Skocz do zawartości

Propozycja dla wrocławian i ludzi z okolicy


Rekomendowane odpowiedzi

Jest pomysł zrobienia spotkania na kilka samochodów w mojej i moich synów firmie w Jelczu-Laskowicach. W ciepłą sobotę po godzinie 14 Termin do uzgodnienia.

Na miejscu plac, dostęp do wody i prądu (myjka) . Wszystko o produktach marki AUTOGLYM. Mogę przygotować próbki do testów.

Jeśli będzie zainteresowanie to proszę o pociągnięcie tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też bym chętnie wpadł... podpatrzył lepszych ode mnie i czegoś się pod uczył i przy okazji może coś zakupił :)

 

PS

Macie może możliwość sprzedania toreb bez ich zawartości bo przydałaby mi się taka podróżna :)

 

PS2

Jestem ze Świdnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie . Zapowiada się całkiem całkiem. Może jesteśmy świadkami powstani Nowej Śieckiej Tradycji we Wrocławiu :)

 

W kazdy razie dzieki za odzew.

 

Sobota ,myslę jest nalepszym dniem tygodnia. Godzina musi dyć po 14 ponieważ ostatni klienci myjni opuszczja stanowisko. Teraz tylko trzeba ustalic termin,może dwa co by każdemu pasowało. Proponuje 30 kwietnia lub 7 maja ,Będzie juz ciepło. Albo np wersja z planem B czyli ustalimy pierwszy termin a w przypadku kiepskiej pogody przełożymy spotkanie na drugi termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się już wstrzymuje z zakupami do spotu :)

30.IV i 7.V mi akurat pasują bo nie mam planów na długi weekend, więc pierwszy termin można ustalić na 30-go a rezerwowy na 7-go... oczywiście jak wszystkim pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uczelnia pozwoli...

Maciek,napiszemy zwolnienie ;)

 

Jeśli praca pozwoli to reflektuję.

Który Tobie dzień odpowiada?

 

moze i ja bym wpadł bo do Jelcza nie mam aż tak daleko;)

Pisz kiedy najlepiej.

 

Macie może możliwość sprzedania toreb bez ich zawartości bo przydałaby mi się taka podróżna

Duże mamy tylko z całym dobytkiem ale takie małe , na cztery produkty, takie jak tutaj http://www.autogloss.pl/valet-case-zest ... eczki.html to się znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce spotkania Jelcz-Laskowice ul.Wrocławska 7 . Z Oławy krajową 455 na Wrocław. W Jelczu na pierwszym rozwidleniu (dalej 455) na lewo. Naprzeciwko stacji Lotos jest nr 7. Spory teren ogrodzony, asfalt.O tej porze kompletnie spokojnie, bez "obcych". Łatwo trafić- są banery "MYJNIA RĘCZNA WYMIANA OPON PIT-STOP"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie wybrać termin żeby wszystkim dogodzić więc trzeba po prostu ustalić jeden i kto będzie mógł ten przyjedzie, a kto niestety nie da rady ten będzie na kolejnym spotkaniu ;)

Mi np. osobiście pasuje 30.04, natomiast 7.05 odpada - wesele w rodzince.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwila chwila... my tu się deklarujemy z terminami a jeszcze organizatorzy nie powiedzieli kiedy im pasuje :kox:

co do uczelni... jeżeli byłoby to po południu to bym wpadł najwyżej na krócej, zaczerpnąć skondensowanej wiedzy w pigułce :D

ewentualnie zmuszę się do pilnego uczęszczania to jeden dzień nieobecności ujdzie w tłoku :D

a potem będzie można oddać się szaleństwu... :ad:

 

jak uczelnia pozwoli...

Maciek,napiszemy zwolnienie ;)

 

trzymam za słowo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może możliwość sprzedania toreb bez ich zawartości bo przydałaby mi się taka podróżna

Duże mamy tylko z całym dobytkiem ale takie małe , na cztery produkty

Jak będzie można pomacać te torby to i może z całą zawartością się kupi... i tak kilka rzeczy bedę dokupywał i z tego co patrzyłem kilka środków na pewno się przyda... a może torba warta grzechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cash... do świrusa mi daleko... tyle dobrze że sezon jeszcze nie w pełni (mam chociaż usprawiedliwienie :D że nie posiadam kompletu kosmetyków)

niestety w oim przypadku wszystko powoli będę uzupełniać ze względu na najważniejsze ograniczenia.... fundusze :cry:

 

lubiłem przesiadywać przy samochodzie ale....

 

przesiadując z wami zaczynam łapać bakcyla :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.