Skocz do zawartości

DIY gold standard polish


Rekomendowane odpowiedzi

Testował ktoś pastę z maszyną planetarną? Niby mam xfe,ale najlepiej pracuje mi się na xce:) jaki dobór padów (chce spróbować lake country ,niebieski sdo scs czy pomarańczowy?) głównie do one step? Co przejazd będzie grany pad washer,  liczę się z tym że do odwirowania będzie potrzebna rotacja albo DA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jelinski17 z planetarką nie, ale z rotacją i dualkami owszem. 
Co do doboru kombinacji to ciężko powiedzieć. 
Dualka na lakierze Skody radzi sobie tak: IMG_6401.jpeg.37c2b12c83495cf2b184fea9e67b55bf.jpegIMG_6412.jpeg.80440de004ea0c600789ba545e1dec1d.jpeg

Próbowałem dobrać kombinacje padów żeby usunąć maksymalną ilość rys. Tutaj wleciała Bestia i wyszło całkiem zacnie 🙂

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea zapomniałem dodać, wybacz! 
DA15. Bestia w porównaniu do 2fejs zostawia lepsze wykończenie. 
Nie ma co się bać, trzeba testować, kombinować a przy tym dobrze się bawić 🙂 Pracowałem na biegu 3,5/4, dwa przejazdy krzyżowe wolno i ze średnim dociskiem (o ile można to tak nazwać) i ostatni przejazd również wolny ale tutaj już z małym dociskiem. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@t.sienkiewicz91 pasta DIY na Bestii i DA 15, 21? I takie wykończenie? Raz próbowałem bestia zrobić OneStepa, ale zawsze zostawał bałagan
No właśnie przy tej paście futrzaki nie zostawiaja bałaganu... Mowa o względnie twardszym lakierze. Ważne też jest częste czyszczenie pada.
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
9 godzin temu, jelinski17 napisał(a):

Testował ktoś pastę z maszyną planetarną? Niby mam xfe,ale najlepiej pracuje mi się na xce:) jaki dobór padów (chce spróbować lake country ,niebieski sdo scs czy pomarańczowy?) głównie do one step? Co przejazd będzie grany pad washer,  liczę się z tym że do odwirowania będzie potrzebna rotacja albo DA:)

Do One step to LC Niebieski ewentualnie do możesz spróbować z mikrofibrą np HDO Microfiber pad od LAke Country , wytnie mocniej  a nie bęzie haze-u.

Osobiście nie testowałem na planetarnej więc daj znać jak poszło jakbyś się do tego zabrał.

3 godziny temu, zeea napisał(a):

@t.sienkiewicz91 pasta DIY na Bestii i DA 15, 21? I takie wykończenie? Raz próbowałem bestia zrobić OneStepa, ale zawsze zostawał bałagan 😐

Na DA 15mm bestia nie zostawia haze-u , przy DA 21 już zalezy od lakieru ale przeważnie jest bardzo delikatny haze

Jak Bestia zostawia HAze a gabka jest za słaba to polecam Lake Country HDO Microfiber Cutting Pad: tnie lekko mniej niz bestia ale nie ma Haze-u

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.