Skocz do zawartości

Testy


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę że nic z tych testów nie będzie, zostaną tylko wykorzystane sklepy już widzę z tego co niektórzy piszą .

Raczej to będzie reklama produktu, chyba że produkt okaże się klapą.

 

Moim zdaniem testujący powinien wszystko testować a nie to co chce
To nie są testy na przymus tylko z dobrej chęci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, aby powstała lista zrobiona przez sklepu kto co dostał do testu. Jeżeli test został przeprowadzony dodawany byłby link do niego przy danym nicku na liście. Dzięki temu byłoby wiadomo, kto już przeprowadził, a kto jeszcze zalega. Najlepiej jakby to było w nowym temacie, żeby nie gubiło się wśród innych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych produktami AG zestawy testerów.Stararczy dla wsyzstkich.

W skład zestawu wchodzi 5 próbek Profesional 50ml każda. Pod spodem nazwa z serii Profesional oraz jego odpowiednik detaliczny

- Radian Wax (SRP)

- Glass Polish (CGP)

- Rubber Cleaner Plus- brak odpowiednika rewelacja na opony i plastiki zewnętrzne

- Super Sheen (Vinyl&Rubber)

- Shampoo Condotier (BSC)

Komplet wraz z przesyłka kosztuje symboliczne 17 zł

Chętnych zapaszam na PW po instrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Chciałbym przekazać Wam do testów zastaw do korekty lakieru polskiej firmy URBAN.

W skład zestawu wchodzi gąbka polerska HONEY (struktura plastra miodu) i 100ml dedykowanej pasty polerskiej.

Chętni zobowiązani są do pokrycia kosztów przesyłki i opakownia 15zł oraz do krótkiego opisu na forum.

Chętnych proszę o PW.

 

[ Dodano: 29 Marzec 2011, 06:37 ]

został jeden zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało jeszcze kilka zestawów:

W skład zestawu wchodzi 5 próbek Profesional 50ml każda. Pod spodem nazwa z serii Profesional oraz jego odpowiednik detaliczny

- Radian Wax (SRP)

- Glass Polish (CGP)

- Rubber Cleaner Plus- brak odpowiednika rewelacja na opony i plastiki zewnętrzne

- Super Sheen (Vinyl&Rubber)

- Shampoo Condotier (BSC)

Komplet (oprócz Radian Waxa )powinien wystarczyc na zrobienie średniego auta.

Całość wraz z przesyłka kosztuje symboliczne 17 zł

Chętnych zapaszam na PW po instrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec i ja cos dorzuce jako ze senon juz rozpoczety wiec przydadza sie jakies nowosci :) Do rozdania mam kilka probek roznych zabezpieczen w nanotechnologii (tej prawdziwej, a nie tylko z nazwy) marki 4nano. Marka stworzona od podstaw, zupelnie nowa na rynku. Wiec tak:

 

hydrofobowa powloka do szyb - 15ml x5 - kazda buteleczka starczy na mocno oszklone kombi, w zestawie cleaner o takiej samej pojemnosci

zabezpiecznie do felg 30ml x5 - spokojnie starczy na komplet sporych felg

zabezpieczenie do lakieru - 25ml x5 - na jedno wielka osobowke badz 2 male, forma plynnego wosku

zabezpiecznie do plastiku - 30ml x5

zabezpieczenie do plastiku z efektem anty-pary, powinno rowniez zabezpieczyc przed odciskami palcow 30ml x5

srodek do czyszczenia felg - 50ml x5

mocny srodek do czyszczenia felg 30ml x5

impregnat do tekstylii 100ml x3 - swietne zabezpieczenie do foteli, dachow cabrio itp. trwale, uciagnie kilka pran w pralce - 1szt, zarezerwowana dla Szakala wiec zostaly 2 :)

zabezpieczenie do kokpitu 30ml x5

 

Chyba na razie na tyle :)

 

Zgodnie z powstalymi zasadami, testerzy pokrywaja koszty transportu, wysylka bedzie poczta w kopercie babelkowej wiec nie powinno to byc wiecej jak 8-10zl priorytetem, przyjmijmy 8zl. Testujacy zobowiazuje sie do rzetelnego testu wraz z opisem na forum. Niektore produkty nalezy nakladac atomizerem kosmetycznym (pompka do perfum) niestety rozciagly nam sie troche terminy i atomizery nie dojechaly. Wiekszosc mozna nakladac platkiem kosmetycznym lub szmatka, w sumie jedynie poza impregnatym do tekstylii. Po zgloszeniu sie prosze o potwierdzenie czy produkt ma byc wyslany bez w przyszlym tygodniu czy chciacie poczekac na atomizer (od tygodnia do 4 nie jestem w stanie powiedziec). Kazda buteleczka zostanie dostarczona z instrukcja. Jeden user moze wybrac max. 3 produkty do testow. Chyba tyle, jezeli macie jakies pytania chetnie odpowiem :) Probki postaram sie wyslac do konca przyszlego tygodnia, po wpisaniu sie w temacie, chetnych zapraszam na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem i ja chętnie przetestuje bo ciekaw jestem tych nanotechnologii:

- hydrofobowa powłoka do szyb - 15ml

- zabezpieczenie do felg 30ml

- zabezpieczenie do lakieru - 25ml

 

Poczekam na atomizery :)

 

Nie potrzebujesz atomizerow :)

 

To elegancko :). Podaj dane na pw zrobię przelew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.