Jump to content

馃崅Jesienna promocja nawet do -35%馃崅

Recommended Posts

M贸wi艂am, 偶e wracamy i nie 偶artowa艂am馃槑馃敟 Na naszej stronie www.dbamoauto.pl wystartowa艂a JESIENNA PROMOCJA, rabaty si臋gaj膮 nawet -35%馃敟馃か

DBAMY o to, aby wasze auta by艂y zadbane przez calutk膮 jesie艅馃殬

Jestem pewna, 偶e znajdziecie co艣 dla siebie w 艣wietnej cenie!聽

Nie聽zapominajcie o najwa偶niejszym - dla forumowicz贸w mamy r贸wnie偶 co艣 specjalnego.

Wpisujcie w uwagach do zam贸wienia "forum kosmetyka aut" a otrzymacie dodatkowe gratisy馃巵

I standardowo pochwalcie si臋 w komentarzach, co uda艂o wam si臋 upolowa膰馃槑

8080AC02-0B95-4008-95A7-E587FE43CFEC.jpeg

• Lubi臋 to 1

W zak艂adce "promocje" macie 104 strony z produktami 馃檪

艢rednio mi si臋 u艣miecha szuka膰 tego -35 % 馃榿

Proponuj臋 wam by艣cie mieli jeszcze jako dodatkowa zak艂adk臋 np, -15, 20, 25, 30, 35 i ka偶da z nich oddzielnie 馃檪

• Lubi臋 to 6

6 minut temu, PawelRDM napisa艂(a):

przej偶a艂em kilka stron 馃槃

tu rodzynek:聽

https://dbamoauto.pl/pl/p/FUNKY-WITCH-Silica-Limited-Wax-150ml/1756

Z do艣wiadczenia powiem 偶e w sprawie rodzynk贸w najlepiej zawsze wykona膰 najpierw telefon 馃槄

Ale nie powiem, dobra robota. Ja si臋 podda艂em jak zobaczy艂em ilo艣膰 stron 馃榿

• Lubi臋 to 1

9 minut temu, Tomas-sg napisa艂(a):

Ja ju偶 od poprzedniej akcji omijam przegl膮danie takich promocji w dbamoauto.

Zdecydowanie lepiej ten temat funkcjonuje gdzie indziej ("m艂ody"). Tam spokojnie oddaj臋 si臋 dokonaniu zakup贸w rzeczy, kt贸re nie s膮 mi na ju偶 potrzebne, a kusz膮 cenami.

14 godzin temu, Tomas-sg napisa艂(a):

W zak艂adce "promocje" macie 104 strony z produktami 馃檪

艢rednio mi si臋 u艣miecha szuka膰 tego -35 % 馃榿

18 minut temu, xadamx napisa艂(a):

My艣la艂em, 偶e tylko mnie tak to irytuje (lekko m贸wi膮c), ale jak wida膰 nie 馃槈

Samo filtrowanie produkt贸w jest tak archaiczne, 偶e naprawd臋 ci臋偶ko si臋 to przegl膮da.

W dniu 28.10.2022 o 09:37, Tomas-sg napisa艂(a):

Z do艣wiadczenia powiem 偶e w sprawie rodzynk贸w najlepiej zawsze wykona膰 najpierw telefon 馃槄

Rodzynek jest nadal dost臋pny wi臋c zapraszamy do zakup贸w 馃槈

W dniu 28.10.2022 o 09:48, xadamx napisa艂(a):

Zdecydowanie lepiej ten temat funkcjonuje gdzie indziej ("m艂ody"). Tam spokojnie oddaj臋 si臋 dokonaniu zakup贸w rzeczy, kt贸re nie s膮 mi na ju偶 potrzebne, a kusz膮 cenami.

Adam nie gniewaj si臋 na nas, jeste艣my dosy膰 m艂odym sklepem i jeszcze si臋 uczymy - wiemy, 偶e nie wszystko dzia艂a idealnie dlatego tym bardziej dzi臋kujemy za takie uwagi.

Zaimplementowali艣my ju偶 2 dodatki do naszego sklepu kt贸re powinny usprawni膰 odnajdowanie okazji. Mamy nadziej臋, 偶e do nas wr贸cisz 馃槈

W dniu 28.10.2022 o 10:08, Kubos napisa艂(a):

My艣la艂em, 偶e tylko mnie tak to irytuje (lekko m贸wi膮c), ale jak wida膰 nie 馃槈

Samo filtrowanie produkt贸w jest tak archaiczne, 偶e naprawd臋 ci臋偶ko si臋 to przegl膮da.

Niestety podczas wybierania bazy do budowania sklepu by膰 mo偶e postawili艣my na nie tego "konia", lecz w艂a艣nie takie uwagi s膮 nam potrzebne by m贸c si臋 poprawia膰.

Do艂o偶yli艣my dwa dodatki do sklepu kt贸re sprawi膮, 偶e przy produkcie b臋dzie wst膮偶ka z procentowym rabatem oraz drugi kt贸ry ..... rozumie tylko nasz informatyk聽馃榾

2 godziny temu, DbamoAuto.pl napisa艂(a):

Adam nie gniewaj si臋 na nas, jeste艣my dosy膰 m艂odym sklepem i jeszcze si臋 uczymy - wiemy, 偶e nie wszystko dzia艂a idealnie dlatego tym bardziej dzi臋kujemy za takie uwagi.

Zaimplementowali艣my ju偶 2 dodatki do naszego sklepu kt贸re powinny usprawni膰 odnajdowanie okazji. Mamy nadziej臋, 偶e do nas wr贸cisz 馃槈

Panowie. Ale偶 ja sie absolutnie na Was nie gniewam. Cieszy, 偶e liczycie si臋 z uwagami. Nie robimy tego po z艂o艣ci lecz po to aby zakupy u Was odbywa艂y si臋 sprawniej.聽

Oczywi艣cie, 偶e b臋d臋 do Was wraca艂 lecz musicie r贸wnie偶 pilnowa膰 stan贸w magazynowych, negocjowa膰 ceny wyj艣ciowe aby by膰 atrakcyjniejszym od konkurencji. Cz臋sto si臋 zdarza, 偶e przez d艂ugi okres czasu macie problemy z dost臋pno艣ci膮 towaru.聽

• Lubi臋 to 1

Na aqua zawsze mega promo macie to fakt, teraz braki magazynowe ale 艣ledzimy.

Bardzo ch臋tnie z tym wypisaniem. Nawet przy planowanej promce np wpis 艣ledzcie mark臋 adbl bo wpada mega rabat. Tutaj dla u偶ytkownik贸w forum by艂oby kusz膮ce, a na pewno i dla Was korzystne bo patrz膮c po zakupach u偶ytkownik贸w troch臋 kasy si臋 przelewa po tych sklepach 馃榿馃敟

• Super 1

3 minuty temu, DbamoAuto.pl napisa艂(a):

Wst膮偶ki na produktach ju偶 dost臋pne!馃榾

Potwierdzam

3 minuty temu, DbamoAuto.pl napisa艂(a):

Nied艂ugo wam wypisze mo偶e jakie艣 rabatowe pere艂ki co do producent贸w, bo jakbym mia艂a wszystkich wypisa膰, to bym do jutra siedzia艂a馃ぃ

A mo偶e wprowadzi膰 dodatkowo filtrowanie po wielko艣ci rabatu?

• Lubi臋 to 2

W dniu 4.11.2022 o 09:38, pablo15005 napisa艂(a):

Na aqua zawsze mega promo macie to fakt, teraz braki magazynowe ale 艣ledzimy.

Bardzo ch臋tnie z tym wypisaniem. Nawet przy planowanej promce np wpis 艣ledzcie mark臋 adbl bo wpada mega rabat. Tutaj dla u偶ytkownik贸w forum by艂oby kusz膮ce, a na pewno i dla Was korzystne bo patrz膮c po zakupach u偶ytkownik贸w troch臋 kasy si臋 przelewa po tych sklepach 馃榿馃敟

ok. W takim razie 艣led藕cie Cleantecha bo wpada mega rabat 馃槈聽聽

Deturner te偶 na grubo.

W dniu 4.11.2022 o 10:43, xadamx napisa艂(a):

Potwierdzam

A mo偶e wprowadzi膰 dodatkowo filtrowanie po wielko艣ci rabatu?

Niestety taki dodatek nie jest dost臋pny u naszego dostawcy sklepu.

Co do dost臋ono艣ci produkt贸w te偶 wykryli艣my pewien problem kt贸ry ju偶 niebawem zostanie za偶egnany. Wiele produkt贸w wpada艂o nam do rezerwacji i z niej nie wraca艂o. Byli艣my pewni, 偶e produkty si臋 wy艣wietlaj膮 a okazuje si臋, 偶e mamy je fizycznie a na sklepie internetowym pokazuje si臋 ich brak.聽

Kwestia tygodnia i powr贸ci ok 300-400 produkt贸w kt贸re s膮 fizycznie a na sklepie ich nie ma

Mamy nadziej臋, 偶e wst膮偶ki z rabatem cho膰 cz臋艣ciowo u艂atwi膮 Wam zakupy.

A i co poniedzia艂ek wpadaj膮 nowe produkty tygodnia na kt贸re przewidziany jest dodatkowy rabat.

Jest to ciekawa okazja do z艂apania obni偶ek oraz poznania naszej ekipy poniewa偶 co tydzie艅 produkty tygodnia prezentuje inny jej cz艂onek 馃槈

Dzi艣 b臋dzie to nawet cz艂onkini聽馃榾聽Julia.聽 Tak偶e wpadajcie na nasze sociale i sprawdzajcie nowe produkty tygodnia.

Pozdro 馃槈

• Lubi臋 to 1

21 godzin temu, Grzechu23 napisa艂(a):

@DbamoAuto.pl A czy jest szansa na wprowadzenie (wydaje si臋 prostego, a jak偶e ultra pomocnego) filtra w postaci dost臋pno艣ci towaru?

Masa produkt贸w od dawna jest jako brak w magazynie i przeklikiwanie tego jest ucia偶liwe

Ju偶 pytam si臋 naszego informatyka, co mo偶emy z tym zrobi膰 馃槈

Produkty NIEDOST臉PNE zosta艂y ju偶 wy艂膮czone ze strony,聽b臋d膮 si臋 one automatycznie aktywowa膰, zgodnie z dost臋pno艣ci膮聽馃榾

Mam nadziej臋, 偶e u艂atwi to wam zakupy na naszej stronie internetowej聽馃槆

I bardzo dzi臋kujemy, za wasze uwagi na temat tego co powinno by膰 inaczej!聽

My jeste艣my dla WAS, a wi臋c b臋dziemy si臋 stara膰 robi膰 wszystko, aby艣cie byli zadowoleni聽鈽猴笍

• Lubi臋 to 2
  • Super 1

Psst! 聽艢picie??

Wpadam do was z mega fajnym info!馃お

Wpadajcie na naszego instagrama @dbamoauto.pl, wczoraj wlecia艂 gruby konkurs we wsp贸艂pracy z CLEANTLE馃巵

Do zgarni臋cia jest giga zestaw, tak偶e liczymy te偶 na kreatywno艣膰 naszych forumowicz贸w聽馃お馃檲