Skocz do zawartości

Propozycja dla wrocławian i ludzi z okolicy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

można prosić o fotki na meila?

maciej.szuba86@wp.pl

 

może wyjdę na osobę złośliwą i wredną ale... (no cóż taki jestem :kox: )

na wstępie do montażu (1 sekunda) mamy rok 20011 :lol:

a poza tym to dziękuję w imieniu wszystkich za poświęcony czas na montaż i zaangażowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cayman9

 

oj tam oj tam czepialski się znalazł

to dla potomności tak z wyprzedzeniem

Można dodać (stare)"szczęśliwi czasu nie mierzą" ;) albo traktować jako dobry znak na przyszłość.

 

Do wszystkich którzy chcieliby napisać coś na temat używanych produktów AG zapraszam do specjalnego tematu klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, w czerwcu będzie kolejne spotkanie. Ale konkretną datę uzgodni już Marek i poinformuje wszystkich.

 

Raczej - jest planowane. To zależy czy będą chętni ;)

A jeśli tak to możliwe są dwa terminy 11 lub 18 czerwca. Ja proponuje 11 jako pierwszy termin a 18 jako rezerwowy na wypadek zrębanej pogody.

I z powodów organizacyjnych lista obecnych to maksymalnie 20 (plus w sumie 5 osób jako towarzyszące.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, w czerwcu będzie kolejne spotkanie. Ale konkretną datę uzgodni już Marek i poinformuje wszystkich.

 

Raczej - jest planowane. To zależy czy będą chętni ;)

A jeśli tak to możliwe są dwa terminy 11 lub 18 czerwca. Ja proponuje 11 jako pierwszy termin a 18 jako rezerwowy na wypadek zrębanej pogody.

I z powodów organizacyjnych lista obecnych to maksymalnie 20 (plus w sumie 5 osób jako towarzyszące.)

 

No to jeszcze 19 chętnych i mamy spotkanie :-]

 

1. Morgan.

 

P.S. Dzisiaj testowałem ten płyn do felg i daje sobie fajnie radę. Łatwo, szybko, przy rozsmarowaniu pędzelkiem bardzo mało go schodzi no i wcale aż tak nie śmierdzi ;)

Aqua Wax też fajnie i wygodnie odświeżył auto - jutro można śmigać na wesele :mrgreen:

Resztę środków będę testował następnym razem ale jak do tej pory jestem miło zaskoczony marką AutoGlym :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.