Skocz do zawartości

Dni otwarte CarSPA w Warszawie


Rekomendowane odpowiedzi

Spotkanie naprawdę super :good: można było się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, wymienić spostrzeżenia na temat danych produktów, jak również lepiej poznać użytkowników forum i chłopaków z CarSpa :-] , którym należą się wielkie brawa za organizację spotkania i odpowiedzi na przeróżne pytania. Pozdrowienia dla Juliana, który w bardzo przystępny sposób opowiadał o szczegółach autodetailingu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dopiero wróciłem :) Julian jesteś moim guru :D Wiedza powala a sposób jej przekazywania na mega wysokim poziomie. Mam nadzieje że spotkań będzie więcej i to dopiero początek. Studio urządzone z gustem choć na fotach faktycznie wyglądało na wiele większe :) Julian napisz jak wasze odczucia :) Czy oczekiwaliście takiego odzewu i jak wrażenia jako organizator :) No i fajnie w jednym miejscu zobaczyć tylu maniaków ;) Pozdrawiam i do następnego razu mam nadzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja dotarłem do domku. Dzięki wielkie za takie spotkanie, było świetnie. Pierwsze co jak weszliśmy do studia to były słowa: "Ja pier*** tu jest jak w raju" ;). Tematyka trafiona w 100%, ogromna wiedza Juliana jak i całej ekipy CAR SPA, która przekazywana była nam niemalże od podstaw i bardzo mądrze. Jednym słowem opłacało się poświęcić i pojechać te 300 km w jedną stronę, żeby spotkać takich ludzi. Jeszcze raz wielkie dzięki ! Fotki wkleję jutro, bo dziś brak sił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do słów uznania, dzisiejszy dzień rozjaśnił mi pojęcie detailingu.

Wrzucam parę fotek

1a.jpg

fot saintmc

1.jpg

fot saintmc

2.jpg

fot saintmc

3.jpg

fot saintmc

6.jpg

 

fot saintmc

4.jpg

fot saintmc

5.jpg

fot saintmc

7.jpg

fot saintmc

8.jpg

fot saintmc

9.jpg

fot saintmc

11.jpg

fot saintmc

10.jpg

fot saintmc

12.jpg

fot saintmc

14.jpg

fot saintmc

15.jpg

 

na szybko strzelone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmęczony, ale w 10000000000 %%%% zadowolony, jak dla mnie to byłą podróż do Mekki :-] O takim studio to można pomarzyć :roll: W każdym bądź razie wiedza, podejście, przekazanie i prezentacja na wysokim poziomie :good: A ile tam siuwaksów... :song::ad:

I najważniejsze, pozdro dla wszystkich nowo poznanych ludzi z którymi mogłem porozmawiać,dowiedzieć się coś więcej i myślę, że do kolejnego spotkania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również już w domku, 750km pykło na liczniku :)

 

To ja jeszcze raz i jak wszyscy, dziękuję całej EKIPIE CAR SPA za organizacje i przyzwoite przekazanie wiedzy, mam nadzieję, że w najbliższym czasie również będzie okazja do spotkania :)

A Julek nie od dziś jest moim GURU :D także miło było poznać pozostałe osoby z Teamu 8-)

 

Pozdro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

..no i my dotarliśmy do domu. 648km przejechane ale warto było.

OGROMNY szacunek dla Juliana. Skarbnica wiedzy, doświadczenie, umiejętność i chęć przekazania nam cennych wiadomości zasługuje wielkie uznanie. Dziękuję całemu zespołowi Car-Spa za zorganizowanie "Dni otwartych" .

Studio marzenie!!! Widać pasję i perfekcjonizm w każdym calu.

p.s. przy okazji zwiedziliśmy troszkę W-wę ;)

TO BYŁ BARDZO UDANY DZIEŃ!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak,tak! Widzieliśmy pałac i nie tylko. Biedna się wynudziła ale po stwierdziła ,że nie jest ze mną aż tak źle jak myślała przed wizytą w Car-Spa. Powiedziała "są większe świry" :D:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super spotkanie, dzięki Julianowi i Jackowi przekonałem się, że rotacja wcale nie jest taka straszana jak niektórzy straszą na forum :)

Kilka minut pracy pod okiem specjalisty to wiecej niż czytanie forum i oglądanie filmów.

 

Ilość wiedzy przekazaną przez zespół CarSPA można chyba porównać do przeczytania dużej części forum, ale z korektą, polegającą na obaleniu części mitów forumowych :-] a także trzeba wziąć pod uwagę ze chłopaki mają możliwość przetestowania znacznie większej ilości produktów niż większość osób z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe spotkanie w towarzystwie samych pasjonatów detailingu :) Wielki szacun dla chłopaków z CarSpa. Wiedza jaką dysponują i w jaki sposób ją przekazują zaskoczyła Mnie całkowicie. :shock: Respect...

Pozdrawiam i do następnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.