Skocz do zawartości

[Warszawa] Propozycja spotkania regionalnego


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 567
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

18-ta godzina jest godziną orientacyjną i jeżeli ktoś wcześniej lub później przyjedzie, to nikt nikomu głowy nie urwie.

Na ostatnim spotkaniu też tak było i nic się nikomu nie stało. :good:

Należy wziąć pod uwagę, iż są ludzie którym nie opłaca się jechać po pracy do domu i przyjadą wcześniej, jak również którzy nie mogą wyjechać do domu zbyt późno.

Dodatkowo: w porze zimowej robi się raz dwa ciemno i jeżeli chcemy przy autku coś zrobić, to dobrze go przed tym umyć, a po ciemku nie myje się najlepiej :-]

Może w porze letniej wprowadzimy zmiany :idea:

 

Spotkania mają być przyjemnością, a nie przymusem, dlatego 18-ta jest godziną orientacyjną, a jak komuś "coś wypadnie" to trudno - są przecież rzeczy ważniejsze w życiu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za owocną wspólpracę(co by nie mówić, coś nam się udało zrobic;) ) i do następnego razu. Następne spotkanie ma w programie test ręczników ponoć, dla dzieciaków jak znalazł! Chciałem napisać, że dla kobiet i dzieciaków, ale by wyszło, że seksistą jestem, a to nie prawda przecież :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były dwa fajne autka, ale nie chce wstawiać zdjęć gdyż nie wiem czy właściciele nie mieliby czegoś przeciwko (chodzi o białego i granatowego).

 

Poza tym jak zwykle była zabawa i zarazem profesjonalne podejście do tematu :good:

 

A to maska "mojego" Caddy'ka ;)

caddy.jpg.1134fcb826828a496f84ba759b0ce2a9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tą lalką na masce? :o:D Nie była za mocno zdziwiona?

 

Chodzi o Renault'a lekko mówiąc "z nieźle dobitym lakierem po lakierniku" - w 25 minut z Metysem udało nam się całkiem nieźle przywrócić jej taki wygląd, żeby nie raził wzroku i żeby można było zrobić test :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli przypomnienia (dla tych, którzy znajdą wolny czas) - następne spotkania:

- wtorek 15.12 godz.18-ta (temat: testy ręczników waflowych i mikrofibry do wysuszania; testy wosków na autach)

 

Arku ten 15.12 jest aktualny? Bo Jak sie rozjezdzalsimy to mowiles o drugim wtorku miesiaca a to by wypadalo 08.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.