Skocz do zawartości

Cleantle - Interior Cleaner+


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Tym razem trochę ReWork, a trochę nowość 🙂 Zmiany są na tyle duże, że jednak bardziej określamy to jako nowość!

Interior Cleaner+ to produkt mocno skoncentrowany o wszechstronnym zastosowaniu do czyszczenia wnętrza pojazdu. Skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia z plastiku, winylu, tapicerki materiało- wej, ekranów LCD, alcantary, tapicerki skórzanej i ekoskóry. Jest maksymalnie bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Pozostawia anty- statyczną powłokę, dzięki której osiada mniej kurzu we wnętrzu pojazdu. Nie zawiera niebez- piecznego wodorotlenku sodu. Ma działanie antybakteryjne zgodnie z normą EN 1276 (1997) potwierdzone badaniami. Produkt łatwo biodegradowalny. Interior Cleaner+ sprawdzi się przy kompleksowym czyszczeniu wnętrza auta.

Ponownie bez szkodliwych substancji, ultrabezpieczny ale z bdb mocą czyszczenia! (moc wyższa niż rozcieńczone APC 1:10). 

Ceny:

500ml - 19,99 zł

1l - 29,99 zł

5l - 69,99 zł

interior_cleaner_500ml_trigger_1000.jpg.b433b717d022a6bd120e83e3dcfe92ab.jpg

Najważniejsze cechy:

-antybakteryjny - zgodnie z normą EN 1276 (1997)

-pozostawia antystatyczną powłokę

-brak szkodliwego wodorotlenku sodu -maksymalne bezpieczeństwo

– nie uszkadza materiałów nawet po zaschnięciu!

-wysoka siła czyszczenia

-nie wywołuje efektu „duszenia”

-mocno skoncentrowany

-zapach pomarańczowy

 

Tutorial:

 

  • Lubię to 5
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, Putkowski07 napisał:

@Cleantle a można jakoś rozcieńczyć Np 1:3? Jakieś Wasze próby/testy?

Jasne że można. Trzeba się liczyć z mniejszą moca, piana i właściwościami antystatycznymi. Wlasciwosci antybakteryjne zostaną na tym  samym poziomie:)

Ogólnie produkt jest sredniopieniacy się, najlepiej korzystać z miękkich pędzelków to wspomaga pienienie lub dobrze zwilżyć powierzchnię produktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
5 godzin temu, maciek-drummer napisał:

Jak się zachowuje na ekranach LCD? Przetrzyj i zapomnij, czy może smużyć?

Przetrzeć fibra lekko zwilzona produktem. Na pewno zbyt duża ilość produktu może powodować smużenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Cleantle napisał:

Jasne że można. Trzeba się liczyć z mniejszą moca, piana i właściwościami antystatycznymi. Wlasciwosci antybakteryjne zostaną na tym  samym poziomie:)

Ogólnie produkt jest sredniopieniacy się, najlepiej korzystać z miękkich pędzelków to wspomaga pienienie lub dobrze zwilżyć powierzchnię produktem.

Dzięki za info 💪🏻💪🏻😎 z mniejsza mocna czyszcząca się liczę. Czasami mi zależy by psikanc na fibre zebrać kurze i wyczyścić lekkie zabrudzenia. Na szczury to używam Waszego apc które mi się spodobało 🙂 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
12 godzin temu, Putkowski07 napisał:

Dzięki za info 💪🏻💪🏻😎 z mniejsza mocna czyszcząca się liczę. Czasami mi zależy by psikanc na fibre zebrać kurze i wyczyścić lekkie zabrudzenia. Na szczury to używam Waszego apc które mi się spodobało 🙂 

 

Apc w jakim stężeniu używasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2022 o 12:55, Cleantle napisał:

Jasne że można. Trzeba się liczyć z mniejszą moca, piana i właściwościami antystatycznymi. Wlasciwosci antybakteryjne zostaną na tym  samym poziomie:)

Ogólnie produkt jest sredniopieniacy się, najlepiej korzystać z miękkich pędzelków to wspomaga pienienie lub dobrze zwilżyć powierzchnię produktem.

Czyli nie pieni się jak stara wersja - bo stary z dobrym miękkim pędzlem pienił się na bogato (niektórym to przeszkadzało).

Zamówiłem właśnie i zobaczymy bo starą wersję używałem często, gęsto. To był mój NR1.

Jak rodzi sobie na materiale (plamy) i nada się do podsufitki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 godzinę temu, V1RU$ napisał:

Czyli nie pieni się jak stara wersja - bo stary z dobrym miękkim pędzlem pienił się na bogato (niektórym to przeszkadzało).

Zamówiłem właśnie i zobaczymy bo starą wersję używałem często, gęsto. To był mój NR1.

Jak rodzi sobie na materiale (plamy) i nada się do podsufitki ?

Z miękkim pędzlem pieni się mocno, lepiej niż nowe apc rozrobione 1 do 10  🙂

jeśli  chodzi o podsufitkę jak najbardziej polecam do bonetowania, plamy cięższe też potrafi ściągnąć, dodatkowo radzi sobie tez dobrze z pozostałościami przykrych zapachow (np  wymiocion). Mieliśmy taki przypadek w jednym teście gdzie pozostawał smrodek po wymiocinach (już wyprane wczesniej) I dopiero po spryskaniu interior cleanerem+ i pozostawieniu na dłuższą chwilę przykry zapach ustąpił.

Interior Cleaner+ mimo braku wodorotlenku sodu jest dużo skuteczniejszy niż stary Inside Cleaner.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cleantle napisał:

Apc w jakim stężeniu używasz?

Klasycznie 1:9 a do lżejszych 1:20. 
jestem z tych co wolą podejść drugi raz a nawet trzeci niż brać zawodnika który dusi itp. Stawiam także na bezpieczeństwo swoje i czyszczonej powierzchni 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Cleantle napisał:

Z miękkim pędzlem pieni się mocno, lepiej niż nowe apc rozrobione 1 do 10  🙂

jeśli  chodzi o podsufitkę jak najbardziej polecam do bonetowania, plamy cięższe też potrafi ściągnąć, dodatkowo radzi sobie tez dobrze z pozostałościami przykrych zapachow (np  wymiocion). Mieliśmy taki przypadek w jednym teście gdzie pozostawał smrodek po wymiocinach (już wyprane wczesniej) I dopiero po spryskaniu interior cleanerem+ i pozostawieniu na dłuższą chwilę przykry zapach ustąpił.

Interior Cleaner+ mimo braku wodorotlenku sodu jest dużo skuteczniejszy niż stary Inside Cleaner.

Testowy bok drzwi już czeka, wielu na nim poległo :-)

Jaram się jak dziecko :-) a paczki jeszcze nie ma :-)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj IC od Was przyjedzie i będę mocno porównywał z innymi interior cleanerami.
Mam kilka pytań odnosnie produktu:

Jakie jest PH produktu?
Czy produkt zwalcza tylko bakterie czy rowniez wirusy lub inne drobnoustroje?
Ile dokładnie minimum sekund/minut produkt musi być na powierzchni, aby wykazać działanie bakteriobójcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
6 minut temu, Loreks napisał:

Dzisiaj IC od Was przyjedzie i będę mocno porównywał z innymi interior cleanerami.
Mam kilka pytań odnosnie produktu:

Jakie jest PH produktu?
Czy produkt zwalcza tylko bakterie czy rowniez wirusy lub inne drobnoustroje?
Ile dokładnie minimum sekund/minut produkt musi być na powierzchni, aby wykazać działanie bakteriobójcze?

pH - 8

Jeśli chodzi o to z czym sobie radzi to: bakterie, drobnoustroje, wirusy, grzyby. 

Jeśli chodzi o czas to bardzo to uproszczę ponieważ jest to zależne od wielu czynników (takich jak temp. stopień zabrudzenia) ale w uproszczeniu po 30 sek w temperaturze dodatniej produkt w większości przypadków zabije 95-100% bakterii, drobnoustrojów i wirusów. Z grzybami mamy tutaj więcej zmiennych i potrzebny jest dłuższy czas działania. On i tak po nałożeniu pozostawia po sobie powłokę antystatyczną i antybakteryjną która z czasem zanika (tego czasu już nie badaliśmy ale jest potwierdzone, że rozwój drobnoustrojów na zabezpieczonym fragmencie następował o wiele wolniej niż na niezabezpieczonym).

3 minuty temu, Cleantle napisał:

pH - 8

Jeśli chodzi o to z czym sobie radzi to: bakterie, drobnoustroje, wirusy, grzyby. 

Jeśli chodzi o czas to bardzo to uproszczę ponieważ jest to zależne od wielu czynników (takich jak temp. stopień zabrudzenia) ale w uproszczeniu po 30 sek w temperaturze dodatniej produkt w większości przypadków zabije 95-100% bakterii, drobnoustrojów i wirusów.

Jednak już przy samym przetarciu produkt zadziała biobójczo + pozostawi po sobie powłokę.

Z grzybami mamy tutaj więcej zmiennych i potrzebny jest dłuższy czas działania. On i tak po nałożeniu pozostawia po sobie powłokę antystatyczną i antybakteryjną która z czasem zanika (tego czasu już nie badaliśmy ale jest potwierdzone, że rozwój drobnoustrojów na zabezpieczonym fragmencie następował o wiele wolniej niż na niezabezpieczonym).

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis otrzymalem paczke z MR.Cleaner , i zaczynam testy. Lexus IS250 2gen. auto dosyc zadbane we wnetrzu jak na mechanika , fajny zapach , dobrze czysci ,ogolnie na + , jak trafi mi sie jakis brudniejszy samochod nie omieszkam przedstawic paru fotek

IMG_20220817_174458.jpg

IMG_20220817_174502.jpg

IMG_20220817_174658.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
6 godzin temu, xadamx napisał:

Ja wygląda sprawa kropel deszczu/wody - pozostają zacieki/ślady po nich?

Chodzi Ci o efekt ktory pojawia przy niektorych dressingach? To nie jest dressing tylko cleaner, nie zostawia po sobie żadnej tłustej łuny. Dodatkowo produkt jest na bazie wody, nie zauważyliśmy żeby zostawały na zabezpieczonej części ślady po wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cleantle napisał:

Chodzi Ci o efekt ktory pojawia przy niektorych dressingach? To nie jest dressing tylko cleaner, nie zostawia po sobie żadnej tłustej łuny. Dodatkowo produkt jest na bazie wody, nie zauważyliśmy żeby zostawały na zabezpieczonej części ślady po wodzie.

Tak o to mi chodziło, bo skoro napisaliście, że zostawia po sobie jakieś powłoki to wolę się upewnić. Dzięki za info. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wstępny, pierwszych testach a raczej użyciu nowego Interior Cleanera i jedno co zauważyłem, to jest to, że "coś" pozostawia po sobie - np. dany czyszczony plastik nie jest jałowy tylko wyczyszczony i "odnowiony" Widać  ewidentne przyciemnienie. Nie wiem czy nie poszło to w stronie IQD niż IC 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
2 godziny temu, D@ViD napisał:

Jestem po wstępny, pierwszych testach a raczej użyciu nowego Interior Cleanera i jedno co zauważyłem, to jest to, że "coś" pozostawia po sobie - np. dany czyszczony plastik nie jest jałowy tylko wyczyszczony i "odnowiony" Widać  ewidentne przyciemnienie. Nie wiem czy nie poszło to w stronie IQD niż IC 🙂

Zostawia powloke antybakteryjna i antystatyczna 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.