Skocz do zawartości

Wrzuć zdjęcie i wygraj FIREBALL PIROUETTE!


FIREBALL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Cześć, dziś przychodzimy do Was z konkursem, w którym do wygrania będzie nasz bestsellerowy QD FIREBALL PIROUETTE 🥳

790x100_PIROUETTE.png.2486da11d443c35f1d65527e3a1821b5.png

PIROUETTE to quick detailer z dużą ilością SiO2. Rewelacyjnie podkreśla połysk i śliskość zabezpieczanej powierzchni oraz nadaje jej świetnych właściwości hydrofobowych. Produkt jest łatwy w aplikacji i niezwykle wydajny. Świetnie sprawdza się w pielęgnacji powłok oraz zabezpieczeniu lakieru jałowego.

Co zrobić, aby go zdobyć?

Wrzuć w tym temacie ulubione zdjęcie kropelek swojego autorstwa. Napisz, dlaczego chciałbyś przetestować FIREBALL PIROUETTE 🙂 

Konkurs trwa do 15 sierpnia, więc macie chwilę, aby zrobić jakieś fajne zdjęcie 😉 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zdjęcia posłużyła mi kiedyś kiedyś kiedyś maska świeżo umytego i wykończonego VW Passat B7 na której super wyglądały kropelki. Stwierdziłem że położę na niej też sprzęt który chcę sfocić uprzednio też lekko przetarty tym samym QD którym był wybłyszczony Passat. Z tej zabawy wyszła taka fota. Potem jeszcze kilka razy używałem do swoich zabaw foto i do innej pasji QDeków w celu uzyskania fajnego kropelkowania na fotach. 

Dlatego też chętnie bym spróbował ale przede wszystkich do auta PIROUETTE i może jak się uda to pokażę efekt i na aucie i na moje jakiejś innej zabawce z mojej innej pasji 🙂

golenie561m2.jpg

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Świerza powłoczka na wypolerowanej feldze. No robi.

 

 

20220720_203536.jpg

20220720_203558.jpg

 

Co do pirueta to ciekawy jestem jakie piruety u mnie na lakierze odstawi. Mam wewnętrzny szlaban na kupowanie qd. Stoi tego już pod 30 sztuk. Jedyna szansa to konkursy i testy 😄 jak nie to pustynia 😄

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i mnie się udało po 3 tygodniach wymyć autko i zarzucić na niego Pirouette. Nakładałem na suche auto na 2 fibry ale psikałem na auto i na początek fibrą z krótkim włosiem rozprowadzałem a docierałem z dłuższym. Mam białe auto więc nie zauważyłem jakichś problemów podczas pracy. Na pewno nie jest to szybki QDek trzeba troszkę dotrzeć, ale śliskość po chwili staję się już przyjemna choć nie jest super przyjemna 🙂  Wygląd lakieru całkiem fajny a co do trwałości i kropelkowania to się okaże podczas jazdy/użytkowanie. Ogólnie na chwilę obecna jest dobrze.

 

xc068m2.jpg

xc069m2.jpg

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.