Skocz do zawartości

Propozycja dla wrocławian i ludzi z okolicy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli Piotrek 77 ,pato, SzaKal,Morgan,cash przyjeżdżajcie od 1o Zawsze coś znajdziemy do roboty. Prawdopodobnie pomieszczenia będą zajęte (do 14) ale (mamy nadzieję) przy dobrej pogodzie popracujemy na zewnątrz. Reszta towarzystwa - szczególnie z dalsza - zjawia sie jak będzie pasowało. Najlepiej do 14.

Jeśli frekwencja będzie jak z listy to jest możliwość zrobienia zajęć praktycznych w dwóch grupach.

Do dyspozycji będą dwa karchery 550c z lancami 3 stopniowymi i pianownicą,ręczne do chemii wstępnej i felg, piorący Georg, odkurzacz zwykły, polerka rotacyjna i oczywiście gama AG. I tu jest prośba- będziemy starali się ułożyć pewien plan właśnie w oparciu o materiały AG- więc raczej wykluczamy prace porównawcze z innymi markami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.dunios

2. nawi ~11

3. Morgan

4. Yesfan

5. cash

6. SzaKal + 1 Osoba

7. Cayman9 godzina 14 (w razie w 16 i postaram się zaciągnąć jeszcze ojca coby podzielić wydatki :kox: )

8. patol + 1 Osoba (godzina 10-11)

9.krzychu147

10.Piotrek77 + zonka 10: 11

11. sucre ( jeśli jest ktoś z Częstochowy lub okolic to śmiało pisać )

12. pinio

13. miHoo79 + 1 persona

14. Impulsator + 1 Osoba (obecność nie jest jeszcze pewna)

15. Lucius

16. juventinio2603

17. Adiq

18. Aoox

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko to gdzie się spotykamy

ja od strony Trzebnickiej

To niezła myśl. Jeśli jest większość za to spotykamy się nad Odrą koło mostu Trzebnickiego.

 

Czy mogę w takim razie uczestniczyć w spotkaniu?

I co mam napisać? Oczywiście że przyjedź. Zacżłem ją domykać tak koło15-tki bo wiadomo że dobije 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic a nic się nie zmienia. O 14 oficjalnie start. Ja jestem od rana więc jeśli ktoś wytrzyma np od 10 czy 11 do wieczora to nie ma sprawy.Generalnie w detailingu można zrobić spot np tygodniowy. To było by spotkanie. ;)

Wracającdo tematu. Dobrze jest rozłożyc przyjazd w czasie z powodów czsto organizacyjnych. Poza tym nie mogę zapewnić zajęcia do godz. 14 większej niż kilka osób grupie. i dlatego wolość wyboru zjeżdżamy od 10 do 14.W tych godzinach "zajęcia" nieoficjalne. A o 14 fanfary, przemówienia kwiaty etc. :)

 

I Panowie- żeby nie było zdziwienia :( . Łukasz, Paweł i Kamil (myslę że będa w komplecie) to moi synkowie. I z duża cześcia Was są równolatkami. 8-)8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawy organizacyjne

 

O godzinie 10 będzie robine tzw.Vipowskie czyszczenie auta. Jest to komplet Cała operacja trwa zwykle ok 45min. w tym przypadku przewidziana jest godzina (auto szykowane do ślubu). Kto jest chętny popatrzeć może przyjechać.

Jeśli tylko myjnia się zwolni (11-12)wymyjemy ze dwa autka (ciemne i jasne)

Potem pokaz z omówieniem produktów oraz praktyczne zastosowanie. I te rzeczy planuje zrobic w pomieszczeniu.

Jeśli pogoda dopisze następnym etapem moze byc indywidualne lub grupowe pastwienie się nad swoimi furami. Ewentualnie można podjąć próby polerki.

W tzw międzczasie trzeba będzie zrobic jakiegoś grila. Ale proszę mnie zwolnić z organizowania tej części spotkania. Moja propozycja jest taka aby każdy przywióżł ze sobą coś do zjedzenia (i picia) -będzie miejsce na upieczenie tego. I prośba, żeby ktoś zorganizował jednorazowe kubeczki, talerzyki i inne duperele.

 

Tak więc raczej planujcie wcześniejsze wyjazdy z domu o 1-2 godziny.

Na miejscu wszyscy chętni mogą zrobic zakupy w cenie hurt czyli z rabatem 20%.

 

MAPKA DOJAZDU na Wrocławską 7 w Jelczu-Laskowicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie jeszcze... jak będzie pogoda do bani albo niepewna to impreza jest czy nie ma? U mnie właśnie (Świdnica) deszcz zaczął padać :o i z tego co tak patrzę na pogodę to ma pokropić w Jelczu trochę. Ja mam z 90km w jedną stronę a paliwo drooogie :) hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś moge wziąć moją rotację... jeżeli mają być jakieś próby robione.

Co tam 90km, ja mam w jedną mańkę 170... :mrgreen: Fajnie że będzie jakiś rabat, chociaż może i nie fajnie bo znów się spłukam :P ..a już miałem nic nie kupować przez jakiś czas :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie jeszcze... jak będzie pogoda do bani albo niepewna to impreza jest czy nie ma? U mnie właśnie (Świdnica) deszcz zaczął padać :o i z tego co tak patrzę na pogodę to ma pokropić w Jelczu trochę. Ja mam z 90km w jedną stronę a paliwo drooogie :) hehehe

 

W Oławie (11km od Jelcza) właśnie przeszła burza i dalej pada. Ma tak być do niedzieli więc jutro może być kłopot :thumbdown:

Mnie 3dni nie było, wróciłem i stwierdziłem, że opłuczę sobie z kurzu auto chociaż bo stało 3dni nie ruszane. Zdążyłem spłukać i po 10min zaczęło lać i pada do tej pory :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.