Skocz do zawartości

Propozycja dla wrocławian i ludzi z okolicy


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam wszystkich za niedyspozycje w sobotę. (Tak jest jak w piatek konczy sie antybiotyki a w sobotę pije wzmocnione piwo) :oops:

Mam nadzieje , że Łukasz spełnił Wasze oczekiwania. W każdym razie wszyscy wyjechali w czystych autach.

 

spoko MAREK :good:

jesteśmy tylko ludźmi

Łukasz dal rade :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powiem szczerze że teraz to one nie są czarne (minął tydzień) tylko jakieś brunatne... do opon marek ma lepszy instant tyre dressing, aczkolwiek wydaje mi się mało wydajny...

ja w każdym razie zostaję przy rubber cleanerze jako środku do konserwacji i poczerniania opon który jak dla mnie spisywał się pod tym względem genialnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czołem Koledzy. Koniec laby Czas do pracy :)

Jeśli macie jakieś propozycje spotkania jesiennego to piszcie.

Aby nie zapomniec o Jelczu- każdy kto przejeżdza lub jest w pobliżu może wpaść. Jeśli będzie chwila to porozmawiamy. A przy zakupach AUTOGLYMA dla każdego kto zawita do Firmy przy Wrocławskiej 7 w Jelczu -Laskowicach ceny hurtowe na każdy produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Bardzo proszę ludzi którzy chca utworzyć TWA czyli GMPA na składane akcesu.

ważne aby było zgranie i chęci do merytorycznych pogaduszek o AG . Będa spotkania i upusty przy zakupach AG do 20%. No i grile (oczywiste)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat możecie wybrać sami. Możemy próbować polerkę ( na produktach AG). Grupa nie musi być duża ale konkretna ;)

Maj mam obłożony No może pierwsza sobota maja. Najbardiej pasuje 28 kwietnia. Co Wy na to?

Konkurs; Kto rozszyfruje skrót - kilka postów wcześniej - nagroda SRP nowa formuła 325ml plus pad gąbkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.