Skocz do zawartości

Cleantle - Interior Cleaner+


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
W dniu 21.08.2022 o 21:45, Cleantle napisał:

Zostawia powloke antybakteryjna i antystatyczna 🙂

czyli do IQD brakuje tylko filtra UV 🙂 Musze kupic i przetestowac tego nowego IC bo mam starego i bardzo go lubiałem że to że pozostawiał taki jałowy plastik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
29 minut temu, Streat napisał:

czyli do IQD brakuje tylko filtra UV 🙂 Musze kupic i przetestowac tego nowego IC bo mam starego i bardzo go lubiałem że to że pozostawiał taki jałowy plastik 

Qd myślę że powinno też mocniej przyciemnic filtr i raczej mieć mniejsze wlasciwosci czyszcace. I takie też planujemy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @Cleantle

Czy nowy IC+ można stosować bez obaw na powierzchniach w domu, typu blaty, krzesła itp. z którymi ma styczność niespełna roczne dziecko? Rozcieńczyłem dziś produkt 1:1 i wybróbowałem w newralgicznych miejscach gdzie przydałaby się powłoka antybakteryjna, ale trochę boję się używania chemii przy maluchu.

Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 minutę temu, Mumins napisał:

Hej @Cleantle

Czy nowy IC+ można stosować bez obaw na powierzchniach w domu, typu blaty, krzesła itp. z którymi ma styczność niespełna roczne dziecko? Rozcieńczyłem dziś produkt 1:1 i wybróbowałem w newralgicznych miejscach gdzie przydałaby się powłoka antybakteryjna, ale trochę boję się używania chemii przy maluchu.

Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
 

Jak najbardziej można,  nawet polecam! Sam mam malucha i tym bardziej zwracam uwagę na to czego używam, biore swoje produkty i mam 100% pewność bezpieczeństwa.

Chemia nie oznacza odrazu, że coś jest żrące, szkodliwe itp. 

My szczególnie zwracamy uwagę na to co jest w naszej butelce. Zresztą wszystko masz na etykiecie  - brak piktogramow.

Ja wiem, że chemia głównie w pl kojarzy się z czymś ostrym i żrącym ale to nie nasz kierunek. Osiągamy bardzo wysoka skuteczność produktow jednocześnie dbając o bezpieczeństwo zarówno powierzchni czyszczonych jak i użytkownika. Szczególnie nam zależy na eliminacji komponentów które mogą podrażniać skórę  - nie używamy sles, sls, wodorotlenkow potasu/sodu, edta i wielu innych.

Sam używam tego produtku w domu.

Drugim super produktem do przecierania blatów czy szafek jest nasz glass cleaner - spróbuj sam to się zakochasz że względu na to że sam odparowuje  🙂 super czysci, jest delikatny i ma  w 100% składniki pochodzenia naturalnego. Jeden z komponentów w glass cleanerze jest często używany do mycia warzyw (jest bardzo delikatny)

 

 

  • Lubię to 4
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Kolejne ciekawe obserwacje za nami. Tym razem porównywaliśmy Interior Cleanery.
Zobaczccie poniżej co się stało z naturalną skóra i eko skóra po naszym Interior Cleanerze+ i innym produktem firmy X. Zaznaczę tylko, że do testów zawsze dobieramy produkty, które cenowo są wyżej od nas.
Poniżej Cleantle Interior Cleaner+ vs najgorszy przypadek (Największe zniszczenia na naturalnej skórze i mocno wysuszona ekoskóra (nie dało się rozprostować materiału).
Materiał leżał w produktach zanurzony przez 3 dni.
Cleantle.png.d6c26cd1f1f246d546f9074374f854f0.png 

Jeśli chodzi o inne Interiory to 2/5  wypadły super (w tym nasz :D), 2/5 bardzo źle i 1/5 średnio.
Zobaczcie sami, zielone super, czerwone nie za dobrze.cleantleee2.png.ac258ffaae773aad0693d29e2b1a206c.png

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
8 godzin temu, grechut napisał:

Dzisiaj paczucha doszła z nowym IC+ oraz APC2. Obym miał czas na testy w weekend.

Ciekawy jestem jak nowy IC+  ( skoro ma właściwości antybakteryjne i antystatyczne ) będzie współpracował z Gyeonem C6 Matt Dash .

Jak przetestujesz to dawaj znać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor
6 godzin temu, pablo15005 napisał:

Można używać do bieżącej pielęgnacji? Przetarcie kurzu, coś gdzieś wypedzelkowac i tak zostawić bez żadnych dressingów itd 

Tak, jak najbardziej.

Spryskaj i przetrzyj.

Ew jak chcesz totalnie z kurzu na zasadzie prysnij,  przetrzyj, zapomnij to nasz nowy glass cleaner idealnie się sprawdzi do czyszczenia wnętrza z takich podstawowych zabrudzeń/ odświeżenia wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
24 minuty temu, alexander.p napisał:

Nowy IC+ również dusi prze okrutnie jak się rozpyli bezpośrednio na element 😞

Dusi? Szczerze powiedziawszy robilismy testy naprawdę hardcorowa, takie jak zamykanie się w aucie, szafir i czyszczenie na różne sposoby i nic takiego nie występowało dopoki nie pskinelismy 10 razy pod rząd w małej, zamkniętej przestrzeni, wtedy daje znać o sobie komponent antybakteryjny ale to naprawdę musi dojść do mocno hardcorowej sytuacji. Jeśli by ktoś jeszcze zauważył taka  sytuację to prosimy o informację- zbadamy temat.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio i szczerze. Moj główny produkt do wnętrza, przelałem już kilka baniek piątek  ver1. 😉

Być moze tak jak piszesz, bardzo lotny komponent antybakteryjny,skoro nie posiada slesow I wodorotlenku sodu. Ług sodowy jest w składzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
2 godziny temu, alexander.p napisał:

Serio i szczerze. Moj główny produkt do wnętrza, przelałem już kilka baniek piątek  ver1. 😉

Być moze tak jak piszesz, bardzo lotny komponent antybakteryjny,skoro nie posiada slesow I wodorotlenku sodu. Ług sodowy jest w składzie?

Ług sodowy to wodorotlenek sodu.

Sles by nie dusił.

Może zapach zbyt intensywny? 

Ale rozumiem że to jak pryskasz na element z w miarę bliska?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa kolegi powyżej - natomiast u mnie była to specyficzna sytuacja - testy w kabinie prysznicowej, czyli ściany z 3 stron i do tego mała odległość i dużo produktu rozpylanego w powietrze. Potrafiło przydusić, mimo 50% stężenia.

Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
17 godzin temu, Mumins napisał:

Potwierdzam słowa kolegi powyżej - natomiast u mnie była to specyficzna sytuacja - testy w kabinie prysznicowej, czyli ściany z 3 stron i do tego mała odległość i dużo produktu rozpylanego w powietrze. Potrafiło przydusić, mimo 50% stężenia.

Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
 

Tak, w takich sytuacjach moze przydusić jak pare razy prysniemy w zamkniętej przestrzeni.

 

Za to zrobiłem dzis test, prysnalem parokrotnie obok nosa i żadnego efektu duszenia nie doświadczyłem. Być może jest to kwestia indywidualna i wrażliwości. Stary inside cleaner mnie dusił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Cleantle dziś wrzuciłem IC+ w warunki domowe poremontowe 😁 kurde rewelacja. Odparowywuje momentalnie. Farba z płytek po tygodniu schodzi lekko, blaty laminowane i fronty super zie czyszczą. Do tego stołki kuchenne metalowe plus niby skóra na siedzisku rewelacja. 
 

myślałem że może da radę zmyć woda czy środkami dedykowanymi do domu jakieś pronto czy jakimś ajaxem. Ale widać ze Wasz IC+ radzi sobie dużo lepiej j zapach nie męczy. 
 

pora nabyć cała bańkę 😁😁

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Wrzucimy trochę kij w mrowisko 😉

Czy produkt musi być drogi aby był super efektywny?

Czy produkty drogie rzeczywiście są "nadludzkie"? 

Często droższe oznacza lepsze ale lubimy być wyjątkiem od reguły 😉  
Sami zobaczcie 


 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem świeżo po testach tego IC i muszę przyznać że mocno się zawiodłem. Produkt za każdym razem zostawia smugi  czy to na klamkach czy LCD, bez względu czy przetrę go nową czy starą mikrofibrą. Używałem również poprzednią wersję tego produktu i nie zauważyłem takich problemów. 
 

Pozwoliłem sobie zrobić małe porównanie z IC innej firmy na lusterku, produkt przecierany do sucha ręcznikiem papierowym. 
EEB36C69-44CF-4651-AF5B-52D389DBE99F.jpeg.89a59fee17d88a79650ef79be4ac06ec.jpeg
1DEB681C-8126-4EE6-9B0C-D5545FCB8270.jpeg.cbe323aa58a64b8df9de662011489398.jpegBAE9E1BD-7F37-42F8-8A27-2D62BE7FE6BB.jpeg.df2876052280f9ed133e42a8cd9e20a3.jpeg

i efekt po czyszczeniu IC Cleantle 

36E8A114-064C-4C81-84CF-380C35599E73.jpeg.15878a680f72b2a1572c01a144386033.jpeg

tutaj IC innej firmy 

CC37B672-E5E0-453B-93A5-231D5309AC47.jpeg.bae8afe3f9db774542044a7c8c2cde12.jpeg

Czyżbym trafił na wadliwą partię? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 godzinę temu, Gąbek1 napisał(a):

Jestem świeżo po testach tego IC i muszę przyznać że mocno się zawiodłem. Produkt za każdym razem zostawia smugi  czy to na klamkach czy LCD, bez względu czy przetrę go nową czy starą mikrofibrą. Używałem również poprzednią wersję tego produktu i nie zauważyłem takich problemów. 
 

Pozwoliłem sobie zrobić małe porównanie z IC innej firmy na lusterku, produkt przecierany do sucha ręcznikiem papierowym. 
EEB36C69-44CF-4651-AF5B-52D389DBE99F.jpeg.89a59fee17d88a79650ef79be4ac06ec.jpeg
1DEB681C-8126-4EE6-9B0C-D5545FCB8270.jpeg.cbe323aa58a64b8df9de662011489398.jpegBAE9E1BD-7F37-42F8-8A27-2D62BE7FE6BB.jpeg.df2876052280f9ed133e42a8cd9e20a3.jpeg

i efekt po czyszczeniu IC Cleantle 

36E8A114-064C-4C81-84CF-380C35599E73.jpeg.15878a680f72b2a1572c01a144386033.jpeg

tutaj IC innej firmy 

CC37B672-E5E0-453B-93A5-231D5309AC47.jpeg.bae8afe3f9db774542044a7c8c2cde12.jpeg

Czyżbym trafił na wadliwą partię? 

Produkt nie nadaje się do luster 🙂 Do luster polecamy glass cleaner.

Interior cleaner+ ma w sobie dodatek antystatyczny który pozostawia po sobie leciutki film, na elementach mocno gladkich lub lakierowanych będzie to widoczne jako smuga jeśli tego nie zetrzesz. Tutaj polecamy albo Glass Cleanera albo rozrobione nasze Apc, które tych dodatkow nie ma.

Jako qd do takich elementów najlepszym wyborem będzie Glass Cleaner. Sam używam go do praktycznie wszystkiego w domu (blaty, szafki, podloga, stoły, krzesła, drzwi,  klamki)

Za to interior cleanerem+ myje toaletę wraz z muszla aby pozbyć się bakterii  😉

W sumie dobrze test wyszedł- to udowadnia że Interior Cleaner+ to nie jest kolejne rozrobione APC

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
29 minut temu, Gąbek1 napisał(a):

Czyli w przypadku czyszczenia ekranów dotykowych lub elementów piano black na których widoczny będzie ten film, lepszym  wyborem jest glass Cleaner? 

Zdecydowanie! Glass Cleaner jest produktem który potrafi na prawde wiele! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle mam problem, ponieważ zaaplikowałem produkt na pędzel klasyczny z Work Stuffa po czym delikatnie czyściłem wokół kratek nawiewu i mam wrażenie że delikatnie zmył mi się znaczek nawiewu. Mieliście może tego typu przypadek? Może jakieś tipy na używanie tego przy kratkach nawiewu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.