Skocz do zawartości

🍂Jesienna promocja nawet do -35%🍂


DbamoAuto.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiłam, że wracamy i nie żartowałam😎🔥 Na naszej stronie www.dbamoauto.pl wystartowała JESIENNA PROMOCJA, rabaty sięgają nawet -35%🔥🤫  

DBAMY o to, aby wasze auta były zadbane przez calutką jesień🚘

Jestem pewna, że znajdziecie coś dla siebie w świetnej cenie! 

Nie zapominajcie o najważniejszym - dla forumowiczów mamy również coś specjalnego.

Wpisujcie w uwagach do zamówienia "forum kosmetyka aut" a otrzymacie dodatkowe gratisy🎁 

I standardowo pochwalcie się w komentarzach, co udało wam się upolować😎

 

 

8080AC02-0B95-4008-95A7-E587FE43CFEC.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładce "promocje" macie 104 strony z produktami 🙂

Średnio mi się uśmiecha szukać tego -35 % 😁

Proponuję wam byście mieli jeszcze jako dodatkowa zakładkę np, -15, 20, 25, 30, 35 i każda z nich oddzielnie 🙂

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PawelRDM napisał(a):

przejżałem kilka stron 😄 

 

tu rodzynek: 

https://dbamoauto.pl/pl/p/FUNKY-WITCH-Silica-Limited-Wax-150ml/1756

Z doświadczenia powiem że w sprawie rodzynków najlepiej zawsze wykonać najpierw telefon 😅

Ale nie powiem, dobra robota. Ja się poddałem jak zobaczyłem ilość stron 😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tomas-sg napisał(a):

Ale nie powiem, dobra robota. Ja się poddałem jak zobaczyłem ilość stron 😁

Ja już od poprzedniej akcji omijam przeglądanie takich promocji w dbamoauto.

Zdecydowanie lepiej ten temat funkcjonuje gdzie indziej ("młody"). Tam spokojnie oddaję się dokonaniu zakupów rzeczy, które nie są mi na już potrzebne, a kuszą cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tomas-sg napisał(a):

W zakładce "promocje" macie 104 strony z produktami 🙂

Średnio mi się uśmiecha szukać tego -35 % 😁

 

18 minut temu, xadamx napisał(a):

Ja już od poprzedniej akcji omijam przeglądanie takich promocji w dbamoauto.

Myślałem, że tylko mnie tak to irytuje (lekko mówiąc), ale jak widać nie 😉

Samo filtrowanie produktów jest tak archaiczne, że naprawdę ciężko się to przegląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2022 o 09:37, Tomas-sg napisał(a):

Z doświadczenia powiem że w sprawie rodzynków najlepiej zawsze wykonać najpierw telefon 😅

Ale nie powiem, dobra robota. Ja się poddałem jak zobaczyłem ilość stron 😁

Rodzynek jest nadal dostępny więc zapraszamy do zakupów 😉

 

W dniu 28.10.2022 o 09:48, xadamx napisał(a):

Ja już od poprzedniej akcji omijam przeglądanie takich promocji w dbamoauto.

Zdecydowanie lepiej ten temat funkcjonuje gdzie indziej ("młody"). Tam spokojnie oddaję się dokonaniu zakupów rzeczy, które nie są mi na już potrzebne, a kuszą cenami.

Adam nie gniewaj się na nas, jesteśmy dosyć młodym sklepem i jeszcze się uczymy - wiemy, że nie wszystko działa idealnie dlatego tym bardziej dziękujemy za takie uwagi.

Zaimplementowaliśmy już 2 dodatki do naszego sklepu które powinny usprawnić odnajdowanie okazji. Mamy nadzieję, że do nas wrócisz 😉

W dniu 28.10.2022 o 10:08, Kubos napisał(a):

 

Myślałem, że tylko mnie tak to irytuje (lekko mówiąc), ale jak widać nie 😉

Samo filtrowanie produktów jest tak archaiczne, że naprawdę ciężko się to przegląda.

Niestety podczas wybierania bazy do budowania sklepu być może postawiliśmy na nie tego "konia", lecz właśnie takie uwagi są nam potrzebne by móc się poprawiać.

Dołożyliśmy dwa dodatki do sklepu które sprawią, że przy produkcie będzie wstążka z procentowym rabatem oraz drugi który ..... rozumie tylko nasz informatyk 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DbamoAuto.pl napisał(a):

Adam nie gniewaj się na nas, jesteśmy dosyć młodym sklepem i jeszcze się uczymy - wiemy, że nie wszystko działa idealnie dlatego tym bardziej dziękujemy za takie uwagi.

Zaimplementowaliśmy już 2 dodatki do naszego sklepu które powinny usprawnić odnajdowanie okazji. Mamy nadzieję, że do nas wrócisz 😉

Panowie. Ależ ja sie absolutnie na Was nie gniewam. Cieszy, że liczycie się z uwagami. Nie robimy tego po złości lecz po to aby zakupy u Was odbywały się sprawniej. 

Oczywiście, że będę do Was wracał lecz musicie również pilnować stanów magazynowych, negocjować ceny wyjściowe aby być atrakcyjniejszym od konkurencji. Często się zdarza, że przez długi okres czasu macie problemy z dostępnością towaru. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aqua zawsze mega promo macie to fakt, teraz braki magazynowe ale śledzimy.

Bardzo chętnie z tym wypisaniem. Nawet przy planowanej promce np wpis śledzcie markę adbl bo wpada mega rabat. Tutaj dla użytkowników forum byłoby kuszące, a na pewno i dla Was korzystne bo patrząc po zakupach użytkowników trochę kasy się przelewa po tych sklepach 😁🔥

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DbamoAuto.pl napisał(a):

Wstążki na produktach już dostępne!😀 

Potwierdzam

3 minuty temu, DbamoAuto.pl napisał(a):

Niedługo wam wypisze może jakieś rabatowe perełki co do producentów, bo jakbym miała wszystkich wypisać, to bym do jutra siedziała🤣

A może wprowadzić dodatkowo filtrowanie po wielkości rabatu?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2022 o 09:38, pablo15005 napisał(a):

Na aqua zawsze mega promo macie to fakt, teraz braki magazynowe ale śledzimy.

Bardzo chętnie z tym wypisaniem. Nawet przy planowanej promce np wpis śledzcie markę adbl bo wpada mega rabat. Tutaj dla użytkowników forum byłoby kuszące, a na pewno i dla Was korzystne bo patrząc po zakupach użytkowników trochę kasy się przelewa po tych sklepach 😁🔥

ok. W takim razie śledźcie Cleantecha bo wpada mega rabat 😉  

Deturner też na grubo.

W dniu 4.11.2022 o 10:43, xadamx napisał(a):

Potwierdzam

A może wprowadzić dodatkowo filtrowanie po wielkości rabatu?

Niestety taki dodatek nie jest dostępny u naszego dostawcy sklepu.

Co do dostęoności produktów też wykryliśmy pewien problem który już niebawem zostanie zażegnany. Wiele produktów wpadało nam do rezerwacji i z niej nie wracało. Byliśmy pewni, że produkty się wyświetlają a okazuje się, że mamy je fizycznie a na sklepie internetowym pokazuje się ich brak. 

Kwestia tygodnia i powróci ok 300-400 produktów które są fizycznie a na sklepie ich nie ma

 

Mamy nadzieję, że wstążki z rabatem choć częściowo ułatwią Wam zakupy.

A i co poniedziałek wpadają nowe produkty tygodnia na które przewidziany jest dodatkowy rabat.

Jest to ciekawa okazja do złapania obniżek oraz poznania naszej ekipy ponieważ co tydzień produkty tygodnia prezentuje inny jej członek 😉

Dziś będzie to nawet członkini 😀 Julia.  Także wpadajcie na nasze sociale i sprawdzajcie nowe produkty tygodnia.

Pozdro 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DbamoAuto.pl A czy jest szansa na wprowadzenie (wydaje się prostego, a jakże ultra pomocnego) filtra w postaci dostępności towaru?

Masa produktów od dawna jest jako brak w magazynie i przeklikiwanie tego jest uciażliwe

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Grzechu23 napisał(a):

@DbamoAuto.pl A czy jest szansa na wprowadzenie (wydaje się prostego, a jakże ultra pomocnego) filtra w postaci dostępności towaru?

Masa produktów od dawna jest jako brak w magazynie i przeklikiwanie tego jest uciażliwe

Już pytam się naszego informatyka, co możemy z tym zrobić 😉

 

Produkty NIEDOSTĘPNE zostały już wyłączone ze strony, będą się one automatycznie aktywować, zgodnie z dostępnością 😀

Mam nadzieję, że ułatwi to wam zakupy na naszej stronie internetowej 😇

I bardzo dziękujemy, za wasze uwagi na temat tego co powinno być inaczej! 

My jesteśmy dla WAS, a więc będziemy się starać robić wszystko, abyście byli zadowoleni ☺️

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psst!  Śpicie??

Wpadam do was z mega fajnym info!🤪

Wpadajcie na naszego instagrama @dbamoauto.pl, wczoraj wleciał gruby konkurs we współpracy z CLEANTLE🎁

Do zgarnięcia jest giga zestaw, także liczymy też na kreatywność naszych forumowiczów 🤪🙈

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.