Jump to content

Jednoślad... Wideo.... Suzuki maruder Jagermaister

Recommended Posts

Witam serdecznie. Post łamie zasady regulaminu ale może  szefostwo przymknie oko albo przeniesie temat 🤫

Dwie niecodzienne sprawy na forum. Po pierwsze jednoślad, a po drugie relacja wideo zamiast zdjęć. Mam nadzieję, że spodoba się równie dobrze jak Mercedes w124 taxi. Jak zwykle u mnie detailing plus lakiernictwo. Tym razem po raz pierwszy custom paint. Zapraszam.

• Lubię to 9
  • Super 3

Damn! Motocykle to nie moja bajka ale to zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Pięknie ogarnięte koło!

Pytanie laika: po co to ręczne nanoszenie złotej farby na zbiornik? Nie dostrzegłem jakiegoś efektu na gotowym lakierze- czy źle patrzę?

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

• Super 1

5 godzin temu, RoBee napisał:

Pytanie laika: po co to ręczne nanoszenie złotej farby na zbiornik? Nie dostrzegłem jakiegoś efektu na gotowym lakierze- czy źle patrzę?

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

Jak się przyjrzysz to na złotym są ciemniejsze plamki złota, chciałem osiągnąć efekt nierówności, postarzenia. Zielony wyszedł bardzo butelkowy i złoty prawie też 😀

Za każdym razem Moto wygląda inaczej przez różne światło,im więcej słońca tym bardziej zielony i złoty.

• Lubię to 1

Malowanie nie w moim stylu ale za nakład pracy i nagranie tego szacun 🙂

• Okay 1

Kurde ale robi 🙂 Też nie jestem motocyklowy ale to wygląda pięknie i sporo blachy do malowania jak na moto 🙂

• Super 1