rady, widzę, że w Lublinie nie ma co robić smart repeir'ów więc pozostaje klepanie i malowanie całych elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.