Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

weglus, 1. nie miałem nie próbowałem.

2. Domywa świetnie, bez porównania do valetpro, colli na dachu dociągnął właśnie do 3miesięcy i nadal żyje więc chyba jakoś drastycznie nie wpływa na trwałość wosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shiny Garage Perfect Active Foam

1:30 z marolexa myje na prawdę nieźle(mimo że śmietana byle jaka i szybko spływa), wczoraj myłem auto bardzo mocno uwalone i efekt był na pewno lepszy niż po proszku na Ehrle. Wosku jakoś drastycznie nie zjada, ale delikatniusia raczej nie jest bo polerowane alu matowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam możliwość zakupu w dobrych pieniądzach maszynkę makity z USA. czy jest możliwość przerobić ją tak żeby chodziła bez tej koncówki zmieniającej wtyczkę w gniazdko, z doświadczenia wiem, że to się mocno grzeje.

Zmieniasz cały kabel,albo ucinasz końcówkę i robisz europę :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam możliwość zakupu w dobrych pieniądzach maszynkę makity z USA. czy jest możliwość przerobić ją tak żeby chodziła bez tej koncówki zmieniającej wtyczkę w gniazdko, z doświadczenia wiem, że to się mocno grzeje.

Zmieniasz cały kabel,albo ucinasz końcówkę i robisz europę :-]

a nie ma tam w środku jakiś zasilaczy na 110v? żeby mi się nie zadymiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Są sprzęty z USA które po niewielkiej modyfikacji działaja na naszym napięciu. Mam sąsiada co przywozi np audiofilskie wzmacniacze z USA i mimo, że niekiedy nawet producent twierdzi, że wersja USA jest inna od Europy, często jest to tylko kwestia przepięcia kabli lub przełączenia przełącznika i działa na 230V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Colli na dachu dociągnął właśnie do 3miesięcy i nadal żyje więc chyba jakoś drastycznie nie wpływa na trwałość wosku.

 

Colliego to i Dimer w dosc duzym stezeniu bezdotykowo nie rusza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colli na dachu dociągnął właśnie do 3miesięcy i nadal żyje więc chyba jakoś drastycznie nie wpływa na trwałość wosku.

 

Colliego to i Dimer w dosc duzym stezeniu bezdotykowo nie rusza :D

 

Niektórym po jednym myciu znika, także reguły nie ma :P

 

Ale jak już chcesz to dorzucę RejeX 2miesiące pociągnął i ściągałem z nudy, a i 1Z się trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem będą, ręczne, testy UC i Autosol-a

 

Udało się :good: Nalot z "chromoplastiku" zszedł.

Niestety UC nie dało rady, pomógł dopiero autosol, wypracowany delikanie samym palcem . Zeszło wszystko i jest pięknie.

:o dawałeś tricolorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.