Skocz do zawartości

Dni otwarte CarSPA w Warszawie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mariusz, zapraszamy następnym razem, w związku z tym, że się nie pojawiasz, następnym w kolejce był @Artur - zapraszamy.

 

Kolejny komunikat dot. spotkania:

 

W związku z wprowadzeniem do oferty maszyn Kestrel, proponujemy Wam możliwość ich przetestowania na spotkaniu. Na autach, które udostępniamy, będzie można je wypróbować i przy okazji pod naszym okiem nauczyć się podstaw bezpiecznej korekty lakieru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Mnie Bomba było. Wypowiedzi i prezentacja Juliana na 1wszym miejscu. Ogólnie miła super atmosfera, pogoda dopisywała, choć i tak na hali było przyjemnie. Wielkie dzięki za zrobienie takiego dnia otwartego ludzie teraz mogą zobaczyć dostrzeć tajniki pracy detailingerów i jak wygląda zwykły samochód jak również jak może wyglądać po takich zabiegach. Wielkie raz jeszcze dzięki Ekipie CAR SPA :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no trzeba przyznać że było super :good: No i nie wiem jak dla reszty ale tematyka trafiona idealnie w moje potrzeby!

 

Julian, wielkie brawa za poprowadzenie spotkania, wielką wiedze w temacie jak niebywałą umiejętność jej przekazania w formie bardzo łatwo przyswajalnej dla laika. Gratulacje :!:

 

P.S. Jakoś po waszych relacjach z prac na forum miałem wyobraźenie że macie z 3 razy większe te studio, ale jak to mówią nie rozmiar a jakość się liczy :D Generalnie studio zacne 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki :) Przygotowanie i studio super! Chłopaki z Car Spa cały czas odpowiadali na nasze pytania. Julian bez wytchnienia opowiadał o temacie. Szkoda tylko, że nie mogłem zostać do końca ale niestety obowiązki wzywały.

 

Poza tym tylu zajawkowiczów w jednym miejscu, czyli dużo tematów, dużo różnych poglądów, dużo dyskusji czyli wszystko tak jak powinno być na takim spotkaniu.

 

Dodatkowa super opcja, że było można potrenować i po testować na super samochodzie, dla nieobecnych było to INFINITI FX35.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za spotkanie a w szczególności szefostwu firmy Car Spa oraz Julianowi za wprowadzenie nas w tajniki auto detailingu.

Świetna robota Panowie :good:

 

Kilka fotek ode mnie :

 

dsc8823.png

By sirtrojan at 2011-03-12

 

dsc8835.png

By sirtrojan at 2011-03-12

 

dsc8825.png

By sirtrojan at 2011-03-12

 

dsc8826.png

By sirtrojan at 2011-03-12

 

dsc8828.png

By sirtrojan at 2011-03-12

 

dsc8831.png

By sirtrojan at 2011-03-12

 

dsc8821.png

By sirtrojan at 2011-03-12

 

dsc8822.png

By sirtrojan at 2011-03-12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.