Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co tak właściwie daje nam cleaner, oprócz tego, że wosk będzie dłużej utrzymywał się na lakierze? Da to większy błysk wosku? Większą głębię?

mi sie wydaje że nawet czysty cliner PB PP daje lepszą głębie koloru (tzn,. jestem pewien z moijego doświadczenia). Ostatnio ktoś pisał że LPL daje także efekty wizualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie mam produkt Decabit w formie płynu 500 ml ale nie wiem jak i czym go wykorzystać ( oczywiście che nim wyczyszcić smołę z nadkoli itp )

 

Rozumiem że najpierw myję auto potem muszę osuszać czy mogę użyc tego produktu ???

 

Mała gąbka do kuchni sie nadaje jako aplikator bo szkoda mi innych aplikatorów ;/

 

Mam też glinkę Blit Hamber Auto Clay 200g ale szkoda mi jej na smołe z nadkoli

 

Więc tak:

Mycie, Decabit , opłukanie dolnych parti auta , Glinka, splukanie???

 

Do tego Decabit"u trzeba użyć rękawiczek ochronnych ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na forum jest kilka testów ich produktów. Ja właśnie zamówiłem, do usuwania kleju i asfaltu, do mycia felg, szampon zwykły i zastanawiam się nad mleczkiem polerująco-woskującym. Myślę, że to produkty konkurencyjne a cena póki co przemawia na stronę Carvalet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na forum jest kilka testów ich produktów. Ja właśnie zamówiłem, do usuwania kleju i asfaltu, do mycia felg, szampon zwykły i zastanawiam się nad mleczkiem polerująco-woskującym. Myślę, że to produkty konkurencyjne a cena póki co przemawia na stronę Carvalet ;)

no znalazłem tylko test środka do usuwania asfaltu innych nie :mrgreen: zastanawia mnie ten koncetrat cytrynowy moze ktos probował go ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.