Skocz do zawartości

[Warszawa] Propozycja spotkania regionalnego


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 567
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Łukasz jako prawdziwy PRO nawet woskując kombinerkami nie rysuje lakieru :acute:

 

Prawie jak Chuck Norris :P

 

ja na szczęście obrączki nie mam, na zegarekmnie nie stać, a ten od komunii przepiłem :kox:

 

Spokojnie przyjdzie na Ciebie czas i któraś założy Ci na palec GPS :-]:-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metys, lepiej nie wpadaj, bo to żadko dodaje obrączkę na palec.

 

Łukasz, oczywiście, że ja to z uśmiechem pisałem, nie mniej jednak, zdarzyło mi sie kiedyś przeciągnąć zegarkiem po lakierze, jak również zdarzyło mi się, że mi dłoń z pada ześlizgnęła. Oczywiście, wierze w Twe umiejętności i ich nie neguje.

Mam nadzieje, że je w końcu będę mógł poznać i podpatrzeć kilka technik od Ciebie i metysa.

 

Schudłeś... Jak to zrobiłeś, opowiadaj.

 

Metys, nie masz zegarka, coś Ci załatwimy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schudłeś... Jak to zrobiłeś, opowiadaj.

 

Zeszło jak na razie 17kg w ciągu 3,5 miesiąca :-]

Odpowiedni sposób odżywiania i to wystarczy ... uprzedzę pytanie, nie - nie jest to żadne głodzenie się tylko normalne jedzenie, ale odpowiednio dobranych produktów z odpowiednią dawką białek i węglowodanów (5 posiłków dziennie). A i jak ktoś chce schudnąć to jedna zasada - nie ma czegoś takiego jak "nie jedzenie po 19" - to najgorszy błąd odchudzających się. Ostatni posiłek musi być około 40 minut (1h) przed pójściem spać oraz pierwszy max. 40 minut (1h) po wstaniu ;)

 

Metys, nie masz zegarka, coś Ci załatwimy....

 

Nie ma sensu ... i tak następnego dnia sprzeda i kupi jakiś wosk :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ciągu 2 miesięcy poszedłem 12 kg w dół, ale czeka mnie jeszcze daleka droga...

 

Uważasz, że sprzeda i za kase wosk kupi....

 

To nie dostanie zegarka.

 

Co do odżywiania, to owszem, 5 posiłków, odpowiedniej jakości, zgodze się z Toba. Ja natomiast mam taki problem, że nie mam z kim na basen jeżdzić, a samemu to tak sie troche nie chce. Niestety, kazdy chętny do momentu, gdy się nie podaje konkretnego terminu, wtedy wychodzi, że nie ma czasu, że żona podała do stołu zupę za słoną, że wogóle to mu się gdzieś strój kąpielowy zgubił, i takie tam inne. Zresztą zasada działania występuje nie tylko odnośnie basenu...

 

Cleaner Freak, poprawiłem sie, zakupiłem semi pro fartuszek Meg'sa....

Natomiast kumpel ma hafciarnie w domu i u niego postaram sie wychaftować ileś fartuszków, by miec na zmianę.

Może z firmowym logo forum? A potem zacznę sprzedawać.....

 

(btw koszt około 30 zł netto z wyhaftowanym logo, fartuszek z pełną regulacją wysokości i szerokości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast kumpel ma hafciarnie w domu i u niego postaram sie wychaftować ileś fartuszków, by miec na zmianę.

Może z firmowym logo forum? A potem zacznę sprzedawać.....

 

(btw koszt około 30 zł netto z wychaftowanym logo, fartuszek z pełną regulacją wysokości i szerokości)

 

Przemek, może dowiedz się co i jak, bo taka rzecz była by bardzo fajna. Ja się rozglądam za takim fartuszkiem - ten Arkowy był fajny tylko jakby ciut za krótki (jakieś 15 cm więcej by się przydało). Jakby był z takiego pluszowo-mikrofibrowego materiału z kieszonkami to w ogóle było by super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Ponieważ test ręczników nie jest jeszcze przygotowany, a temperatura na zewnątrz nie zezwala na test kropelkowania, zapraszam jutro na luźne, przedświąteczne i ostatnie w tym roku rozmowy w hali od godziny 18-tej.

Jak zwykle: napoje, słodycze i pizza w cenie wstępu. ;)

 

Chętnych proszę o wpisywanie się na listę.

 

1.CleanerFreak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.