Skocz do zawartości

Cleantle - Interior Cleaner+


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
42 minuty temu, andy.krystofi napisał(a):

@Cleantle mam problem, ponieważ zaaplikowałem produkt na pędzel klasyczny z Work Stuffa po czym delikatnie czyściłem wokół kratek nawiewu i mam wrażenie że delikatnie zmył mi się znaczek nawiewu. Mieliście może tego typu przypadek? Może jakieś tipy na używanie tego przy kratkach nawiewu?

Nie zdażyło się to nam nigdy ale jeśli nie są duże zabrudzenia to spokojnie produkty możesz rozcieńczać. Jeśli boisz się o najdelikatniejsze elementy to rozcieńcz np. 1:1 albo 1:2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2022 o 17:54, gtszudi napisał(a):

ja dzis otrzymalem paczke z MR.Cleaner , i zaczynam testy. Lexus IS250 2gen. auto dosyc zadbane we wnetrzu jak na mechanika , fajny zapach , dobrze czysci ,ogolnie na + , jak trafi mi sie jakis brudniejszy samochod nie omieszkam przedstawic paru fotek

IMG_20220817_174458.jpg

IMG_20220817_174502.jpg

IMG_20220817_174658.jpg

Nie wiem czy to ma dla Ciebie kolego jakieś znaczenie ale przypadkiem przyuważyłem że ktoś na allegro uzywa Twoich zdjęć (dokładniej jednego) w swoim ogloszeniu... 

12615020470

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do smug - robię właśnie W213, w którym piano black jest od cho... dużo. Chwila na dotarcie czystą, dobrej jakości mikrofibrą i żadnych smug nie ma. Ani na ww., ani na ekranach. Miałem spore obawy, a zostalem pozytywnie zaskoczony. Odparowuje bez trudu. Skuteczność czyszczenia jak przy poprzedniej wersji - świetna. Super się pieni pod pędzlem. Na zapach jakoś specjalnie nie zwróciłem uwagi - poprzednia wersja miała charakterystyczny, tu chyba robota mnie za bardzo wchłonęla, żeby się sztachać

Wyryte w skale z S20 FE 5G







  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
19 godzin temu, MMCzysci napisał(a):

Co do smug - robię właśnie W213, w którym piano black jest od cho... dużo. Chwila na dotarcie czystą, dobrej jakości mikrofibrą i żadnych smug nie ma. Ani na ww., ani na ekranach. Miałem spore obawy, a zostalem pozytywnie zaskoczony. Odparowuje bez trudu. Skuteczność czyszczenia jak przy poprzedniej wersji - świetna. Super się pieni pod pędzlem. Na zapach jakoś specjalnie nie zwróciłem uwagi - poprzednia wersja miała charakterystyczny, tu chyba robota mnie za bardzo wchłonęla, żeby się sztachać emoji12.png

Wyryte w skale z S20 FE 5G






 

Super, że to kolejne potwierdzenie że moc jest, mimo bezpieczniejszego i lepszego skladu pod kątem biodegradowalnosci 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

@drufi jedyne przejścia jakie mogła mieć to w wysyłce. Kupiłem kiedyś litr i sprzedawca wysłał mi 2x0,5l - pierwsza butelka była spoko, nic się nie działo, drugą odstawiłem na tył regału. Mineło z 4-5 miesięcy, dziś chciałem użyć Interiora ciekło spod butelki - ubytek był nie duży więc nie mogło to trwać długo. To samo zrobiło mi się w nowym Tech Cleanerze. Kosmetyki przechowuje w szafie, temperatura minimum 12 stopni. Czasem widzę, jak denka od tych butelek 1l wyginają się w drugą stronę i zamiast być wklęsłe są wypukłe i trzeba im pomóc. Ogółem jakościowo Cleantle ma chyba jedne z najgorszych butelek. Od Daily shampoo w przesyłce została pernamentnie, lekko wgięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sprawdziłem wszystkie moje butelki z Cleantle nie myślałem że jest tego aż tyle.

Żadne nie pęknięte, z całej tech chmary tylko Iron Man i Leather Cleaner minimalnie wkląśnietę, wcześniej nie zwróciłem na to uwagi bo mało to widać.

Myślę że to uszkodzenie w transporcie lub od niewłaściwego przechowywania w sklepie.

IMG_20231119_171816.jpg

IMG_20231119_171823.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@marcineke wąchałes prosto z butli? Zapach inaczej się zachowuje jak wachamy po prysnieciu  😉

@pablo15005 jak będziesz to pił albo pryskal non stop i się zaciągał to będzie  😛 jest tu odpowiednia ilość żeby zabijało bakterie a nie robiło szkody nam przy normalnym użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.