Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

Croochy, po pierwsze 17-18 to NIE są godziny, jak to ty bardzo kulturalnie określiłeś,..., tylko normalne. Większość ludzi kończy pracę pomiędzy 15, a 16. To że tobie coś nie pasuje nie oznacza od razu, że coś jest '...".

Poza tym chciałbym ci przypomnieć, że na długo zanim do nas dołączyłeś, spotykaliśmy się w co drugi czwartek miesiąca, a spoty zaczynały się pomiędzy godz. 16 a 17 i trwały nawet do 22 i spokojnie KAŻDY kto miał na to ochotę mógł do nas dołączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest to forum publiczne, to wyrażam swoją opinie publicznie. I dla mnie są to godziny z ... Nie dość, że jest tam wtedy kupa ludzi, przebić się tam przez całe miasto też średnio mi się widzi.

Cóż może źle trafiałem, ale żadnego spota do 22 nie pamiętam.

Z reguły czyta się, że ktoś był godzinę czy dwie po ustalonej godzinie i nikogo już nie było...

 

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez nerwów. Było to rok przed Twoim przybyciem na forum. Kiedy to jeszcze Koncertowa była mało popularna, spokojnie można było rozłożyć się i zająć stanowisko na dłuższą chwilę itd, głownie pora wakacyjna i wczesna jesień.

 

Fakt faktem, spoty czasami mogłyby być wieczorami w lokalach z szybkim jedzeniem, widać, że większości obrzydło chlapanie na spotach, albo własnie są to "niewygodne" godziny. Niestety u nas jest albo myjnia o 17, albo... picie w Księżycowej. Nic więcej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.