Skocz do zawartości

🍂Jesienna promocja nawet do -35%🍂


DbamoAuto.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@DaroMCZ Czyli nic u nich się nie zmieniło. Dwa razy zamawiałem i za każdym razem była albo uszkodzona butelka albo inny problem, typu brak atomizerów albo jak w twoim przypadku nie te które są dokładane przez producenta. Przecież Cleantle od początku chwali się atomizerami, a te u Ciebie to jakiś kompletnie losowo wybrany przez nich model. Ale po co się czepiać skoro dołożyli atomizer do piany aktywnej :-)Tam chyba nikt nie patrzy co pakuje?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaroMCZ no to jeszcze lepiej, uznali , że skoro kupiłeś 3 sztuki extra to po co wysyłać Ci dedykowane. Klasyka u nich. Jak powalczysz to może doślą, z tego co wiem Cleantle jest bardzo dumne z atomizerów , które dokłada. Chwalili się , że testowali wiele z nich i te są ich zdaniem najlepsze. Chyba dają Guale ale mogę się mylić. Nie mam nic do @DbamoAuto.pl i życzę im jak najlepiej, ale chyba sporo pracy przy szkoleniach i logistyce ich czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triggery Guala mocno spadły na jakości. Jeszcze stare TS05 były bardzo dobre, ale te obecne TS06 to relatywnie lipa porównując do starych.

A co do sklepu to ja też do Cleantle Wheel and Tire nie dostałem triggera, ale u mnie tego nie brakuje więc nie robiłem afery 😆
Ale rozumiem zniesmaczenie innych - jak by chcieć samemu oddzielnie kupić to 3,50zł minimalnie za dobry trigger trzeba dać

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MikeLBN ja myśle, że tu już nie chodzi o magiczne 3,5zl tylko jeśli w paczce zabraknie triggera to nie każdy posiada wolne na stanie lub nie każdemu się uśmiecha przekręcać z jednej butli na drugą. Zamawiasz, liczysz na to że będzie i potem nie miłe rozczarowanie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaroMCZ @gprzesniak @MikeLBN @zeea tez cus u nich kupilem, mianowicie HDR500, w promo , zacnie , bo z 1200 na 950,ale co w gratisie?, zgadnijcie, firmy prudukcence im tony setek gratisow dają, , co mi dołozyli?? scierke QWA, promo zacna, to trza przyznac, ale juz nic od nich nie kupie, no chyba  ze mnie zmuszą cena ;-)

  • Haha 1
  • Nie lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim. Na początku chcielibyśmy przeprosić za zaistniałe sytuacje, lecz proszę nam wierzyć nie wszystkie są zależne od nas. Dokładamy wszelkich starań by paczki pakowane przez nas były kompletne i dobrze zabezpieczone. Pakuje je zawsze jedna i ta sama osoba czyli Adam. Numer do Adama to 727 727 763- jeśli cokolwiek jest nie tak z waszymi paczkami jest to najszybsza droga do poinformowania o tym. Adam dzielnie znosi krytykę i stara się poprawiać z każdym dniem. Natomiast oprócz zamówień dla klientów sklepów internetowych Adam towaruje również nasze kilkadziesiąt sklepów i tak - bijemy się w pierś - czasem coś pójdzie nie tak.

Zmienimy to i będziemy teraz z aptekarską dokładnością pilnować dokładanych triggerów.

Co do pękniętych produktów to tu już naprawdę mega dbamy o jakość ich pakowania i zdarza się to wyjątkowo rzadko, ale skłamałbym gdybym powiedział, że nie zdarza się nigdy. Wiecie jak to bywa z kurierami...czasem pograją paczką w nogę

Tym razem jednak błąd był nie w pakowaniu a w sprzedaży produktu z fabryczną wadą która objęła niektóre butelki od Cleantle i najzwyczjniej w świecie nie zauważyliśmy że ta butelka przecieka lub zaczęła przeciekać po przekazniu do kuriera.

5 godzin temu, DaroMCZ napisał(a):

@DbamoAuto.pl zamówienie już u mnie. Dzięki za szybką wysyłkę 👍

Niestety butelka z apc nie wytrzymała dostawy, pękło dno i trochę wyciekło i zalało paczkę ☹️

A187D4D6-3697-4437-9CAA-1C612F717D86.jpeg.71515e9c88ba5b40f1eea322717851ed.jpeg

650F8670-F886-423B-A4CE-91B952FB0DF2.jpeg.c701d1ed069b725b44144cdf2b0978f2.jpeg

Najmoicniej przepraszamy za zaistniałą sytuację, natomiast butelka z APC została wysłana z wadliwej partii Cleantle i niestety one pękają od patrzenia lub stania na półce. Prosimy o zgłoszenie się telefoniczne bądź mailowo a doślemy produkt na nasz koszt już w poprawionej butelce, wraz z brakującymi triggerami. To APC proszę zachować. Będzie prawie 2 litry w cenie jednego 🙂

 

4 godziny temu, gprzesniak napisał(a):

@DaroMCZ Czyli nic u nich się nie zmieniło. Dwa razy zamawiałem i za każdym razem była albo uszkodzona butelka albo inny problem, typu brak atomizerów albo jak w twoim przypadku nie te które są dokładane przez producenta. Przecież Cleantle od początku chwali się atomizerami, a te u Ciebie to jakiś kompletnie losowo wybrany przez nich model. Ale po co się czepiać skoro dołożyli atomizer do piany aktywnej :-)Tam chyba nikt nie patrzy co pakuje?

Zmieniło i to wielę, natomiast jakiegoś pecha do Was mamy i jak nam coś nie pójdzie to właśnie tu 😉

Przepraszamy za brak triggerów. Prosimy o kontakt telefoniczny na 727 727 763 lub na mail i doślemy na nasz koszt plus wrzucimy jakieś gratisiki w ramach rekompensaty.

3 godziny temu, MikeLBN napisał(a):

Triggery Guala mocno spadły na jakości. Jeszcze stare TS05 były bardzo dobre, ale te obecne TS06 to relatywnie lipa porównując do starych.

A co do sklepu to ja też do Cleantle Wheel and Tire nie dostałem triggera, ale u mnie tego nie brakuje więc nie robiłem afery 😆
Ale rozumiem zniesmaczenie innych - jak by chcieć samemu oddzielnie kupić to 3,50zł minimalnie za dobry trigger trzeba dać

Każdy powinien otrzymać trigger więc jeśli taka sytuacja miała miejsce to prosimy o kontakt a wyślemy go na nasz koszt, Proszę o dopisanie że jesteś z kosmetykiaut a dorzucimy gratisy za pomyłkę.

 

2 godziny temu, zeea napisał(a):

@MikeLBN ja myśle, że tu już nie chodzi o magiczne 3,5zl tylko jeśli w paczce zabraknie triggera to nie każdy posiada wolne na stanie lub nie każdemu się uśmiecha przekręcać z jednej butli na drugą. Zamawiasz, liczysz na to że będzie i potem nie miłe rozczarowanie. 

Dokładnie. Zgadzamy się w 10000%. Zamawiacie towar i macie otrzymywać co najmniej 100% swojego zamówienia, braki są niedopuszczalne.

45 minut temu, yas napisał(a):

@DaroMCZ @gprzesniak @MikeLBN @zeea tez cus u nich kupilem, mianowicie HDR500, w promo , zacnie , bo z 1200 na 950,ale co w gratisie?, zgadnijcie, firmy prudukcence im tony setek gratisow dają, , co mi dołozyli?? scierke QWA, promo zacna, to trza przyznac, ale juz nic od nich nie kupie, no chyba  ze mnie zmuszą cena ;-)

na ten wpis brakuje nam niestety słów....

250zł rabatu - mało

sciereczka w gratisie przeważyła falę goryczy i straciliśmy klienta...ehh

Powiem Wam, że przykre to jest i trochę podcina skrzydła...

Robimy co możemy by jak najlepiej doceniać społeczność z kosmetyki aut, bo sam zaczynałem od tego forum przygodę z detailingiem lata temu. Staramy się dorzucać specjalnie tylko dla was do każdego zamówienia gratisy które mamy aktualnie dostępne. Jednak zawsze piszemy by w uwagach do zamówienia napisać, że jesteście z forum kosmetyki aut. Niestety nie jesteśmy cały czas na forum i bez tej informacji nie jesteśmy w stanie zweryfikować "skąd jesteście" 

Gratisy są różne, raz próbki od CAR LABA, raz próbki od funky witch, czasami naklejki, opaski, breloczki, ramki pod tablicę - tak naprawdę jest to gratis i co aktualnie mamy staramy się wam dorzucać.

AAAaale wyobrażenie że dostajemy od producentów tysiące i tony gratisów jest najzwyczajniej w świecie mylne. Często a nawet przeważnie płacimy za te próbki. Owszem zdarza się, że producent współfinansuje próbki, sprzedając nam je po kosztach - gdyż oboje gramy do tej samej bramki, natomiast 80 % gratisów, które dostajecie są to gratisy których nie dostaliśmy a kupiliśmy.

Nie piszę tego by się tutaj chwalić czy żalić ale serio robimy co się da żeby jak najbardziej docenić społeczność KA - owszem zdarzą się jakieś fuckupy za które jeszcze raz przepraszamy i dołożymy wszystkich sił by się ich pozbyć

Natomiast w momencie kiedy słyszę taką wypowiedź jaką napisał "yas" no to ręce opadają... serio

Może trochę za emocjonalnie podchodzimy do tematu.

Przykre to, mam nadzieję, że jest tu wielu z Was którzy czytają i doceniają to co robimy a po prostu nie biorą udziału w dyskusji

Mam nadzieję, że nie przeraziła was pisownia i brak interpunkcji ale późno jest ;)

Spokojnej nocy 

3majcie się

  • Lubię to 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, yas napisał(a):
@DaroMCZ @gprzesniak @MikeLBN @zeea tez cus u nich kupilem, mianowicie HDR500, w promo , zacnie , bo z 1200 na 950,ale co w gratisie?, zgadnijcie, firmy prudukcence im tony setek gratisow dają, , co mi dołozyli?? scierke QWA, promo zacna, to trza przyznac, ale juz nic od nich nie kupie, no chyba  ze mnie zmuszą cena ;-)


Naprawdę przy takiej dobrej cenie oczekujesz mega gratisu? Wolę za zaoszczędzone pieniądze sobie ufundować go sam.
W jednym sklepie od 10 lat zostawiłem sporo kasy będąc w klubie z dobrym rabatem (na poziomie -15%). Jednak po pewnych zmianach zasad rabat zniknął i dowiedziałem się, że na następny już nie zasłużę tylko dołączę do nowych zasad zbierania punktów. Przy pierwszych zamówieniach nikt z obsługi nie pamiętał, że jestem ziomkiem od zawsze, po prostu w sklepie nastało „nowe”.
Na szczęście w podobnym czasie w pobliskiej miejscowości powstało DoA, wreszcie zamiast kopać się z koniem i debiutantami w internetowych sklepach mogłem poczuć, dotknąć, powąchać produkty w sklepie stacjonarnym. Tego najbardziej mi brakowało przy zakupach internetowych - dostępności towarów na wyciągnięcie ręki. Trzymam kciuki za ambitny projekt siatek sklepów stacjonarnych w większości dużych miast w PL.
Po dłuższym znudzeniu odkrywam swoje hobby na nowo.
Sklep internetowy wymaga kilku poprawek, ale dostępność marek poprawia się z miesiąca na miesiąc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, yas napisał(a):

@DaroMCZ @gprzesniak @MikeLBN @zeea tez cus u nich kupilem, mianowicie HDR500, w promo , zacnie , bo z 1200 na 950,ale co w gratisie?, zgadnijcie, firmy prudukcence im tony setek gratisow dają, , co mi dołozyli?? scierke QWA, promo zacna, to trza przyznac, ale juz nic od nich nie kupie, no chyba  ze mnie zmuszą cena ;-)

W gratisie dwie i pół paki plus ściereczka i jeszcze mało.. pokolenie 500+.. dramat 🤦

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, DbamoAuto.pl napisał(a):

Przepraszamy za brak triggerów. Prosimy o kontakt telefoniczny na 727 727 763 lub na mail i doślemy na nasz koszt plus wrzucimy jakieś gratisiki w ramach rekompensaty.

Każdy powinien otrzymać trigger więc jeśli taka sytuacja miała miejsce to prosimy o kontakt a wyślemy go na nasz koszt, Proszę o dopisanie że jesteś z kosmetykiaut a dorzucimy gratisy za pomyłkę.

Spoko, obejdę się bez. Mi akurat triggerów nie brakuje 😅

Ale dzięki za ofertę, doceniam 🙂

Godzinę temu, DbamoAuto.pl napisał(a):

na ten wpis brakuje nam niestety słów....

Zgadzam się w 100%. Przy tak dobrych cenach jaki kolwiek gratis to wisenka na torcie i należy być wdzięcznym

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
16 godzin temu, DaroMCZ napisał(a):

Niestety butelka z apc nie wytrzymała dostawy

tu chyba lezy problem po stronie Cleantle bo u mnie dokładnie w tym samym miejscu pękła butelka i w takim sam sposób a słyszałem że mieli wadliwa partie butelek. 

12 godzin temu, yas napisał(a):

bo z 1200 na 950,ale co w gratisie?

250zł to juz niezła promocja a jeszcze dorzucili fibra w gratisie wiec jak dla mnie bardzo dobrze sie zachowali. Ja ostatnio mało dostaje gratisów a zamawiam sporo ale dla mnie zamiast super hiper mega gratis w postaci testerka czy fibry za 50gr która do niczego sie nie nadaje wole dostac dobry rabat i za to co zaoszczędzę kupic coś innego 😉 wbrew pozora firmy nie daja tyle gratisów. 
Są firmy co daja duzo gratisów jak np. SG gdzie ich testerów to mam cała mase ale np. inne firmy nei daja ale każą siebie płacić za testery 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę już paczek odebrałem od Dbamoauto i nigdy nie było żadnych problemów , wszystko zapakowane idealnie. 

Jeżeli chodzi o gratisy to również zawsze coś było , bez różnicy czy paczka za 100 zł czy za 500 zł , zawsze jakieś testerki wrzucili do paczki.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za żenada , żeby kupić produkt -250zł i jeszcze wymagać gratisów za kolejne 250zł ?! 

Wstyd...

 

Kupuje od Dbam o Auto już sporo razy, duże zakupy,małe i zawsze jestem zadowolony , a i nawet na czacie chyba właśnie Adam odpisywał mi z pomocą o 22 godiznie....

Chłopaki staja na głowie zeby opanować świat detailingu a takie marudzenie to podcina skrzydła mega....Lepiej było kupić produkt w normalnej cenie i dostać butelke płynu do szyb za 20zł i klient by sie jarał gratisem zamiast dużym rabatem 😄😄😄

 

 

@DbamoAuto.pl nie ma co, nikt nie jest idealny ! Działajcie , rozwijajcie się ! 

 

  • Lubię to 3
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takie podejście do klienta to ja szanuje. Dziś otrzymałem paczkę od @DbamoAuto.pl z brakującymi trigerami, darmowym APC oraz gratisami. Dla mnie sprawa załatwiona lepiej niż się spodziewałem i napewno wrócę 👍

C003F3DF-138D-4CC6-B31D-18F1620FEA0A.jpeg.10e76805fe02c26f9be71c11f3a6bb8a.jpeg

 

PS. Jakiego wosku to próbka? 😅
 

FEA23142-945B-44DA-B584-F821DA79EAD5.jpeg.06b3a9252db6bae6178d015e1edcde36.jpeg

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2022 o 18:57, DaroMCZ napisał(a):

Takie podejście do klienta to ja szanuje. Dziś otrzymałem paczkę od @DbamoAuto.pl z brakującymi trigerami, darmowym APC oraz gratisami. Dla mnie sprawa załatwiona lepiej niż się spodziewałem i napewno wrócę 👍

C003F3DF-138D-4CC6-B31D-18F1620FEA0A.jpeg.10e76805fe02c26f9be71c11f3a6bb8a.jpeg

 

PS. Jakiego wosku to próbka? 😅
 

FEA23142-945B-44DA-B584-F821DA79EAD5.jpeg.06b3a9252db6bae6178d015e1edcde36.jpeg

 

Wyjątkowa receptura stworzona wspólnie z Funky Witch specjalnie dla Dbamoauto.pl 🙂 

Dziękujemy i cieszymy się, że jesteś zadowolony  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.