Skocz do zawartości

Propozycja dla wrocławian i ludzi z okolicy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z przyczyn niezaleznych ode mnie ( moja mama miala wczoraj operacje) nie bedzie mnie jutro, takze jakby ktos chcial wskoczyc na moje miejsce to nie ma sprawy..

Cieszylem sie na ten spot.... sytuacja wymaga jednak zebym pozostal na miejscu....

Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie

Mam nadzieje ze wrzucicie fotki ze spotkania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał. Trzymaj się i ukłony od wszystkich dla Mamy.

 

PROGNOZA POGODY przedstawia się dobrze. Tak więc ustalenia nie zmieniają sie.

Rotacyjna jest na miejscu ale jak ktoś przywiezie kolejną - nie zaszkodzi.

Jeśli ktoś ma kilkulitrwego KWAZARA albo podobny rozpylacz to się przyda.

Do prac na swoich autach proponuje przywieźć swoje mikrofibry. Tego nigdy za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam, moze uda sie nastepnym razem.

 

żałuj :)

było fajnie :)

auta wracały w stanie zdatnym do użycia :)

 

wstępne ustalenia co do kolejnego spotu to koniec czerwca :ad: a dokładny termin wyjdzie w praniu (no chyba że Marek więcej nie wpuści nas na ogród i do firmy za wyrządzone przez nas spustoszenia w arsenale :kox: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem (od 11 do 18) i Marek wielki szacun za zorganizowanie imprezy. Firma świetnie wyposażona (park maszynowy jak i chemia) a przede wszystkim czysto. Pozytywnie zaskoczyła mnie pełna torbą zakupów za śmieszne pieniądze (ogromny rabat - chyba po kosztach). Dużym plusem jest zaplecze firmy gdzie można było sobie troszkę odpocząć (od nadmiaru wiadomości) przy grillu. Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super, świetna miejscówka, bardzo macie tam fajnie to urządzone i wreszcie można było spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Marek dam jutro znać jak ten impregnat działa, chyba długo schnie bo nawet teraz jest wilgotne :) A i jestem bardzo zadowolony z glass cleanera, bardzo fajnie woda spływała i wycieraczki które już nadają się do wymiany nagle przestały mazać :good: Aqua Wax bardzo fajnie kropelkuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super, świetna miejscówka, bardzo macie tam fajnie to urządzone i wreszcie można było spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Marek dam jutro znać jak ten impregnat działa, chyba długo schnie bo nawet teraz jest wilgotne :) A i jestem bardzo zadowolony z glass cleanera, bardzo fajnie woda spływała i wycieraczki które już nadają się do wymiany nagle przestały mazać :good: Aqua Wax bardzo fajnie kropelkuje :)

 

tylko kropelkowanie mogliśmy sprawdzić jeszcze na miejscu :)

 

ja po powrocie do domu wypróbowałem Custom Wheel Cleaner

powiem szczerze że fajnie zadziałał na felgach w połączeniu z waszym pędzelkiem szybko i łatwo ściągnął zewnętrzny brud z felg (na dokładniejszą zabawę nie miałem czasu :oops: )

na dniach wezmę się za auto ojca i będę mógł coś więcej powiedzieć o nowych nabytkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety musialem o 14 by? w o?awie. Myslalem, ?e szybko zalatwie sprawe i do Was wroce ale niestety musialem jechac do Wroclawia :( zalezalo mi na potestowaniu jeszcze kilku produktow autoglym bo dla mnie to firma nieznana. No ale trudno-do Marka daleko nie mam wiec trzeba bedzie podjechac na jakies zakupy w tygodniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zadowolony z zakupów i kropelkowanie miałem okazję przetestować podczas powrotu do domu. Fajnie urządzona myjnia i profesjonalne podejście macie do czyszczenia aut... nie ma lipy :)

Z początku trochę niepewnie się czuliśmy, ale już po pierwszych testach "czernidła" do dywaników atmosfera się wyluzowała i było :good:

Już się kolejnego spotu doczekać nie mogę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.