Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak myjecie deskę w środku auta apc? Przed nałożeniem dresingu

1. psikacie nim i wycieracie MF?

2. psikacie na mf/aplikator z mf i wycieracie kokpit?

3. rozrabiacie w misce i moczycie mf i myjecie?

.

 

1 oraz 2 ;) zależy jak, gdzie, itp

 

Ja to robię w ten sposób:

 

Lekkie zabrudzenia: psikam APC i wycieram mikrofibrą (najpierw wilgotną, później suchą)

Mocniejsze zabrudzenia: psikam APC, szoruje pędzelkiem i wycieram mikrofibrą (najpierw wilgotną, później suchą)

 

:good:

 

[ Dodano: 27 Październik 2012, 20:45 ]

Co się stanie jak dodam płatki carnauby do CG Butter Wet Wax? :o

 

 

Sprawdź , ale nie oczekuje ze nagle SV CR z tego będzie 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos uzywal Zymol Auto Wash Natural Concentrate 48 FL oz (1,42L)?

Co jest wart i jak sie sprawuje, opinie sugestie mile widziane.

 

Link

http://www.zymol.com/new2012autowash.aspx

 

Przepraszam za brak polskich znakow ale jestem za granica.

Pozdrawiam Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeżeli używam po całej procedurze mycia pastę menzerna 4000 (albo 3000) (w celach nabłyszczenia i zlikwidowania małych swirlów- średnią gąbką), to przed woskowaniem jeszcze raz muszę myć auto? Czy mogę brać się za cleaner i woskowanie?? Chodzi mi o oszczędność czasu al nie kosztem jakości. Ewentualnie po paście przetrzeć mokrym ręcznikiem i do sucha.

 

Mogę tak zrobić?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki CAR CRAZY, :good:

 

chyba że zostanie ci pełno pasty w zakamarkach :)

 

W tej kwestii jest ok, może lekkie zapylenie ale przelecę wtedy pojazd mokrym ręcznikiem do osuszania i jak ewentualnie pasta gdzieś zajdzie to na mokro indywidualnie.

 

Jeszcze jedno pytanie:

 

Przykład jakiegoś wosku (nie AIO), który mógłbym nałożyć maszynowo (znowu chodzi o czas), ale żeby był równie wytrzymały pod względem użytkowania, podkreślając głębię (np tak jak PB NB, oczywiście w przypadku ciemnych kolorów). Liczy się każde 10 minut :-)

 

Z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam

 

Z góryu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, poszukuję tematu na forum o lustrzankach. Wiem, że gdzieś był ale nie mogę go znaleźć. Znalazłem temat ,,Jaki aparat do autodetailingu?" ale to nie jest chyba to co kiedyś czytałem, chyba że część postów poleciała do kosza i dlatego ;) Jak coś wiecie o tym temacie to dajcie znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam auto z nie za dobrym stanem blacharki i lakieru. W przyszłym roku będe go robił, ale chciałbym go jakoś zabezpieczyć przed zimą. Czy naniesienie samego wosku da mi jakąś ochrone, czy to po prostu bez odpowiedniego przygotowania nic nie da??

Bo nie chce się brać za polerke bo w niektórych miejscach jest już mało lakieru..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.