Skocz do zawartości

Propozycja dla wrocławian i ludzi z okolicy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie-Yesfan szacun za zebraną kolekcję :good: Do tej pory pamiętam zdumienie jak otworzyłeś bagażnik :shock:

 

Małe OT: jaka dziś pogoda we Wrocku i jak się zapowiada??

 

no jeszcze trochę i Yesfan nie miałby gdzie upychać kolekcji... a najlepsze było to jak stwierdził że to tylko to co ciekawsze :lol:

 

a wrocek w słońcu :) można po mieście jeździć czystym autem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam też bardzo się podobało :) Podejście naszego "guru" - Marka :mrgreen: jak najbardziej konkretne. Teraz już wiemy co do czego użyć a jeszcze wiele nauki przed nami.

 

Przygotowaliśmy już całą fotorelację by Gabi :ad: czekamy tylko na resztę zdjęć od Michała(pinio) i w tedy wrzucimy całość

 

Pozdrawiamy Wszystkich ;) i nie możemy się doczekać kolejnego spotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio właśnie muszę się zebrać i iść do garażu ;) Przy okazji zobacze jak w deszczu zachowuje się rubber cleaner położony na oponach.

 

rubber cleaner bardzo fajnie :) uprzedzam a co do impregnatu to może jakieś zdjęcie wrzucisz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi drodzy. Wielkie dzięki za dobre słowo.Cieszę się, że czas spędzony na spocie nie uważacie za sracony. A , mimo wielu zrobionych rzeczy, jeszcze sporo mamy do przetestowania. Jeżeli spodobało się Wam, jestem naprawdę usatysfakcjonowany.

I bez narzucania się- jeśli tylko jest aprobata- juz teraz możecie powoli ustalać termin kolejnego spotu. Myślę, że jeszcze przed wakacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na tak i wydaje mi się, że pod koniec czerwca kto będzie chciał to przyjedzie (powiedzmy, że termin urlopowy to lipiec - sierpień). Teraz już wiem co i jak funkcjonuje i będzie można dopracować plan działania... i zajefajne jest to, że cała teoria podparta była praktyką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no! udało nam się to wszystko jakoś zmontować ;)

 

https://picasaweb.google.com/1060375924 ... 6107408162

 

 

gdyby ktoś miał jakieś uwagi to śmiało ;) oczywiście wszystkie zdjęcia możemy przesłać też na maila,wiec jak coś to piszcie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszych testach impregnatu do tapicerki....coś chyba nie zagrało bo cała wylana woda wsiąknęła w tapicerkę.. :? Jak rozkminie jak wrzucić filmik to obejrzycie.

Póki co bardzo mi się podoba efekt po Aqua Wax, na zdjęciach kropelkowanie zakurzonego samochodu. Na ostatnim zdjęciu moja pomocnica :D

img0572w.jpgimg0573ah.jpgimg0574wj.jpgimg0577fv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dostales impregnat od Szakala (wnioskuje z postow), ktory jest naszym impregnatem, musisz go wygrzac suszarka, tak zeby powierzchnia w dotyku grzala reke (tj. zeby sie dosc nagrzala). Na chwile obecna, jezeli preparat juz wysechl, zros fotel woda i wysusz suszarka jak pisalem wczesniej, potem zrob test ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik z (nie)działania impregnatu:

Raczej nie działa :o

Zadam pytanie komu trzeba . Jest to jeden z testów na następny spot.

 

Podziękowania dla GABI za świetną relację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za wlazenie z butami w cudzy temat, ale filmik obrazowal zachowanie dokladnie jak po naszym impregnacie bez wygrzania suszarka No i jeszcze gdzies mi sie w pamieci przewinal Twoj post z zapytaniem o jego efekty
I bardzo dobrze Rafał :good:

Może przez przypadek i z pomoca Adama "odkryjemy" sposób na powyższy impregnat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.