Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

BH surfex HD postał w bańce przez zimę w ogrzewanym garażu i zrobił się mocno mętny a na dnie takie ścinki jakby mydła - normalne to?

 

Miałem tak z APC megsa... ale nic złego się nie działo, "glutki" odsączyłem sączkiem do kawy.

 

Sprawdziłem przed chwilą surfexa który też stoi nieruszany całą zimę i wszytko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, mi się nie udało tego złamać, a niekiedy używałem dosyć sporej siły ;) Ogólnie bardzo wytrzymały ten materiał i plus taki, że nie rysuje tak jak metalowe odpowiedniki.

 

Dzięki za odpowiedź :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, przed sekundą zajrzałem do szafki i stoi teraz w przeźroczystej butelce i się rozwarstwil tzn. na dole tak z 1,5cm białej warstwy a góra przeźroczysta. Jak wymieszam to nabiera całe jednakowej barwy, takiej mętnej :P ale zrobię tak jak michałoś, przeleje przez sitko i powinno grać, mam nadzieję że swoich właściwości nie stracił ;) Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymieszam to nabiera całe jednakowej barwy, takiej mętnej :P ale zrobię tak jak michałoś, przeleje przez sitko i powinno grać, mam nadzieję że swoich właściwości nie stracił ;)

 

Tylko przed przesączeniem dobrze wymieszaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie chce sprzedać nową 1kg 500 i kupić 1kg 400. Dla mnie wybór oczywisty. Mniej pyli, lepiej się wypracowuje i daje lepsze wykończenie. Przejrzyj sobie karty techniczne dostępne na stronie menzerny. Dodatkowo w necie już sporo piszą i testują i takie są wnioski z tych testów. Jako ciekawostkę powiem, jest jedno auto zrobione tylko i wyłącznie FG400 przez guru autogeeka w procesie one step i na to poszło Exo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki przebiegły plan na letnie dni.

Czy namiocik handlowy taki 3x4,5 lub 3x6 m nadał by się pod mini studio to hobbistycznej korekty własnego jeździdełka by nie robić tego wprost na świerzym powietrzu a na trawce z zadaszeniem i ściankami (niezawsze wszystkmi) czy uwazacie że to sie nie sprawdzi?

przykład:

http://allegro.pl/namiot-handlowy-4-sci ... 56914.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fancivi Mam do dyspozycji 2 namioty 3x3 metry, ale to środkowe łączenie ich mnie martwi, in case of deszcz robota wstrzymana bo w połowie auta struga :P

chociaż patrząc na koszta taniej, by było cosik wynająć na parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wymiar gorszy bo 3m szeroki a tutaj do 3,6m to spokojnie z wszystkich stron polatasz Tylko że cena nietentego:P

 

bartek kupujesz taki stelaz http://allegro.pl/namiot-ns-6-garaz-szk ... 16250.html i zamawiasz sobie plandekę i wyjdzie Ci jakieś 500-600zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy w najbliższym czasie w okolicach Wa-wy, ewentualnie Łodzi będą jakieś szkolenia o polerowaniu, detailingu i temu pochodnych?

 

21 lutego:

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 31&start=0

 

EDIT: Evo mnie uprzedził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.