Skocz do zawartości

Dni otwarte CarSPA w Warszawie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

LukaszK, cash, cieszymy się:)

capricorn, zapraszam, będziemy do dyspozycji

yukon, tak, na wszystkie. parkingu strzeżonego w okolicy nie uświadczysz, ale myślę, że 50aut zmieścimy przed firmą - będziemy pomagali ustawić auta, żeby każdy mógł wyjechać i wjechać swobodnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yukon, tak, na wszystkie.

 

:shock::shock::shock: Będę musiał chyba portfel i kartę w domu zostawić :cry: Dobrze że z dziewczyną przyjadę to mnie będzie po głowie walić jakbym chciał gotówkę wydawać bo mnie teraz nie stać niestety... a lista życzeń dłuuuga... ale cóż w końcu zbieram na lakiernika więc cel i tak słuszny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super plan spotkania! Ponawiam prośbę, jeśli komuś wyskoczy nagle jakaś sprawa i nie będzie mógł dotrzeć na spotkanie, niech to ogłosi tutaj...pare osób chętnie się za tą osobę wpisze na listę. Ja napewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byłaby możliwość zamieszczenia materiałów na forum? niestety w przypadku tego terminu odpadłem już w przedbiegach z racji zajęć na uczelni, a z chęciom poczytałbym i zmniejszył braki wiadomości :)

 

są może z grubsza ustalone terminy kolejnych spotkań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę, jeśli komuś wyskoczy nagle jakaś sprawa i nie będzie mógł dotrzeć na spotkanie, niech to ogłosi tutaj...pare osób chętnie się za tą osobę wpisze na listę. Ja napewno :)

 

Witam, niestety dziś dowiedziałem się że nie będę mógł przyjechać w sobotę, przepraszam za zamieszanie ale cos ważnego mi wypadło. Mam nadzieję że ktoś jeszcze wskoczy na moje miejsce.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dojazd do CarSpa to należy jechać alejami jerozolimskimi (droga wojewódzka 719) jadąc z Warszawy w kierunku żyrardowa musimy minąć leroy merlin (po prawej stronie) dalej taki dość osamotniony duży budynek ASMET (także po prawej) przejechać przez skrzyżowanie ze światłami w regułach prosto (tu po lewej stronie ujrzymy CarSpa i karcher) dalej jakieś 1000m mamy zawrotkę (dość dobrze oznakowana, na wysokości auto komisu) gdzie należy zawrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01. Lukwawa

02. Justyna

03. SZyBA

04. Arekkaz + córka

05. yukon + sinrock + 1

06. Sirtrojan

07. Baniek

08. cash

09. juventinio2603

10. lakikwap+1

11. ziper

12. kermit

13. Aoox

14. SzaKal +1

15. Adiq

16. Bobas + 1

17. Wirus_kamil + 1

18. LukaszK + 1

19. Vernitus + 1

20. Lespaul

21. YoungDetailer + 1 +Sprinter

22. TWes

23. łukash

24. raidmax

25. PiotrWGM

26. capricorn

27. wojciechch + 1

28. rogo + 1

29. bast3k +1

30. (13) osoby towarzyszące

44. victor89

45. barteq881 + Laska

46. Gordo + 1

 

48. Stefan-16

49.Czerw x2

50. m911

51. mariusz

52. KinceK

53. adik

 

Jeśli coś na tej liście jest nieaktualne, prosimy o informację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.