Skocz do zawartości

Forumowicze vs Sklepy;-)


Rekomendowane odpowiedzi

siemka, szukam sklepu w okolicach Rybnika - Katowic który ma na stanie przeróżne kosmetyki i rożne akcesoria, będe otwierał działalność i szukam konkretnych miejsc żeby podjechać wybrać doradzić coś i nie czekać na kurierów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Czy u któregoś z partnerów forum można dostać jeszcze zestaw Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner 5l + EF Wheel Cleaner 5l + Pędzel do felg Atlasta?

 

U nas jeszcze się coś znajdzie:

 

http://www.deepgloss.pl/pl/p/ZESTAW-Shi ... RATIS/2195

 

Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na forum doradzono mi jako początkującemu :

 

szampon Shiny Garage 500ml

cleaner Shiny Garage Paint Cleaner 250ml

aplikator

wosk Dodo Juice testerek Ciemny Blue Velvet

 

Byłem dziś we Wrocławiu na Ślężnej, porozmawiałem z gościem i powiedział mi, żebym nie brał na siłe, gdyż to środki nie są rewelacyjne.

 

Polecił mi, żebym spróbował kupić produkty marki Meguiars gdyż twierdzi, że są rewelacyjne.

 

Powiedział mi również, żebym poczytał o detalingu, poczytałem trochę ale wciąż nie rozumiem za bardzo co mi potrzebne, od czego zacząć dokładnie detaling, co kupić.

 

Nie mam ani jednego środka na dzień dzisiejszy, a auto całe trzeba umyć wewnątrz i w na zewnątrz.

 

Co sądzicie ? Polecicie jakaś lekture albo czy ktoś chętny znajdzie się porozmawiać, wytłumaczyć parę rzeczy ?

 

Chciałbym porządnie dbać o auto, w końcu auto to wizytówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkty Meg'sa nie są złe - niektóre produkty są bardzo dobre, inne akceptowalne. Tak naprawdę nie ma producenta, którego wszystkie środki byłyby idealne - gdyby tak było, istnienie innych producentów nie miałoby racji bytu. Każdy klient również ma swoje ulubione i sprawdzone produkty, które niekoniecznie będą trafione dla innego użytkownika. Dlatego jedna osoba poleci produkty SG, inna Meg'sa, a jeszcze inna stwierdzi, że dobre są produkty DJ, PB, lub AF. Każdy ma swój gust, swoje potrzeby i dostępne środki finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.